Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Finmar logo

Finmar

Wejherowo, ul. Sobieskiego 227
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Finmar to prężnie rozwijająca się firma oferująca kompleksowy pakiet usług związanych z nieruchomościami mieszkaniowymi,  komercyjnymi. Obszarem naszego działania jest głównie pomorski  i warmińsko mazurski  rynek nieruchomości  oraz szeroki wachlarz usług z nim związany, jak: kupno, sprzedaż, wynajem , budownictwo .

Finmar zajmuje się kompleksowym transportem i sprzedażą kruszyw. Przewozimy piach, żwir oraz kamień drogowy.                Wykonujemy wszelkie roboty ziemne oraz prace wyburzeniowe , rozbiórkowe , brukarskie.

Doświadczenie na rynku nieruchomości i umiejętność nawiązywania trwałych relacji z klientami, zapewniło nam wiele kontaktów, dzięki którym możemy przedstawić Państwu, ciekawe i różnorodne propozycję ofert. Atmosfera towarzysząca realizacji przedsięwzięć i fakt indywidualnego podejścia do każdego klienta, cechuję nasz zgrany zespół, który stając naprzeciw wysokim wymaganiom rynku, stale podnosi kwalifikacje uczestnicząc w branżowych szkoleniach. Mamy odwagę wskazywania innym właściwej drogi w sektorze nieruchomości jak i budownictwa  co potwierdza posiadane, liczne grono zadowolonych klientów.

Zakończyliśmy sprzedaż 5 inwestycji

Kontakt

Finmar logo
Finmar
Wejherowo, ul. Sobieskiego 227
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023