Dom OLSZTYN / DAJTKI

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezFinmar

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 9 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Domy w programie RODZINA NA SWOIM !!! program rodzina na swoim dostępny tylko do końca roku   Domy w zabudowie bliźniaczej zlokalizowane są w centrum Dajtek – najlepsza dzielnica w Olsztynie.

Inwestycja Dom OLSZTYN / DAJTKI znajduje się w Olsztynie, ul. Olsztyn została zrealizowana przez dewelopera Finmar.

Inwestycja Dom OLSZTYN / DAJTKI została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 1 nowego dom w tym 1 domu typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Dom OLSZTYN / DAJTKI pozostało na sprzedaż 0 nowych domów0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Finmar nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2013 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 1 dom.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Dom OLSZTYN / DAJTKI

Olsztyn jest stolicą województwa warmińsko-mazurskiego. Znajduje się w nim siedziba władz ziemskiego powiatu olsztyńskiego, kurii archidiecezji warmińskiej i luterańskiej diecezji mazurskiej. Podzielone jest na 23 osiedla - jednostki pomocnicze gminy, które są najniższym, pomocniczym szczeblem samorządu miejskiego. Ich działanie obejmuje załatwianie spraw publicznych, które posiadają zasięg lokalny. Około 21 procent powierzchni całego miasta zajmują lasy. Ponad połowa z tego to zwarty kompleks Lasu Miejskiego, który pełni głównie funkcje terenów rekreacyjno-wypoczynkowych oraz turystyczno-krajoznawczych.

Komunikacja

Sprawną komunikację w obrębie miasta zapewniają autobusy i tramwaje ZDZiT. W ramach przewozów pasażerskich funkcjonują 33 linie autobusowe, w tym dwie nocne i pięć miejsko-podmiejskich. 3 linie tramwajowe poruszają się na trasie: Wysoka Brama – Kanta (linia nr. 1), Dworzec Główny – Kanta (linia nr.2), Dworzec Główny – Uniwersytet-Prawocheńskiego (linia nr. 3). Przez Olsztyn przebiegają trzy drogi krajowe oraz dwie wojewódzkie. W mieście, prężnie działa także transport kolejowy. Obecnie znajduje się pięć stacji: Olsztyn Gietkowska, Olsztyn Główny, Olsztyn Gutkowo, Olsztyn Kortowo oraz Olsztyn Zachodni.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Dom OLSZTYN / DAJTKI mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Dom OLSZTYN / DAJTKI znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Św. Wojciecha.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Dom OLSZTYN / DAJTKI znajduje się się 59 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejsce nr 6 w odległości 20 m, Nova Gimnazjum dla Dorosłych w Olsztynie w odległości 70 m, NOVA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH W OLSZTYNIE w odległości 70 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Dom OLSZTYN / DAJTKI składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 50 m znajduje się Rogalik, w odległości 90 m znajduje się Dukat, w odległości 130 m znajduje się CH Jakub.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Dom OLSZTYN / DAJTKI w odległości 190 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 210 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 290 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 07.11.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie