Osiedle Młodych

- PRZEDSPRZEDAŻ II ETAP OSIEDLE MŁODYCH

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezFilicum Invesments Sp. z o.o. – Sp. Komandytowa

Zapytaj o ceny

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Osiedle Młodych dostępne są 3 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Pow. działki
Cena
J16
4
74,9 m²
163 m2
M21
5
123,37 m²
149 m2
T31
5
121,99 m²
104 m2

Oferty specjalne

  • Dni otwarte

    RABATY W DNI OTWARTE: każda sobota w godz. 10.00 -15.00

    Kontakt z deweloperem

Zobacz inne etapy inwestycji Osiedle Młodych

Opis Inwestycji

Osiedle Młodych

Osiedle Młodych to inwestycja składająca się z dwóch niezależnych etapów. Obecnie realizujemy II Etap Osiedla , I Etap został zakończony i sprzedany w 100 %.Nazwa Osiedla nawiązuje do idei projektowych występujących w architekturze skandynawskiej zarówno poprzez podejście do funkcjonalności, jak i estetyki. Efektem prac projektowych jest układ urbanistyki eliminujący ruch samochodów z wewnętrznych powierzchni wspólnych osiedla i dedykowanie tej przestrzeni mieszkańcom. Proste formy architektoniczne, duże przeszklenia w częściach dziennych zapewniają stały kontakt z zielonym otoczeniem. Osiedle Młodych zapewnia bezpieczeństwo i możliwość stałego nadzoru nad dziećmi. Oprócz wspomnianej przestrzeni wspólnej każdy dom posiada własny ogródek.W naszej ofercie występują domy od 72 m2 do 145 m2. Różnorodne powierzchnie a w szczególności te z mniejszym metrażem to szansa dla rodzin szukających spokojnego zakątka w przystępnej cenie. Zamiast warszawskiego mieszkania dostajecie państwo dom ze wszystkimi jego atutami. Standardem jest już program naszego domu: duża powierzchnia dzienna plus od 2 do 4 sypialni na piętrze.W alei dojazdowej rozdzielającej poszczególne etapy osiedla znajdują się garaże i stanowiska postojowe dla mieszkańców.

Inwestycja Osiedle Młodych znajduje się w Zgorzale, ul. Wilgi (0.5 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Filicum Invesments Sp. z o.o. – Sp. Komandytowa.

Inwestycja Osiedle Młodych została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 18 nowych domów w tym 15 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Młodych pozostały na sprzedaż 3 nowe domy o powierzchniach od 75 do 123 metrów kwadratowych w cenie od 435 500 zł.

Dostępne są domy:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 75 m2 w cenie od 430 000 zł (1 dom)
  • 5-pokojowe o powierzchni od 122 do 123 m2 w cenie od 515 000 zł (2 domy)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Filicum Invesments Sp. z o.o. – Sp. Komandytowa przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 18 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają od 2 do 3 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony, internet, patio / dziedziniec.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne domy:aktualnie dostępne są 3 domy w tym.
Powierzchnie domów:od 75 do 123 m2.
Powierzchnie działek:od 104 do 163 m2.
Liczba pokoi:dostępne są domy 4, 5-pokojowe.
Ceny domów:
  • kształtują się w zakresie od 435 500 do 530 000 zł.
Opis płatności:transze płatności do uzgodnienia.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:planowany czynsz będzie w wysokości od 1 zł/m².

Lokalizacja inwestycji Osiedle Młodych

Dojazd do centrum Warszawy od trasy Krakowskiej przez Magdalenkę, możliwość szybkiego dojazdu koleją do Warszawy lub Piaseczna, bliskość infrastruktury handlowej (CENTRUM/ JANKI, AUCHAN, LEROY MERLIN / MYSIADŁO), niedaleko budowanej trasy N-S, szybko rozwijająca się infrastruktura edukacyjna na terenie gminy Lesznowola to wszystko stanowi niepodważalny atut tej lokalizacji.

Powiat piaseczyński znajduje się w środkowej części województwa mazowieckiego i należy do najbogatszych oraz najintensywniej rozwijających się powiatów w Polsce. W jego obrębie znajdują się miasta: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Tarczyn oraz 223 wsie. Obszar o powierzchni 621 km2 przecinają liczne rzeki, m.in. Wisła, Jeziorka, Czarna, Utrata, a w ich dolinach występują łąki i torfowiska. Znaczne połacie terenu zajmują lasy, np. Chojnowskie, zaś pejzaż urozmaicają stawy, zalewy i wydmy. Warunki naturalne sprzyjają turystce i rekreacji, toteż w powiecie znajdują się liczne obiekty i kluby sportowe, tereny do jazdy konnej, kąpielisko Zalesie Górne oraz dobrze rozwinięta baza noclegowa i gastronomiczna. Dominuje niska zabudowa mieszkaniowa i usługowo-handlowa, a do obiektów zabytkowych należą m.in. Zamek w Czersku, wille i dwory. Ważne arterie to trasa E77 oraz drogi krajowe: nr 79 i nr 50. Do stolicy kursuje stąd 18 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej.

Komunikacja

Powiat piaseczyński posiada dogodne połączenie ze stolicą dzięki 18 liniom autobusowym warszawskiej komunikacji miejskiej. W obrębie powiatu kursują również autobusy PKS, busy i pociągi, zaś do ważniejszych arterii należą: trasa europejska E77 oraz drogi krajowe: nr 50 (Tranzytowa Obwodnica Warszawy) i nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom).

W odległości 750 metrów od inwestycji Osiedle Młodych znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny OS.KWIATOWA 02 (NOWA IWICZNA).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Młodych znajduje się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole "Nutka" filia w Nowej Iwicznej w odległości 700m, Filia Przedszkole Niepublicznego "Nutka" w odległości 800m, Przedszkole Maluszkowo w odległości 900m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 800 m znajduje się Pakulska-Mutrynowska Joanna, lek. med. Spec. II stopnia chorób wewn., w odległości 950 m znajduje się MAKRODENT, w odległości 1050 m znajduje się Ośrodek Zdrowia Edmed.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 550 m znajduje się Lewiatan, w odległości 950 m znajduje się Warsztat Wymiany Opon, w odległości 1000 m znajduje się Farma Dobrego Nastroju - salon kosmetyczny.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 1150 m znajduje się TC Poland.

Data publikacji: 22.03.2017

Data aktualizacji: 27.11.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie