Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Mechaników 5

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Mechaników, oferowane bezpośrednio przez

FIB - Development Sp. z o.o.

Pruszków, ul. Mechaników 5

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 63 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Mechaników 5Mechaników 5

5 zdjęć

Mechaników 5
Mechaników 5
Mechaników 5
Mechaników 5

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • winda
  • rowerownia
  • wózkarnia
  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • klimatyzacja
  • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 99 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (86): Wielkość: ok. 3 m2. Cena w zależności od wielkości i kondygnacji, generalnie od 6 000 zł do 13 000 zł

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (119 miejsc) w cenie 32 000 zł : Jedno miejsce postojowe na jedno mieszkanie obligatoryjne, istnieje możliwość zakupu więcej niż jednego miejsca

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Mechaników 5 to najnowsza inwestycja FIB Investment w Pruszkowie. Usytuowana w rejonie nowego, prężnie rozwijającego się centrum, w pobliżu wszelkich udogodnień, które może zaoferować miasto.

Ten estetyczny budynek to 99 dobrze doświetlonych lokali mieszkalnych oraz garaż podziemny. Każde mieszkanie posiada swój balkon lub obszerny taras. Lokale na parterze, z kolei, posiadają swoje ogródki lokatorskie.

W pobliżu znajdują się szkoły i przedszkola, park im. Tadeusza Kościuszki. W odległości krótkiego spaceru znajduje się stacja PKP Pruszków, a na zakupy i do kina wybrać się można do pobliskiej galerii handlowej.

Budynek usytuowany będzie w rejonie historycznej Fabryki Stowarzyszenia Mechaników Polskich z Ameryki, która skrywa za sobą historię determinacji Polek i Polaków na rzecz odbudowy swojego Państwa. Dzisiaj, rejon ten budzi się na nowo, w wydaniu godnym naszych czasów.

Inwestycja Mechaników 5 znajduje się w Pruszkowie, ul. Mechaników 5 (5.1 km od Warszawy), została zrealizowana przez FIB - Development Sp. z o.o.

Inwestycja Mechaników 5 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 99 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Mechaników 5 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców FIB - Development Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (119 miejsc) w cenie 32 000 zł

W inwestycji znajduje się 86 komórek lokatorskich Wielkość: ok. 3 m2. Cena w zależności od wielkości i kondygnacji, generalnie od 6 000 zł do 13 000 zł.

Lokalizacja inwestycji

- Nowe, dynamicznie rozwijające się centrum miasta

- Blisko stacji PKP Pruszków

- W pobliżu Parku im. T. Kościuszki

- Kino, restauracje, sklepy

- Rejon historycznej Fabryki Stowarzyszenia Mechaników Polskich z Ameryki

Pruszków jest miastem województwa mazowieckiego, usytuowanym w odległości 15 km od centrum Warszawy. Atrakcyjność lokalizacji sprawia, że miasto jest ważnym ośrodkiem przemysłowo-usługowym. Zlokalizowane są tutaj zakłady produkcyjne takich firm, jak: L'Oréal, Herbapol czy Daewoo Electronics Manufacturing Poland, a także znajdują się centra logistyczne, np. Millennium Logistic Park. Zabudowę mieszkaniową stanowią domy jednorodzinne oraz bloki, zaś do zabytków należą liczne pałace i dwory. Zieleń miejska to obszary chronionego krajobrazu, doliny rzek − Utraty i Żbikówki oraz kilka parków. Na uwagę wśród obiektów sportowych zasługuje Arena Pruszków.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Mechaników 5?

Przez teren Pruszkowa przebiega autostrada A2 oraz 3 drogi wojewódzkie: nr 701 (Józefów – Ożarów Mazowiecki), nr 718 (Pruszków – Borzęcin Duży) i nr 719 (Warszawa – Pruszków – Żyrardów). W obrębie miasta kursują autobusy lokalnej komunikacji, zaś do położonego w odległości 15 km centrum Warszawy, można dojechać autobusami warszawskiej komunikacji miejskiej bądź pociągami: Warszawskiej Kolei Dojazdowej, Szybkiej Kolei Miejskiej, Kolei Mazowieckich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Mechaników 5 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 150 metrów od inwestycji Mechaników 5 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - ZUS 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Mechaników 5 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Mechaników 5 znajduje się 59 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Teddy & Me w odległości 79 m, Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Kraina Cudów w odległości 116 m, szkoła w odległości 243 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Mechaników 5 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Greendental w odległości 286 m, Annamed.pl w odległości 370 m, Fizjoproactiv w odległości 406 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Mechaników 5 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 82 m znajduje się Żabka, w odległości 89 m znajduje się Żabka, w odległości 126 m znajduje się Carrefour Market.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Mechaników 5 w odległości 71 m znajduje się boisko / kort, w odległości 229 m znajduje się boisko / kort, w odległości 263 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 30.07.2021
Data aktualizacji: 29.04.2022

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023