Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

42 Pułku Pietchoty

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. 42 Pułku Piechoty, oferowane bezpośrednio przez

Fadbet S.A.

Białystok, ul. 42 Pułku Piechoty

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 6 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

42 Pułku Pietchoty42 Pułku Pietchoty

3 zdjęcia

42 Pułku Pietchoty
42 Pułku Pietchoty
42 Pułku Pietchoty

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2013 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (72 miejsca)

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Budynek mieszkalno - usługowy przy ul. 42 Pułku Piechoty. Bryłę budynku, stworzoną z czterech kondygnacji na planie litery U, ukształtowano tak by elewacje były równoległe do otaczających teren działek i ulicy 27 Lipca. Na parterze usytuowano lokale usługowe a mieszkania na I, II i III piętrze.W podziemiu zlokalizowano parking podziemny o 72 miejscach postojowych, który jest pomieszczeniem wspólnym przeznaczonym dla wszystkich mieszkańców i właścicieli lokali użytkowych.

Główne wejście do budynku umieszczone od strony dziedzińca. Wjazdy na powierzchnię działki, jaki i do parkingów podziemnych odbywać się będzie projektowanymi zjazdami z ulicy 27 Lipca. Parking podziemny połączony jest z częścią mieszkalną klatkami schodowymi i windami przystosowanymi do przewozu osób niepełnosprawnych.

Inwestycja 42 Pułku Pietchoty znajduje się w Białymstoku, ul. 42 Pułku Piechoty (2.1 km od centrum Białegostoku), została zrealizowana przez Fadbet S.A.

Inwestycja 42 Pułku Pietchoty została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2013 roku.

Aktualnie w inwestycji 42 Pułku Pietchoty nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Fadbet S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Białystok to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Jest to stolica województwa podlaskiego. Białystok jest perłą Podlasia, w której znajdują się liczne zabytki, takie jak Ratusz Miejski, zbrojownia hetmańska czy katedra. Zabudowa Białegostoku jest charakterystyczna dla polskich miast - przeważają tu osiedla mieszkaniowe, a na przedmieściach zabudowa jednorodzinna. W mieście znajduję się wiele parków miejskich. Białystok to także największy węzeł komunikacyjny północno-wschodniej Polski. Przez miasto przebiega europejska linia kolejowa Warszawa-Tallin. Miasto posiada bezpośrednie połączenia kolejowe z Warszawą, Olsztynem, Gdańskiem i Poznaniem. Rozwinięty transport autobusowy to zasługa głównie PKS Białystok, które obsługuje zarówno linie lokalne jak i międzymiastowe. Przez miasto przebiega również droga ekspresowa E67, która krzyżuję się z drogą krajową nr 19.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji 42 Pułku Pietchoty?

Przez Białystok przebiega europejska trasa kolejowa Via Baltica. Z tutejszej stacji kolejowej kursują pociągi do Warszawy, Poznania, Gdańska czy Bydgoszczy. Rozwinięty transport autobusowy zapewnia firma PKS Białystok, która w swojej ofercie ma połączenia ze wszystkimi większymi miastami Polski. Komunikacja miejska to komunikacja autobusowa, obecnie Białystok posiada kilkadziesiąt linii autobusowych, w tym liczne linie dzienne oraz kilka linii nocnych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji 42 Pułku Pietchoty mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 66 metrów od inwestycji 42 Pułku Pietchoty znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - 42. Pułku Piechoty/Hotel.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji 42 Pułku Pietchoty znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji 42 Pułku Pietchoty znajduje się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 8 im. św. Kazimierza Królewicza w odległości 311 m, Aniołek w odległości 322 m, szkoła w odległości 323 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji 42 Pułku Pietchoty jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ "Na Siewnej" w odległości 93 m, NaturDent Laboratorium protetyczne w odległości 771 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 807 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji 42 Pułku Pietchoty składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 203 m znajduje się Kadryl Studio Tańca, w odległości 313 m znajduje się Lewiatan, w odległości 370 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji 42 Pułku Pietchoty w odległości 267 m znajduje się basen, w odległości 345 m znajduje się boisko / kort, w odległości 346 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 26.10.2018

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023