Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Wille Jagielska

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Jagielska, oferowane bezpośrednio przez

EverBest Nieruchomości

Warszawa, Ursynów, Dąbrówka, ul. Jagielska 7

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 54 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Wille JagielskaWille Jagielska

6 zdjęć

Wille Jagielska
Wille Jagielska
Wille Jagielska
Wille Jagielska

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • teren ogrodzony
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • inteligentny dom

Przyroda w okolicy

 • las
 • rezerwat przyrody

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 18 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 300 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, rezerwat przyrody

Opis inwestycji

„Wille Jagielska”- to kameralny zespół osiemnastu willi położonych w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Kabackiego. Budynki położone są w przestronnych ogrodach i zaprojektowane w sposób mający zapewnić jak największy komfort oraz prywatność mieszkańcom.

Indywidualne podejście

Ogromną zaletą naszego osiedla jest możliwość wprowadzenia indywidualnej aranżacji wykończenia wnętrz, w tym docelowego układu i ilości pomieszczeń, ustawienia ścian wewnętrznych, podłączenia instalacji itp. W wybranych domach znajdziemy też piwnice o zróżnicowanym metrażu.

Prestiż i komfort

Domy realizowane są w najwyższym standardzie wykonania w oparciu o naturalne materiały najwyższej jakości i nowoczesne technologie. Wille posiadają instalację kominkową, duże garaże na 2 samochody, przestronne salony, strefę małżeńską z garderobą i łazienką, odkurzacz centralny, pomieszczenia gospodarcze i duże ogrody.

Domy

Oferujemy 3 podstawowe typy domów wolnostojących, bez lub z opcją podpiwniczenia, o zróżnicowanych metrażach od 198 do 440 m2, znajdujących się na działkach o powierzchniach od 680 do ponad 1150 m2.

„Wille Jagielska” to domy energooszczędne ponieważ wykonane z wysokiej klasy naturalnych materiałów i przy użyciu nowoczesnych technologii izolacyjnych, a ponadto wyposażone w zintegrowany system grzewczy składający się z pieca gazowego z zasobnikiem i pompą ciepła.

To również budynki inteligentne, podłączone do osiedlowej sieci światłowodowej i wyposażone w system zarządzania domem inteligentnym „Fibaro”, który umożliwia sterowanie za pomocą urządzeń mobilnych. Bezpieczeństwo mieszkańców zapewnia nie tylko ogrodzenie osiedla i stała obecność pracowników ochrony, ale także rolety antywłamaniowe zintegrowane z systemem alarmowym.

Inwestycja Wille Jagielska znajduje się na Dąbrówce, ul. Jagielska 7 (13.3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez EverBest Nieruchomości.

Inwestycja Wille Jagielska została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 18 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Wille Jagielska nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców EverBest Nieruchomości przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Zapraszamy do wizyty na terenie prestiżowego osiedla „Wille Jagielska” – kameralnego zespołu 18 willi położonych na warszawskim Ursynowie.

Bezpośrednie sąsiedztwo Lasu Kabackiego nie tylko zapewnia czyste powietrze przez cały rok, ale czyni tą inwestycję idealną dla osób, które cenią sobie komfort i spokój, a zarazem lubią spędzać czas aktywnie. Ta wyjątkowa lokalizacja, to nie tylko położenie w otulinie rezerwatu przyrody, ale również liczne trasy rowerowe, biegowe i atrakcyjne miejsca do spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi. Stadnina koni, basen, korty tenisowe, szkoła anglojęzyczna, przedszkola, salony urody i SPA, punkty handlowe i usługowe, to kolejne atuty tej atrakcyjnej lokalizacji.

Jeżeli zatem cenią sobie Państwo prestiż, komfort, najwyższą jakość, prywatność i bezpieczeństwo a jednocześnie chcą Państwo mieszkać w cichej i spokojnej okolicy w Warszawie to gorąco zachęcamy do kontaktu z nami i umówienia spotkania w dogodnym dla Państwa terminie.

Usytuowany na południu Warszawy Ursynów zajmuje zarówno pod względem obszaru, jak i liczby mieszkańców, trzecie miejsce wśród największych dzielnic stolicy. Na powierzchni liczącej ok. 44 km2 mieszka ok. 148 tys. ludzi, lecz dzielnica nie jest zatłoczona. Sprzyja temu obecność przestrzeni naturalnego krajobrazu: Rezerwatu Las Kabacki i polodowcowego Jeziora Imielińskiego, a także miejskiej zieleni, jak: Park Romana Kozłowskiego, Gucin Gaj czy Ogród Botaniczny PAN. Ursynów to największe w stolicy skupisko osiedli mieszkaniowych, jednakże zabudowa jest niejednolita. Dominują blokowiska, na Moczydle i Ursynowie Zachodnim znajdują się osiedla domków jednorodzinnych, zaś w Wolicy występują domy reprezentujące dawne budownictwo podmiejskie. Na terenie dzielnicy znajdują się tory do wyścigów konnych, Arena Ursynów oraz Park Kultury w Powsinie. Do Śródmieścia można dojechać metrem, które odjeżdża z pięciu stacji, a głównymi arteriami są: Al. KEN, Al. Jana Anody Rodowicza czy ul. Puławska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Wille Jagielska?

Główną osią Ursynowa jest Al. KEN, a inne ważne arterie to: Al. Jana Anody Rodowicza oraz ulice: Puławska, Nowoursynowska i Dolina Służewiecka. Na terenie dzielnicy znajduje się 5 stacji metra, które stanowi podstawowy środek komunikacji z centrum miasta. Ponadto na Ursynowie kursują autobusy umożliwiające dojazd do Śródmieścia lub do przystanków metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wille Jagielska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 921 metrów od inwestycji Wille Jagielska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ogrodowa 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Wille Jagielska znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wille Jagielska znajduje się 15 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Podstawowa Szkoła Międzynarodowa/The International School w odległości 70 m, szkoła w odległości 99 m, szkoła w odległości 427 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wille Jagielska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 390 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 564 m znajduje się Ptyś, w odległości 631 m znajduje się Delikatesy Benedyktyńskie.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wille Jagielska w odległości 732 m znajduje się boisko / kort, w odległości 741 m znajduje się boisko / kort, w odległości 764 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 16.10.2018
Data aktualizacji: 28.11.2022

Inwestycje w pobliżu na Dąbrówce

Oferty na Dąbrówce

Pozostałe oferty

  Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023