Apartamenty Traugutta

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Traugutta, oferowane bezpośrednio przez

Europartner II Sp. z o.o. Sp. k.

Grodzisk Mazowiecki, ul. Traugutta 24

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 112 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Apartamenty TrauguttaApartamenty Traugutta

1 zdjęcie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 3 parki w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 4 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 58 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 257 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (58 miejsc) : pojedyncze oraz podwójne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów w Grodzisku Mazowieckim powstaje Inwestycja - Apartamenty Traugutta.

To kameralne osiedle złożone z dwóch budynków mieszkalnych A i B. Budynek A – 5 piętrowy, w którym zaprojektowano 35 mieszkań, zlokalizowany jest od strony ul. Traugutta. Budynek B – 3 piętrowy to jedynie 23 mieszkania i znajduje się w drugiej linii zabudowy. Oba budynki połączone są zielonym tarasem tworząc spójną całość.

W sprzedaży posiadamy mieszkania 2 i 3 pokojowe o metrażu od 34m² - 55m². Ich rozkład jest tak zaprojektowany aby były funkcjonalne i wygodne w aranżacji. Każde z mieszkań posiada balkon lub ogródek. Na poziomie -1 znajduje się garaż podziemny.

Apartamenty Traugutta to nowoczesny design połączony z użytkowymi walorami.

Inwestycja Apartamenty Traugutta znajduje się w Grodzisku Mazowieckim, ul. Traugutta 24 (18 km od Warszawy), została zrealizowana przez Europartner II Sp. z o.o. Sp. k.

Inwestycja Apartamenty Traugutta została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 58 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 4 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Traugutta nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Europartner II Sp. z o.o. Sp. k. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (58 miejsc)

Lokalizacja inwestycji

Dużym atutem lokalizacji naszej Inwestycji jest bliskość stacji PKP, z której dojazd do Warszawy zajmuje jedynie 25 min. Dla zmotoryzowanych - trasa do Warszawy autostradą A2 to 38 km przy czym odległość do autostrady tylko 4km, co zdecydowanie ułatwia sprawny dojazd.

W niedalekim sąsiedztwie znajdziecie Państwo sklepy tj.: Biedronka, Netto, czy Media Expert, aptekę, pocztę, restauracje, stacje benzynowe, przedszkola czy szkoły.

Grodzisk Mazowiecki to miasto położone na Równinie Łowicko-Błońskiej, w województwie mazowieckim, w powiecie grodziskim. W zachodniej części miasta przepływa rzeka Mrowna. Powierzchnia miasta zajmuje 13,19 km i zamieszkuje ją ok. 31 tysięcy mieszkańców. Na terenie miasta znajduje się Centrum Kultury Gminy Grodzisk, Mediateka oraz Studio Tańca. W Grodzisku oraz jego okolicy funkcjonuje kilka klubów sportowych, m.in: Grodziski Klub Żeglarski „Czysty Wiatr”, Grodziski Klub Sportowy „Sparta”, czy klub piłkarski LKS Chlebnia. Grodzisk Mazowiecki otoczony jest licznymi terenami zielonymi, nieopodal znajduje się kilka stawów, parków oraz jezioro Kniaziówka.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Traugutta?

Niedaleko miasta znajduje się autostrada A2, przebiegająca od granicy z Niemcami w Świecku przez Poznań, Konin i Warszawę. Występują także dwie drogi wojewódzkie:nr 719 biegnie przez Warszawę, Pruszków i Żyrardów, nr 579 przebiega na trasie Kazuń Polski - Radziejowice. Występuje tu również komunikacja autobusowa. PKP Grodzisk Mazowiecki obsługuje jedenaście miejskich linii oraz połączenia międzymiastowe (także z Warszawą). Z Grodziska kursuje też autobus do Centrum Handlowego Janki.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Traugutta mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 477 metrów od inwestycji Apartamenty Traugutta znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Grodzisk Mazowiecki.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Traugutta znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Traugutta znajduje się 13 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 4 im. Józefy Joteyko w odległości 496 m, szkoła w odległości 526 m, Drugie Piętro w odległości 600 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Traugutta jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Malwita w odległości 54 m, Zębatka w odległości 344 m, Medika. Lekarska specjalistyczna spółdzielnia pracy w odległości 592 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Traugutta składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 90 m znajduje się Netto, w odległości 108 m znajduje się Wierzejki, w odległości 109 m znajduje się Oskroba.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Traugutta w odległości 593 m znajduje się boisko / kort, w odległości 619 m znajduje się boisko / kort, w odległości 624 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 16.08.2022
Data aktualizacji: 26.02.2024

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: