Kraków, ul. Opatkowicka

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Emmerson Lumico Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Kraków, ul. Opatkowicka dostępne są 4 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Pow. działki
Cena
2a
3
92 m²
65 m2
3a
3
92 m²
110 m2
4a
3
92 m²
110 m2
4b
3
92 m²
110 m2

Opis Inwestycji

Oferujemy do sprzedaży nowe domy w zabudowie bliźniaczej. Inwestycja zlokalizowana jest w spokojnej i zielonej, obecnie najczystszej dzielnicy Krakowa -Opatkowicach z doskonałym dojazdem do centrum i innych dzielnic miasta.W skład inwestycji wchodzi 8 domów o powierzchni użytkowej 92m2. Do każdego domu przynależy garaż wraz z ogródkiem o pow. między 65-110m2. Projekt domu charakteryzuję się nowoczesną architekturą oraz ciekawym i funkcjonalnym wnętrzem.Inwestycja realizowana jest w dwóch etapach:I etap: 4 domy - zakończenie inwestycji/ przeniesienie własności - lipiec/sierpień 2017II etap: 4 domy - zakończenie inwestycji/ przeniesienie własności - marzec 2018Oferowane domy, będą oddawane w stanie deweloperskim. Dodatkowo istnieje możliwość adaptacji przestrzeni na poddaszu o powierzchni po podłodze 31,80m2 oraz wykończenia domu pod klucz.Na parterze znajduje się garaż(18,14m2), komunikacja-wiatrołap, klatka schodowa (9,29m2) z wyjściem do ogrodu. I piętro obejmuje salon z kominkiem z wyjściem na balkon oraz jasnym aneksem kuchennym (21,84m2), istnieje możliwość zabudowy, łazienka(3,56m2) oraz komunikacja(6,07). Na II piętrze znajdują się dwie sypialnie (9,81m2, 10,80m2) w tym jedna z wyjściem na balkon, łazienka(4,54m2) oraz komunikacja (7,54m2) dodatkowo istnieje możliwość adaptacji poddasza o pow. po podłodze 31,80m2.Budynki w stanie deweloperskim zostaną wyposażone we wszystkie instalacje zgodnie z wymogami. Zagospodarowanie terenu, osiedle ogrodzone wraz z infrastrukturą komunikacyjną i roślinnością.

Inwestycja Kraków, ul. Opatkowicka znajduje się w Swoszowicach , ul. Opatowicka (9.2 km od centrum Krakowa), sprzedaż prowadzi Emmerson Lumico Sp. z o.o.

Inwestycja Kraków, ul. Opatkowicka została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych domów w tym 8 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Kraków, ul. Opatkowicka pozostały na sprzedaż 4 nowe domy o powierzchni 92 metrów kwadratowych w cenie od 359 000 zł.

Dostępne są domy:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 92 m2 w cenie od 359 000 zł (4 domy)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 8 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
W stanie deweloperskim zamkniętym na Nabywcy spoczywa obowiązek zaopatrzenia łazienki mieszkania w osprzęt sanitarny (miska ustępowa oraz umywalka w miejscach przewidzianych w projekcie), posadzki zmywalne i ściany zmywalne do wysokości min. 2 m. Jest to zakres niezbędny do uzyskania decyzji o pozwoleniu na użytkowanie budynku i obowiązkiem Nabywcy jest jego zrealizowanie w ciągu 60 dni od daty protokolarnego podpisania przekazania mieszkania.
Balkony
Posadzka – betonowa Balustrada- stalowa, ażurowa z pochwytem stalowych, ocynkowana
Posadzka
wylewki cementowe
Ściany
zewnętrzne – bloczki piaskowo-wapienne silikatowe ocieplone styropianem, wykończenie ścian zewnętrznych – tynk strukturalny, ścianki działowe, wykończenie ścian wewnętrznych – tynk gipsowy.
Sufity
tynk gipsowy
Instalacje
Instalacja elektryczna – zgodnie z normą mieszkaniową – bez opraw oświetleniowych, trójfa-zowe zasilanie kuchenki elektrycznej, instalacja dzwonka, Domofon – aparat domofonowy w przedpokoju, panel przywoławczy przy wejściu do budynku, TV – jedno gniazdo w dużym pokoju, Instalacja gazowa - brak.
Ogrzewanie
Ogrzewanie i ciepła woda – kotłownia lokalna Grzejniki – panelowe, stalowe, lakierowane z zaworami termoregulacyjnymi
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:domy posiadają garaże
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne domy:aktualnie dostępne są 4 domy w tym 4 domy typu bliźniak.
Powierzchnie domów: 92 m2.
Powierzchnie działek:od 65 do 110 m2.
Liczba pokoi:dostępne są domy 3-pokojowe.
Ceny domów:
  • kształtują się w zakresie od 359 000 do 379 000 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:w inwestycji znajdują się domy bezczynszowe.
Program dopłat MDM:dostępne są 4 domy, które można nabyć z rządowa dopłatą do kredytu z programu MDM.

Lokalizacja inwestycji Kraków, ul. Opatkowicka

Swoszowice, czyli dzielnica X Krakowa, zajmują obszar 2560,40 ha i znajdują się w południowej części miasta. Liczba ich mieszkańców wynosi 25 608 osób. Ta część Krakowa została włączona do miasta dopiero w 1973r., jako 8 wsi stanowiących fragment dzielnicy Podgórze. Swoszowice mogą pochwalić się bardzo przytulnym krajobrazem architektonicznym, w którym przeważają domy jednorodzinne. Okolica należy do bardzo spokojnych, a swoim mieszkańcom zapewnia w pełni rozwiniętą infrastrukturę społeczną. Funkcjonuje tu łącznie 5 szkół i 3 przedszkola. Dla rozwoju kulturalnego mieszkańców znaczenie mają 4 kluby kultury i 3 filie biblioteki, a o zdrowie żyjących tu osób dbają lekarze z pobliskiego centrum medycznego i niepublicznego zakładu opieki zdrowotnej. Jednym z ważniejszych punktów na mapie dzielnicy jest Uzdrowisko Swoszowice, w którym prowadzi się różnego typu hydroterapię. Choć ten rejon Krakowa jest oddalony od typowego zgiełku miasta, to jednak ma bardzo dobre połączenia komunikacyjne z centrum, a także z okolicznymi miejscowościami. Biegną tędy trasy europejskie E40 i E77 oraz droga krajowa 7. Regularnie kursują tędy także linie autobusów miejskich i tramwajów.

Komunikacja

Przez dzielnicę przebiega trasa europejska E40, której część stanowi wbiegająca od zachodniej strony droga krajowa nr 7. Od południa do Swoszowic wchodzi natomiast trasa europejska E77. Niedaleko wschodniej granicy biegnie też droga krajowa nr 94. Uzupełnieniem rozbudowanej infrastruktury drogowej są regularne kursy linii tramwajów i autobusów miejskich.

W odległości 250 metrów od inwestycji Kraków, ul. Opatkowicka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Ważewskiego.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Kraków, ul. Opatkowicka znajduje się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Samorządowe Przedszkole Nr 145 w odległości 350m, Punkt Przedszkolny"Smerfy" w odległości 400m, Szkoła Podstawowa Nr 134 w odległości 800m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 500 m znajduje się KOBAK BARBARA. APTEKA PRYWATNA, w odległości 1100 m znajduje się PB. PHU. FEDYK-ŁUKASIK M., w odległości 1900 m znajduje się KLINIKA MEDYCZNA.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 550 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA ŚW. MAKSYMILIANA MARII KOLBEGO, w odległości 1200 m znajduje się PRACOWNIA RZEŹBY FORMA, w odległości 1600 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ.

Data publikacji: 01.07.2016

Data aktualizacji: 05.04.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie