Kraków, ul. Opatkowicka

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezEmmerson Lumico Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 22 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Green Village Libertów(2.6 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż krakowski, Libertów, ul. Widokowa (0.9 km od Krakowa)
  Green Village Libertów
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba domów: 16
  Powierzchnia: 139 - 149 m2
  Liczba pokoi: 4
  G&K Group
 • Domy Nad Wilgą(2.8 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Kraków, Swoszowice, ul. Nad Wilgą (0.1 km od Krakowa)
  Domy Nad Wilgą
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba domów: 22
  Powierzchnia: 118 m2
  Liczba pokoi: 5
  Invest House S.A.
 • Wisdomic Natura Park(2.9 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Kraków, Dębniki, ul. Leona Petrażyckiego (10.5 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 4 500/m2
  Wisdomic Natura Park
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba domów: 14
  Powierzchnia: 130 m2
  Liczba pokoi: 6
  Wisdomic Elixir Sp. z o.o. Sp. k.

Opis Inwestycji

Oferujemy do sprzedaży nowe domy w zabudowie bliźniaczej. Inwestycja zlokalizowana jest w spokojnej i zielonej, obecnie najczystszej dzielnicy Krakowa -Opatkowicach z doskonałym dojazdem do centrum i innych dzielnic miasta.W skład inwestycji wchodzi 8 domów o powierzchni użytkowej 92m2. Do każdego domu przynależy garaż wraz z ogródkiem o pow. między 65-110m2. Projekt domu charakteryzuję się nowoczesną architekturą oraz ciekawym i funkcjonalnym wnętrzem.Inwestycja realizowana jest w dwóch etapach:I etap: 4 domy - zakończenie inwestycji/ przeniesienie własności - lipiec/sierpień 2017II etap: 4 domy - zakończenie inwestycji/ przeniesienie własności - marzec 2018Oferowane domy, będą oddawane w stanie deweloperskim. Dodatkowo istnieje możliwość adaptacji przestrzeni na poddaszu o powierzchni po podłodze 31,80m2 oraz wykończenia domu pod klucz.Na parterze znajduje się garaż(18,14m2), komunikacja-wiatrołap, klatka schodowa (9,29m2) z wyjściem do ogrodu. I piętro obejmuje salon z kominkiem z wyjściem na balkon oraz jasnym aneksem kuchennym (21,84m2), istnieje możliwość zabudowy, łazienka(3,56m2) oraz komunikacja(6,07). Na II piętrze znajdują się dwie sypialnie (9,81m2, 10,80m2) w tym jedna z wyjściem na balkon, łazienka(4,54m2) oraz komunikacja (7,54m2) dodatkowo istnieje możliwość adaptacji poddasza o pow. po podłodze 31,80m2.Budynki w stanie deweloperskim zostaną wyposażone we wszystkie instalacje zgodnie z wymogami. Zagospodarowanie terenu, osiedle ogrodzone wraz z infrastrukturą komunikacyjną i roślinnością.

Inwestycja Kraków, ul. Opatkowicka znajduje się w Swoszowicach , ul. Opatowicka (9.2 km od centrum Krakowa), sprzedaż prowadzi Emmerson Lumico Sp. z o.o.

Inwestycja Kraków, ul. Opatkowicka została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych domów w tym 8 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Kraków, ul. Opatkowicka pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 92 metrów kwadratowych w cenie od 359 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 8 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
W stanie deweloperskim zamkniętym na Nabywcy spoczywa obowiązek zaopatrzenia łazienki mieszkania w osprzęt sanitarny (miska ustępowa oraz umywalka w miejscach przewidzianych w projekcie), posadzki zmywalne i ściany zmywalne do wysokości min. 2 m. Jest to zakres niezbędny do uzyskania decyzji o pozwoleniu na użytkowanie budynku i obowiązkiem Nabywcy jest jego zrealizowanie w ciągu 60 dni od daty protokolarnego podpisania przekazania mieszkania.
Balkony
Posadzka – betonowa Balustrada- stalowa, ażurowa z pochwytem stalowych, ocynkowana
Posadzka
wylewki cementowe
Ściany
zewnętrzne – bloczki piaskowo-wapienne silikatowe ocieplone styropianem, wykończenie ścian zewnętrznych – tynk strukturalny, ścianki działowe, wykończenie ścian wewnętrznych – tynk gipsowy.
Sufity
tynk gipsowy
Instalacje
Instalacja elektryczna – zgodnie z normą mieszkaniową – bez opraw oświetleniowych, trójfa-zowe zasilanie kuchenki elektrycznej, instalacja dzwonka, Domofon – aparat domofonowy w przedpokoju, panel przywoławczy przy wejściu do budynku, TV – jedno gniazdo w dużym pokoju, Instalacja gazowa - brak.
Ogrzewanie
Ogrzewanie i ciepła woda – kotłownia lokalna Grzejniki – panelowe, stalowe, lakierowane z zaworami termoregulacyjnymi
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Kraków, ul. Opatkowicka

Swoszowice, czyli dzielnica X Krakowa, zajmują obszar 2560,40 ha i znajdują się w południowej części miasta. Liczba ich mieszkańców wynosi 25 608 osób. Ta część Krakowa została włączona do miasta dopiero w 1973r., jako 8 wsi stanowiących fragment dzielnicy Podgórze. Swoszowice mogą pochwalić się bardzo przytulnym krajobrazem architektonicznym, w którym przeważają domy jednorodzinne. Okolica należy do bardzo spokojnych, a swoim mieszkańcom zapewnia w pełni rozwiniętą infrastrukturę społeczną. Funkcjonuje tu łącznie 5 szkół i 3 przedszkola. Dla rozwoju kulturalnego mieszkańców znaczenie mają 4 kluby kultury i 3 filie biblioteki, a o zdrowie żyjących tu osób dbają lekarze z pobliskiego centrum medycznego i niepublicznego zakładu opieki zdrowotnej. Jednym z ważniejszych punktów na mapie dzielnicy jest Uzdrowisko Swoszowice, w którym prowadzi się różnego typu hydroterapię. Choć ten rejon Krakowa jest oddalony od typowego zgiełku miasta, to jednak ma bardzo dobre połączenia komunikacyjne z centrum, a także z okolicznymi miejscowościami. Biegną tędy trasy europejskie E40 i E77 oraz droga krajowa 7. Regularnie kursują tędy także linie autobusów miejskich i tramwajów.

Komunikacja

Przez dzielnicę przebiega trasa europejska E40, której część stanowi wbiegająca od zachodniej strony droga krajowa nr 7. Od południa do Swoszowic wchodzi natomiast trasa europejska E77. Niedaleko wschodniej granicy biegnie też droga krajowa nr 94. Uzupełnieniem rozbudowanej infrastruktury drogowej są regularne kursy linii tramwajów i autobusów miejskich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kraków, ul. Opatkowicka mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Kraków, ul. Opatkowicka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ważewskiego.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kraków, ul. Opatkowicka znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Punkt Przedszkolny "Smerfy" w odległości 370 m, Samorządowe Przedszkole Nr 145 Dolina Tęczy w Krakowie w odległości 370 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kraków, ul. Opatkowicka składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 430 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kraków, ul. Opatkowicka w odległości 430 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.07.2016

Data aktualizacji: 04.11.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie