Pomorska 97

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Pomorska, oferowane bezpośrednio przez Em Development

Łódź, Śródmieście, Śródmieście-Wschód, ul. Pomorska 79

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 577 ofert w najbliższej okolicy!

Pomorska 97

4 zdjęcia

Pomorska 97
Pomorska 97
Pomorska 97
Pomorska 97

Najbliższe inwestycje

 • R69
  Pod wynajem

  R69

  Hammermed Nieruchomości

  Mieszkanie Śródmieście-Wschód, Śródmieście, Łódź
  ul. Rewolucji 1905 r. 69
  2.3 km od centrum
  • Oddanie: 1 kw. 2022
  • Metraż: 52-90 m2
  • Mieszkań: 11
  • Pokoje: 2-4
 • Apartamenty Prestige
  od: 7 099 zł/m2
  Pod wynajem

  Apartamenty Prestige

  Tree Development Group Sp. z o.o.

  Mieszkanie Katedralna, Śródmieście, Łódź
  ul. Pomorska
  2.2 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2023
  • Metraż: 26-58 m2
  • Mieszkań: 50
  • Pokoje: 1-3
 • Polonia Residence
  Pod wynajem

  Polonia Residence

  Polonia Residence

  Mieszkanie Katedralna, Śródmieście, Łódź
  ul. Narutowicza 38
  1.5 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2021
  • Metraż: 26-74 m2
  • Mieszkań: 8
  • Pokoje: 1-3

Opis Inwestycji

POMORSKA 97

to nowa inwestycja mieszkaniowa planowana w ścisłym centrum Łodzi. Sześciopiętrowy budynek z lokalami usługowymi w parterze oraz garażem podziemnym stanowi idealne rozwiązanie dla osób chcących aktywnie uczestniczyć w życiu tętniącego miasta. Zaprojektowana z myślą o komforcie użytkowników, Pomorska 97 to idealna przestrzeń dla ludzi lubiących być blisko – pracy, przyjaciół, wydarzeń kulturalnych i rozrywki.

Wnętrza na miarę potrzeb

Dla zapewnienia maksymalnego komfortu i wychodzenia naprzeciw indywidualnym potrzebom naszych Klientów, w ofercie inwestycji Pomorska 97 znajdują się zarówno niewielkie mieszkania dwupokojowe w metrażach od ok. 31 mkw. do 42 mkw., mieszkania trzypokojowe o powierzchni nawet ok. 52 mkw., jak również bardzo funkcjonalne czteropokojowe lokale mieszkalne w metrażach od ok. 51 mkw. do blisko 70 mkw. Nabywcy przestronnych, pięciopokojowych apartamentów o pow. 91 mkw i 105 mkw., usytuowanych na ostatniej kondygnacji, będą mogli cieszyć się przynależnymi przestronnymi tarasami z widokiem na urokliwą ulicę Zacisze, które pozwolą na zaaranżowanie strefy wypoczynku i relaksu w obrębie własnego „m”.

Oryginalna i ponadczasowa architektura

Planowana inwestycja świetnie współgra z otoczeniem i doskonale wpisuje się w obecne trendy architektoniczne. Prostota formy i minimalizm bryły są gwarantem ponadczasowości budynku. Elegancji i efektywności elewacji dodają naturalna kolorystyka oraz duże przeszklenia, dzięki którym mieszkania będą dobrze nasłonecznione i jeszcze bardziej przytulne.

Komfort przede wszystkim

Nowoczesny styl budynków oraz dbałość o detale gwarantują zadowolenie nawet najbardziej wymagających Klientów. Z myślą o satysfakcji przyszłych mieszkańców zaprojektowano m. in. pomieszczenie na wózki i rowery, przynależne do każdego mieszkania balkony lub loggie oraz przestronne tarasy przy apartamentach na ostatniej kondygnacji. Wszystkie kondygnacje będą obsługiwane przez cichobieżną windę.

Prywatność i bezpieczeństwo

Dla zagwarantowania poczucia bezpieczeństwa i komfortu mieszkańców nieruchomość będzie częściowo ogrodzona. W obrębie i na terenie inwestycji przewidziano system monitoringu.

Inwestycja Pomorska 97 znajduje się w Sródmieściu-Wschód, ul. Pomorska 79 (2.6 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez Em Development.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 44 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Pomorska 97 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Em Development przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2021 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 44 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 268 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: Garaż.
Udogodnienia:
monitoring, usługi w budynku, winda, rowerownia
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Łódzkie Śródmieście to obszar w kształcie litery „L” ograniczony ulicami Północną, Piotrkowską i Kilińskiego. Najbardziej rozpoznawalną ulicą Śródmieścia, jak i całej Łodzi, jest ulica Piotrkowska. To tu koncentruje się życie kulturalne i rozrywkowe miasta. Ze Śródmieścia można nie tylko wygodnie dojechać do każdej dzielnicy miasta, ale też w ciągu ok. godziny znaleźć się w Warszawie dzięki położonej tu stacji PKP Łódź Fabryczna. Centrum miasta składa się głównie z przedwojennej zabudowy, czyli kamienic, uzupełnionych wielomieszkaniową zabudową powojenną. Znajduje się tu Uniwersytet Łódzki, główny ośrodek naukowy w mieście. To też doskonały dostęp do szpitali, bo w Śródmieściu ulokowane są dwa szpitale miejskie. Dzielnica otoczona jest terenami zielonymi ,takimi jak Park Piłsudskiego czy Park Poniatowskiego. Nowe budownictwo sąsiaduje tu więc z licznymi miejscami do aktywnego wypoczynku jak i zabytkami.

Komunikacja

Śródmieście Łodzi jest doskonale skomunikowane z resztą miasta dzięki autobusom i tramwajom kursującym po każdej większej ulicy dzielnicy. Dodatkowo z położonego w Śródmieściu dworca PKP Łódź Fabryczna można dojechać do wszystkich większych miast Polski jak i pozostałych stacji w Łodzi. 6 km na południe od Śródmieścia znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Pomorska 97?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Pomorska 97 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 50 metrów od inwestycji Pomorska 97 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Pomorska - Kamińskiego.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Pomorska 97 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Pomorska 97 znajdują się się 34 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 94 w odległości 80 m, Publiczne Gimnazjum nr 3 w odległości 80 m, Przedszkole Miejskie nr 52 w odległości 150 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Pomorska 97 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Lekarz w odległości 70 m, NZOZ Apis-Med w odległości 110 m, NZOZ Diagnoza w odległości 130 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Pomorska 97 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 10 m znajduje się Piekarenka, w odległości 20 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 30 m znajduje się Sklep z warzywami.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Pomorska 97 w odległości 120 m znajduje się Boisko, w odległości 130 m znajduje się Boisko, w odległości 140 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 24.08.2020
Data aktualizacji: 26.10.2020

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: