Pomorska 97

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Pomorska, oferowane bezpośrednio przez

Em Development

Łódź, Śródmieście, Śródmieście-Wschód, ul. Pomorska 79

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 996 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Pomorska 97

4 zdjęcia

Pomorska 97
Pomorska 97
Pomorska 97
Pomorska 97

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • winda
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 44 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 268 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne : Garaż

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

POMORSKA 97

to nowa inwestycja mieszkaniowa planowana w ścisłym centrum Łodzi. Sześciopiętrowy budynek z lokalami usługowymi w parterze oraz garażem podziemnym stanowi idealne rozwiązanie dla osób chcących aktywnie uczestniczyć w życiu tętniącego miasta. Zaprojektowana z myślą o komforcie użytkowników, Pomorska 97 to idealna przestrzeń dla ludzi lubiących być blisko – pracy, przyjaciół, wydarzeń kulturalnych i rozrywki.

Wnętrza na miarę potrzeb

Dla zapewnienia maksymalnego komfortu i wychodzenia naprzeciw indywidualnym potrzebom naszych Klientów, w ofercie inwestycji Pomorska 97 znajdują się zarówno niewielkie mieszkania dwupokojowe w metrażach od ok. 31 mkw. do 42 mkw., mieszkania trzypokojowe o powierzchni nawet ok. 52 mkw., jak również bardzo funkcjonalne czteropokojowe lokale mieszkalne w metrażach od ok. 51 mkw. do blisko 70 mkw. Nabywcy przestronnych, pięciopokojowych apartamentów o pow. 91 mkw i 105 mkw., usytuowanych na ostatniej kondygnacji, będą mogli cieszyć się przynależnymi przestronnymi tarasami z widokiem na urokliwą ulicę Zacisze, które pozwolą na zaaranżowanie strefy wypoczynku i relaksu w obrębie własnego „m”.

Oryginalna i ponadczasowa architektura

Planowana inwestycja świetnie współgra z otoczeniem i doskonale wpisuje się w obecne trendy architektoniczne. Prostota formy i minimalizm bryły są gwarantem ponadczasowości budynku. Elegancji i efektywności elewacji dodają naturalna kolorystyka oraz duże przeszklenia, dzięki którym mieszkania będą dobrze nasłonecznione i jeszcze bardziej przytulne.

Komfort przede wszystkim

Nowoczesny styl budynków oraz dbałość o detale gwarantują zadowolenie nawet najbardziej wymagających Klientów. Z myślą o satysfakcji przyszłych mieszkańców zaprojektowano m. in. pomieszczenie na wózki i rowery, przynależne do każdego mieszkania balkony lub loggie oraz przestronne tarasy przy apartamentach na ostatniej kondygnacji. Wszystkie kondygnacje będą obsługiwane przez cichobieżną windę.

Prywatność i bezpieczeństwo

Dla zagwarantowania poczucia bezpieczeństwa i komfortu mieszkańców nieruchomość będzie częściowo ogrodzona. W obrębie i na terenie inwestycji przewidziano system monitoringu.

Inwestycja Pomorska 97 znajduje się w Sródmieściu-Wschód, ul. Pomorska 79 (2.6 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez Em Development.

Inwestycja Pomorska 97 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 44 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Pomorska 97 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Em Development przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Łódzkie Śródmieście to obszar w kształcie litery „L” ograniczony ulicami Północną, Piotrkowską i Kilińskiego. Najbardziej rozpoznawalną ulicą Śródmieścia, jak i całej Łodzi, jest ulica Piotrkowska. To tu koncentruje się życie kulturalne i rozrywkowe miasta. Ze Śródmieścia można nie tylko wygodnie dojechać do każdej dzielnicy miasta, ale też w ciągu ok. godziny znaleźć się w Warszawie dzięki położonej tu stacji PKP Łódź Fabryczna. Centrum miasta składa się głównie z przedwojennej zabudowy, czyli kamienic, uzupełnionych wielomieszkaniową zabudową powojenną. Znajduje się tu Uniwersytet Łódzki, główny ośrodek naukowy w mieście. To też doskonały dostęp do szpitali, bo w Śródmieściu ulokowane są dwa szpitale miejskie. Dzielnica otoczona jest terenami zielonymi ,takimi jak Park Piłsudskiego czy Park Poniatowskiego. Nowe budownictwo sąsiaduje tu więc z licznymi miejscami do aktywnego wypoczynku jak i zabytkami.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Pomorska 97?

Śródmieście Łodzi jest doskonale skomunikowane z resztą miasta dzięki autobusom i tramwajom kursującym po każdej większej ulicy dzielnicy. Dodatkowo z położonego w Śródmieściu dworca PKP Łódź Fabryczna można dojechać do wszystkich większych miast Polski jak i pozostałych stacji w Łodzi. 6 km na południe od Śródmieścia znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Pomorska 97 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1049 metrów od inwestycji Pomorska 97 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łódź Fabryczna.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Pomorska 97 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Pomorska 97 znajduje się 75 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 94 w odległości 48 m, szkoła w odległości 52 m, szkoła w odległości 61 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Pomorska 97 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 72 m, NZOZ Apis-Med w odległości 111 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 131 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Pomorska 97 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 13 m znajduje się Piekarenka, w odległości 20 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 62 m znajduje się Społem.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Pomorska 97 w odległości 104 m znajduje się boisko / kort, w odległości 119 m znajduje się boisko / kort, w odległości 151 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 24.08.2020
Data aktualizacji: 26.10.2020

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: