Osiedle Kępa Tarchomińska

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Elmis Dewelopment Sp. z o.o.

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 88 domów w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Osiedle "Julia" (2,4 km dalej)

Inwestycja z domami jednorodzinnymi Osiedle "Julia" znajduje się w Łomiankach Chopina, ul. Kościelna Droga 16 (1,3 km od Warszawy), jest realizowana przez dewelopera MBDevelopment. Inwestycja Osiedle "Julia" jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 10 domów jednorodzinnych. Aktualnie na sprzedaż pozostało 10 nowych domów o powierzchni 120 m2.

Warszawski Zachodni, Łomianki Chopina, ul. Kościelna Droga 16 (1,3 km od Warszawy)
Ceny od: 4 158 zł/m2

Inwestycja polecana

Osiedle "Julia"
 • Termin oddania: 4 kw. 2019
 • Liczba domów: 10
 • Powierzchnia: 120 m2
 • Liczba pokoi: 4
MBDevelopment
Domy spełniające kryteria

Villa Orchowiecka (3,2 km dalej)

Inwestycja z domami jednorodzinnymi Villa Orchowiecka znajduje się na Henrykowie, ul. Orchowiecka (12,9 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Eko-Invest Sp. z o.o.. Inwestycja Villa Orchowiecka jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 10 domów jednorodzinnych. Aktualnie na sprzedaż pozostało 9 nowych domów o powierzchni 172 m2.

Warszawa, Białołęka, Henryków, ul. Orchowiecka (12,9 km od centrum Warszawy)

Inwestycja polecana

Villa Orchowiecka
 • Termin oddania: 2 kw. 2019
 • Liczba domów: 9
 • Powierzchnia: 172 m2
 • Liczba pokoi: 5
Eko-Invest Sp. z o.o.
Domy spełniające kryteria

Nowe Domy Choszczówka (3,8 km dalej)

Inwestycja z domami jednorodzinnymi Nowe Domy Choszczówka znajduje się na Choszczówce, ul. Mehoffera (13,8 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera MMM Górbiel Nieruchomości s.c.. Inwestycja Nowe Domy Choszczówka jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 6 domów jednorodzinnych. Aktualnie na sprzedaż pozostały 2 nowe domy o powierzchniach od 112 do 115 m2.

Warszawa, Białołęka, Choszczówka, ul. Mehoffera (13,8 km od centrum Warszawy)

Inwestycja polecana

Nowe Domy Choszczówka
 • Termin oddania: 4 kw. 2019
 • Liczba domów: 2
 • Powierzchnia: 112 - 115 m2
 • Liczba pokoi: 5
MMM Górbiel Nieruchomości s.c.
Domy spełniające kryteria

Przyjmujemy mieszkania w rozliczeniu! Wykańczamy “pod klucz”! PROMOCJA: System inteligentnego domu w cenie! Osiedle Kępa Tarchomińska to kompleks 72 lokali w zabudowie bliźniaczej, położonych na dużych, przestrzennych działkach od 200 do 680 m2, zlokalizowany w zielonej części Tarchomina. Funkcjonalne budynki o powierzchni użytkowej 180 m2 z I etapu są już gotowe do odbioru. W 2012 roku rozpoczynamy II etap- budowę 48 lokali o powierzchni użytkowej 130 m2  (plus poddasze do własnej aranżacji). Lokale przygotowane są do odbioru w stanie deweloperskim. Wszystkie media miejskie. Nasze osiedle budowane jest w technologii tradycyjnej, zaś wszystkie materiały wykorzystane do budowy i wykończenia posiadają atesty najwyższej jakości. Osiedle umiejscowione jest w sąsiedztwie urokliwych, zielonych terenów nadwiślańskich.  Miejsce to posiada niepowtarzalny klimat zapewniający ciszę, spokój oraz odpoczynek od zgiełku miasta. Jest to doskonałe miejsce do rodzinnych spacerów oraz wycieczek rowerowych. Bliskość Zalewu Zegrzyńskiego umożliwia aktywny wypoczynek również dla osób lubiących sporty wodne.  Nasza firma zmienia się wraz z rosnącymi wymaganiami rynku i potrzebami kupujących. Oferujemy kompleksowe wykończenie mieszkań pod klucz w cenie około 1 100 zł/m2. W dodatku istnieje możliwość pozostawienia dotychczasowego mieszkania w rozliczeniu. Pomagamy również w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Zapraszamy także do zapoznania się z najnowszą promocją- system inteligentnego domu w cenie! System FIBARO to połączenie luksusu z funkcjonalnością. Za pośrednictwem internetu, także w telefonie komórkowym, pozwala zarządzać całym swoim domem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Więcej informacji pod numerem tel: 797 00 90 60. Zadzwoń!

Inwestycja Osiedle Kępa Tarchomińska znajduje się na Nowodworach, ul. Kępa Tarchomińska (14,1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Elmis Dewelopment Sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle Kępa Tarchomińska została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 40 nowych domów w tym 14 domów typu bliźniak, 25 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Kępa Tarchomińska pozostało na sprzedaż 0 nowych domów jednorodzinnych o powierzchni 130 metrów kwadratowych w cenie od 725 000 zł.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.
Liczba domów: cała inwestycja składa się z 40 domów.
Liczba kondygnacji: domy posiadają od 2 do 3 kondygnacji wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń: w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski, wykończenie pod klucz.
Czytaj więcej
Konstrukcja budynku:
Ławy fundamentowe wykonane z betonu i stali zbrojeniowej. Ściany zewnętrzne w ceramice lub żelbetowe docieplone styropianem.
Dach:
Więźba dachowa drewniana ocieplona, pokryta blacho-dachówką.
Elewacja:
Wykończona tynkiem kolorowym.
Stolarka okienna:
Okna i drzwi balkonowe drewniane.
Drzwi zewnętrzne:
Drzwi wejściowe zewnętrzne drewniane. Brama garażowa, segmentowa, ocieplana, podnoszona ręcznie z możliwością podłączenia napędu.
Balkony:
Balkony piętra wylewane z balustradą metalową malowaną, posadzki wykończone gresem.
Ogródek wyrównany i uporządkowany.
Posadzka:
Wylewka cementowa.
Ściany:
Wykończone tynkiem gipsowym.
Sufity:
Wykończone tynkiem gipsowym.
Parapety zewnętrzne:
Stalowe powlekane.
Instalacje:
Instalacja elektryczna,
instalacja wodna i kanalizacyjna,
instalacja c.o.
instalacja domofonowa,
okablowanie dla instalacji alarmowej.
Ogrzewanie:
Piec gazowy jednofunkcyjny z zasobnikiem 120 l wraz z cyrkulacją ciepłej wody.
Wentylacja:
Grawitacyjna.
Wyposażenie łazienki:
Doprowadzone instalacje bez białego montażu.
Wyposażenie kuchni:
Doprowadzone instalacje bez montażu urządzeń.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Garaże: domy posiadają garaże.
Udogodnienia: informacja u dewelopera.
Przyroda: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Kępa Tarchomińska

Inwestycja zlokalizowana w warszawskiej dzielnicy Białołęka przy ul. Kępy Tarchomińskiej.

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem budownictwa mieszkaniowego. Nieustannie rozbudowywane są zwłaszcza osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, a grunty rolna adaptowane pod architekturę mieszkaniową. Wysoki stopień gęstości zaludnienia występuje na białołęckich osiedlach z wielkiej płyty: Nowym Tarchominie, Nowodworach i Nowych Świdrach. W strefie centralnej i południowej dominują tereny przemysłowe: duże przedsiębiorstwa, liczne firmy budowlane oraz tereny PKP. Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a budowa częściowej linii tramwajowej umożliwiającej dojazd z Tarchomina do centrum jest w końcowej fazie realizacji W odległości 950 metrów od inwestycji Osiedle Kępa Tarchomińska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: TŁUCHOWSKA 01.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Kępa Tarchomińska znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Unicorn. Jakubowska K. w odległości 750 m, Przedszkole Niepubliczne "Zdobywcy Świata" w odległości 1 000 m, Przedszkole Leśne Tarchomin w odległości 1 100 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 1 550 m DAGIS Centrum Medyczne, w odległości 1 900 m Kamil Struk Fizjoterapia, w odległości 2 000 m Centrum Medyczne Białołęka.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Wypożyczalnia Strojów Karnawałowych Tarchomin w odległości 950 m, Pizzeria San Giovanni Marek Ociepka w odległości 1 050 m, Euronet w odległości 1 200 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Facfit Krystyna Facon w odległości 1 650 m.

Data publikacji: 11 maja 2012 12:49

Data aktualizacji: 28 lutego 2019 13:52

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?
Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a my znajdziemy je dla Ciebie.

Etap 1 z 3

Wybierz lokalizację

Liczba pokoi, która mnie interesuje:

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+

Twój maksymalny budżet

Wiadomości powiązane z Elmis Dewelopment Sp. z o.o.

Dom po drugiej stronie Wisły

Dom po drugiej stronie Wisły