Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Osiedle Kępa Tarchomińska

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Kępa Tarchomińska, oferowane bezpośrednio przez

ELMIS GK Sp. z o.o. S.K.A.

Warszawa, Białołęka, Nowodwory, ul. Kępa Tarchomińska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 12 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Kępa TarchomińskaOsiedle Kępa Tarchomińska

5 zdjęć

Osiedle Kępa Tarchomińska
Osiedle Kępa Tarchomińska
Osiedle Kępa Tarchomińska
Osiedle Kępa Tarchomińska

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski
  • Wykończenie pod klucz

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 40 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają od 2 do 3 kondygnacji wraz z parterem oraz posiadają poddasze

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski, wykończenie pod klucz

Konstrukcja budynku

Ławy fundamentowe wykonane z betonu i stali zbrojeniowej. Ściany zewnętrzne w ceramice lub żelbetowe docieplone styropianem.

Dach

Więźba dachowa drewniana ocieplona, pokryta blacho-dachówką.

Elewacja

Wykończona tynkiem kolorowym.

Stolarka okienna

Okna i drzwi balkonowe drewniane.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe zewnętrzne drewniane. Brama garażowa, segmentowa, ocieplana, podnoszona ręcznie z możliwością podłączenia napędu.

Balkony

Balkony piętra wylewane z balustradą metalową malowaną, posadzki wykończone gresem. Ogródek wyrównany i uporządkowany.

Posadzka

Wylewka cementowa.

Ściany

Wykończone tynkiem gipsowym.

Sufity

Wykończone tynkiem gipsowym.

Parapety zewnętrzne

Stalowe powlekane.

Instalacje

Instalacja elektryczna, instalacja wodna i kanalizacyjna, instalacja c.o. instalacja domofonowa, okablowanie dla instalacji alarmowej.

Ogrzewanie

Piec gazowy jednofunkcyjny z zasobnikiem 120 l wraz z cyrkulacją ciepłej wody.

Wentylacja

Grawitacyjna.

Wyposażenie łazienki

Doprowadzone instalacje bez białego montażu.

Wyposażenie kuchni

Doprowadzone instalacje bez montażu urządzeń.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Przyjmujemy mieszkania w rozliczeniu! Wykańczamy “pod klucz”! PROMOCJA: System inteligentnego domu w cenie! Osiedle Kępa Tarchomińska to kompleks 72 lokali w zabudowie bliźniaczej, położonych na dużych, przestrzennych działkach od 200 do 680 m2, zlokalizowany w zielonej części Tarchomina. Funkcjonalne budynki o powierzchni użytkowej 180 m2 z I etapu są już gotowe do odbioru. W 2012 roku rozpoczynamy II etap- budowę 48 lokali o powierzchni użytkowej 130 m2  (plus poddasze do własnej aranżacji). Lokale przygotowane są do odbioru w stanie deweloperskim. Wszystkie media miejskie. Nasze osiedle budowane jest w technologii tradycyjnej, zaś wszystkie materiały wykorzystane do budowy i wykończenia posiadają atesty najwyższej jakości. Osiedle umiejscowione jest w sąsiedztwie urokliwych, zielonych terenów nadwiślańskich.  Miejsce to posiada niepowtarzalny klimat zapewniający ciszę, spokój oraz odpoczynek od zgiełku miasta. Jest to doskonałe miejsce do rodzinnych spacerów oraz wycieczek rowerowych. Bliskość Zalewu Zegrzyńskiego umożliwia aktywny wypoczynek również dla osób lubiących sporty wodne.  Nasza firma zmienia się wraz z rosnącymi wymaganiami rynku i potrzebami kupujących. Oferujemy kompleksowe wykończenie mieszkań pod klucz w cenie około 1 100 zł/m2. W dodatku istnieje możliwość pozostawienia dotychczasowego mieszkania w rozliczeniu. Pomagamy również w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Zapraszamy także do zapoznania się z najnowszą promocją- system inteligentnego domu w cenie! System FIBARO to połączenie luksusu z funkcjonalnością. Za pośrednictwem internetu, także w telefonie komórkowym, pozwala zarządzać całym swoim domem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Więcej informacji pod numerem tel: 797 00 90 60. Zadzwoń!

Inwestycja Osiedle Kępa Tarchomińska znajduje się na Nowodworach, ul. Kępa Tarchomińska (14.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez ELMIS GK Sp. z o.o. S.K.A.

Inwestycja Osiedle Kępa Tarchomińska została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 40 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Kępa Tarchomińska nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców ELMIS GK Sp. z o.o. S.K.A. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja zlokalizowana w warszawskiej dzielnicy Białołęka przy ul. Kępy Tarchomińskiej.

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem. Występują tutaj zarówno osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, jak również wysoka, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Dużą popularnością nadal cieszą się białołęckie osiedla z wielkiej płyty: Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. W strefie centralnej i południowej rozwija się infrastruktura handlowo-usługowa, więc obszar ten ma szansę stać się czymś więcej, niż kolejną warszawską "sypialnią". Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Kępa Tarchomińska?

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a także tramwaje umożliwiające bezpośrednie dotarcie do centrum Warszawy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Kępa Tarchomińska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 375 metrów od inwestycji Osiedle Kępa Tarchomińska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kępa Tarchomińska 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Kępa Tarchomińska znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Kępa Tarchomińska znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: szkoła w odległości 576 m, Przedszkole Smerf w odległości 589 m, Akademia Maluchów-Tarchomin Niepubliczne Anglojęzyczne Przedszkole Integracyjne w odległości 759 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Kępa Tarchomińska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 825 m znajduje się DH Tarchomin, w odległości 895 m znajduje się Stokrotka express, w odległości 911 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Kępa Tarchomińska w odległości 848 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 11.05.2012
Data aktualizacji: 28.02.2019

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023