Wieniawa Residence

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez ELKABEL Wieniawa Residence Sp. z o.o. Sp. k.

Lublin, ul. Lesława Pagi
Wieniawa Residence

5 zdjęć

Wieniawa Residence
Wieniawa Residence
Wieniawa Residence
Wieniawa Residence

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Wieniawa Residence dostępnych jest 18 ofert

 • Lista
 • Rzuty

Opis Inwestycji

Nowe apartamenty w sercu miasta. Wygodne, funkcjonalne i nowoczesne mieszkania położone w centralnej dzielnicy Lublina – na Wieniawie. Wygodne i starannie zaprojektowane układy mieszkań z możliwością dostosowania do indywidualnych potrzeb. Specjalnie zaaranżowane przestrzenie wspólne, dbałość o estetykę architektury i jakość spędzania czasu wolnego przez mieszkańców.

Inwestycja Wieniawa Residence znajduje się w Lublinie, ul. Lesława Pagi (2.7 km od centrum Lublina), jest realizowana przez dewelopera ELKABEL Wieniawa Residence Sp. z o.o. Sp. k..

Inwestycja Wieniawa Residence jest w trakcie przygotowań z planowanym na 4 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 117 nowych mieszkań. Budynki posiadają 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Wieniawa Residence pozostało na sprzedaż 18 mieszkań o powierzchniach od 41 do 69 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

 • 2-pokojowe o powierzchni od 41 do 46 m2 (9 mieszkań)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 49 do 50 m2 (2 mieszkania)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 66 do 69 m2 (7 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper ELKABEL Wieniawa Residence Sp. z o.o. Sp. k. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2022 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 117 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 264 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski

Ogrzewanie

z sieci miejskiej

Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
balkon, ogródek.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, teren ogrodzony, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda, rowerownia, videodomofon
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 18 mieszkań .
Powierzchnie mieszkań:
od 41 do 69 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:
płatności na konto powiernicze w transzach po podpisaniu umowy deweloperskiej.
Warunki rezerwacji:
umowa rezerwacyjna + kaucja zwrotna.
Zabezpieczenie środków klienta:
otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Wieniawa Residence to unikalna lokalizacja na mapie Lublina. Osiedle sąsiaduje bezpośrednio z Miasteczkiem Akademickim oraz osiedlem LSM. Odległość do starego i nowego Kampusu UMCS, Uniwersytetu Przyrodniczego i Politechniki Lubelskiej to kwestia spaceru trwającego od kilku do kilkunastu minut. Usytuowanie w jednej z tzw. ,,starych” dzielnic pozwala korzystać z pełnowymiarowej infrastruktury publicznej. Do sklepów, przychodni, szkół, restauracji i kawiarni czy Parku Akademickiego można dotrzeć w ciągu 5 minut spacerem. Zaledwie kilkanaście minut pieszo zajmuje dojście do najbardziej znanych i lubianych miejsc w Lublinie – Ogrodu Saskiego, Centrum Spotkania Kultur, Centrum Handlowego Lublin Plaza. Korzystając z komunikacji miejskiej lub własnego auta w ciągu kilku minut możemy znaleźć się w ścisłym centrum miasta. Zarazem, osiedle jest położone w niewielkiej odległości od jednych z najważniejszych arterii komunikacyjnych Lublina – Alei Kraśnickich, Alei Racławickich oraz trasy S17.

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Jego obszar wynosi 147,5 km2, a mieszka tu 347 678 osób. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy. Np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu 12 szkół wyższych, a m.in. Politechnika, Uniwersytet Medyczny i KUL. Jest tu też 10 szpitali, w tym dwa wojewódzkie i trzy kliniczne. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, 11 kin i 40 teatrów. Mieści się tu 8 galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą 2 drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad 10 przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też 5 dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wieniawa Residence mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Wieniawa Residence znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Pana Tadeusza 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wieniawa Residence znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 6 im. Romualda Traugutta w Lublinie w odległości 200 m, Przedszkole nr 33 im. Kubusia Puchatka w Lublinie w odległości 390 m, Przedszkole nr 5 w Lublinie w odległości 440 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Wieniawa Residence jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: CenterMed w odległości 330 m, Wojskowa Pracownia Psychologiczna w odległości 370 m, Akademicki Ośrodek Zdrowia w odległości 490 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wieniawa Residence składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 280 m znajduje się Bazarek, w odległości 290 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 300 m znajduje się Pierogarnia "u Eli".

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wieniawa Residence w odległości 230 m znajduje się Boisko, w odległości 250 m znajduje się Centrum sportowe, w odległości 270 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 08.12.2020
Data aktualizacji: 04.05.2021
ELKABEL Wieniawa Residence Sp. z o.o. Sp. k. logo

ELKABEL Wieniawa Residence Sp. z o.o. Sp. k.

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Zemborzycka 112, 20-445 Lublin

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 08:00 - 16:00
 • Wtorek: 08:00 - 16:00
 • Środa: 08:00 - 16:00
 • Czwartek: 08:00 - 16:00
 • Piątek: 08:00 - 16:00
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: