Rezydencja Dolinka

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez El Invest

Elbląg, ul. Traugutta 44
Ceny od: 6 500 zł brutto/m2
Rezydencja Dolinka

5 zdjęć

Rezydencja Dolinka
Rezydencja Dolinka
Rezydencja Dolinka
Rezydencja Dolinka

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Dolinka dostępnych jest 47 ofert

  • Lista
  • Rzuty

Opis Inwestycji

Rezydencja Dolinka logo

Rezydencja Dolinka to modernistyczna, miejska rezydencja wielolokalowa, która powstanie przy ul. Traugutta w Elblągu. Jej wyznacznikiem jest doskonałe położenie w sąsiedztwie parku Dolinka oraz rzeki Kumieli, w bliskiej odległości do centrum.

W budynku zaprojektowanym w formie dwuskrzydłowej, kaskadowej bryły znajdzie się 76 mieszkań, dwupoziomowa hala garażowa i komórki lokatorskie. Sprawna komunikacja pomiędzy wszystkimi kondygnacjami budynku odbywać się będzie dzięki 3 cichobieżnym windom osobowym. Przestronne, doświetlone klatki schodowe i korytarze wykończone zostaną w eleganckich i modnych odcieniach bieli i grafitu, z elementami w kolorystyce drewna i betonu.

Inwestorem jest firma EL INVEST Development, która w Elblągu wybudowała już m.in. budynek Kamienica Trybunalska.

Mieszkanie wyposażone będzie w videodomofon. Do każdego z mieszkań na inwestycji przynależy balkon lub loggia, każde z mieszkań można też doposażyć w komórkę lokatorską i miejsce parkingowe w hali.

Jeśli podpiszesz umowę na etapie przedsprzedaży – możesz je dostosować do własnego gustu i preferencji, zgłaszając własny projekt aranżacji wnętrza z indywidualnym układem ścian działowych i własnymi projektami instalacji elektrycznych i hydraulicznych.

Inwestycja Rezydencja Dolinka znajduje się w Elblągu, ul. Traugutta 44 (1.4 km od centrum Elbląga), jest realizowana przez dewelopera El Invest.

Inwestycja Rezydencja Dolinka jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 76 nowych mieszkań. Budynek posiada od 3 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Dolinka pozostało na sprzedaż 47 mieszkań o powierzchniach od 28 do 68 metrów kwadratowych w cenie od 6 500 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 1-pokojowe o powierzchni od 28 do 42 m2 w cenie od 191 080 zł (12 mieszkań)
  • 2-pokojowe o powierzchni od 33 do 50 m2 w cenie od 232 596 zł (21 mieszkań)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 53 do 68 m2 w cenie od 358 088 zł (14 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper El Invest przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2022 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 3 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 76 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
balkon, loggia, taras.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
monitoring, teren ogrodzony, winda, videodomofon
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 47 mieszkań .
Powierzchnie mieszkań:
od 28 do 68 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 1, 2, 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 191 080 do 482 232 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 6 500 do 7 300 zł.
Opis płatności:
informacje można uzyskać w biurze sprzedaży.
Warunki rezerwacji:
informacje można uzyskać w biurze sprzedaży.
Zabezpieczenie środków klienta:
otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Nowe mieszkanie która sąsiadowało będzie z Parkiem Dolinka, a jednocześnie położone będzie blisko centrum Elbląga (przy ul. Traugutta).

Elbląg  – miasto na prawach powiatu w województwie warmińsko-mazurskim, siedziba władz powiatu elbląskiego (Elbląg nie wchodzi w jego skład, stanowi odrębną jednostkę samorządu terytorialnego), a także siedziba gminy Elbląg. Od 1992 – stolica diecezji elbląskiej. Najstarsze miasto w województwie, jedno z najstarszych miast w Polsce (rok założenia 1237, prawa miejskie 1246). Także najniżej położone miasto w Polsce. Miasto leży u ujścia rzeki Elbląg do Zalewu Wiślanego.Według danych z 31 marca 2011 r. miasto miało 124 668 mieszkańców.Największym zakładem w mieście jest Browar wchodzący w skład Grupy Żywiec, ABB (dawny Zamech) oraz Alstom Power. Elbląg to główny ośrodek przemysłu ciężkiego (turbiny, śruby okrętowe itp.), przemysłu spożywczego – browar, również turystycznego (Kanał Elbląski ze słynnymi pochylniami). Największy jednak rozwój miasta przypada na okres od 1 czerwca 1975 do 31 grudnia 1998, kiedy Elbląg był stolicą województwa. Na te lata przypada znaczny napływ ludności do miasta. Oddano niedawno do użytku węzeł Elbląg-Wschód, znacznie skracający szlak z Gdańska i Warszawy do Elbląga i obwodu kaliningradzkiego (tzw. Berlinka, teraz droga ekspresowa S22 Elbląg – Grzechotki). Wraz z nowo budowanym przejściem Grzechotki – Mamonowo II będzie to najkrótsza droga z zachodu na wschód Europy. Obecnie trwa przebudowa na odcinku Elbląg-Wschód – Jazowa w kierunku Gdańska. Dzięki dotacjom z Unii Europejskiej rozbudowywany jest Port Morski, sieć tramwajowa, a także odbudowywane Stare Miasto. Jednocześnie budowane są nowe osiedla mieszkaniowe: Modrzewina-Północ, Krasny Las, Dąbrowa oraz przemysłowa Modrzewina-Południe. Elbląg jest jednym z najlepiej spenetrowanych archeologicznie polskich miast. Dzięki temu elbląskie muzeum posiada liczne unikalne w skali światowej eksponaty (np. średniowieczną windę).

Komunikacja

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rezydencja Dolinka mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 50 metrów od inwestycji Rezydencja Dolinka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Traugutta - Władysława IV.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Dolinka znajduje się się 25 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Sportowa Szkoła Podstawowa nr 3 w odległości 230 m, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1 w odległości 240 m, Branżowa szkoła I stopnia w odległości 240 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Rezydencja Dolinka jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Dar Serca w odległości 380 m, Vita w odległości 390 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Rezydencja Dolinka składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 50 m znajduje się Sklep z warzywami, w odległości 90 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 110 m znajduje się 101 Drobiazgów.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Dolinka w odległości 240 m znajduje się Boisko, w odległości 280 m znajduje się Boisko, w odległości 300 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 30.11.2020
Data aktualizacji: 30.03.2021
Rezydencja Dolinka logoStrona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Sadowa, 82-300 Elbląg na terenie inwestycji Osiedle Sadowa
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: