El Tower

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez El Invest

Elbląg, ul. Mielczarskiego 49
Ceny od: 4 890 zł/m2
El Tower

9 zdjęć

El Tower
El Tower
El Tower
El Tower

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji El Tower dostępnych jest 16 ofert

 • Lista
 • Rzuty

Opis Inwestycji

Na elbląskim Zatorzu, przy ulicy Romualda Mielczarskiego – nieopodal marketu Biedronka, szkoły podstawowej i przedszkoli, powstanie okazały budynek mieszkalny, będący nowym obliczem dzielnicy – EL TOWER.

Będzie to ośmiopiętrowy budynek mieszkalny, w którym w dwóch etapach realizacji powstanie łącznie 136 mieszkań.

Na każde piętro nowoczesnego obiektu EL TOWER dowiozą Cię szybkie i ciche windy. Dla Twojego komfortu, windą dojedziesz do dwupoziomowej hali garażowej, w której na jednym spośród 95 miejsc postojowych, zaparkowane będzie Twoje auto. Dla odwiedzających Cię gości, przewidziano miejsca postojowe na zewnątrz.

W EL TOWER nie zabraknie również komórek lokatorskich, stanowiących tak potrzebną, dodatkową przestrzeń dla lokatorów. Komórki zaprojektowano w hali garażowej, ale również na piętrach mieszkalnych. Co ważne, budynek i jego otoczenie będą bezpieczne, ponieważ osiedle będzie zamknięte i monitorowane.

W pierwszym etapie inwestycji zrealizowana zostanie bryła A budynku. Na jej ośmiu piętrach, znajdować się będzie 80 mieszkań z przestronnymi balkonami. W klatce schodowej bryły A, dla wygody i oszczędności czasu jej mieszkańców, zamontowane będą 2 szybkobieżne windy.

W pierwszym etapie EL TOWER – bryle A, zaprojektowano szeroki wachlarz metraży, od 34 do 74 m2, z możliwością łączenia lokali w większe.

Każdy znajdzie więc mieszkanie dla siebie, na własne potrzeby i budżet.

Jest to doskonała propozycja zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i osób, które zakup mieszkania traktują jako inwestycję. Kawalerki w tej lokalizacji idealnie nadają się pod wynajem, na przykład dla studentów pobliskich uczelni EUHE i PWSZ.

Inwestycja El Tower znajduje się w Elblągu, ul. Mielczarskiego 49 (0.8 km od centrum Elbląga), jest realizowana przez dewelopera El Invest.

Inwestycja El Tower jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 136 nowych mieszkań. Budynki posiadają 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji El Tower pozostało na sprzedaż 16 mieszkań o powierzchniach od 33 do 74 metrów kwadratowych w cenie od 4 890 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

 • 1-pokojowe o powierzchni od 33 m2 w cenie od 175 283 zł (3 mieszkania)
 • 2-pokojowe o powierzchni od 43 do 46 m2 w cenie od 240 314 zł (7 mieszkań)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 74 m2 w cenie od 361 469 zł (6 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper El Invest przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2022 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 136 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne: (dwupoziomowa hala garażowa) 25.000,00 zł.
Udogodnienia:
teren ogrodzony, winda
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 16 mieszkań .
Powierzchnie mieszkań:
od 33 do 74 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 1, 2, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • kształtują się w zakresie od 175 283 do 361 616 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 4 890 do 5 790 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Elbląg  – miasto na prawach powiatu w województwie warmińsko-mazurskim, siedziba władz powiatu elbląskiego (Elbląg nie wchodzi w jego skład, stanowi odrębną jednostkę samorządu terytorialnego), a także siedziba gminy Elbląg. Od 1992 – stolica diecezji elbląskiej. Najstarsze miasto w województwie, jedno z najstarszych miast w Polsce (rok założenia 1237, prawa miejskie 1246). Także najniżej położone miasto w Polsce. Miasto leży u ujścia rzeki Elbląg do Zalewu Wiślanego.Według danych z 31 marca 2011 r. miasto miało 124 668 mieszkańców.Największym zakładem w mieście jest Browar wchodzący w skład Grupy Żywiec, ABB (dawny Zamech) oraz Alstom Power. Elbląg to główny ośrodek przemysłu ciężkiego (turbiny, śruby okrętowe itp.), przemysłu spożywczego – browar, również turystycznego (Kanał Elbląski ze słynnymi pochylniami). Największy jednak rozwój miasta przypada na okres od 1 czerwca 1975 do 31 grudnia 1998, kiedy Elbląg był stolicą województwa. Na te lata przypada znaczny napływ ludności do miasta. Oddano niedawno do użytku węzeł Elbląg-Wschód, znacznie skracający szlak z Gdańska i Warszawy do Elbląga i obwodu kaliningradzkiego (tzw. Berlinka, teraz droga ekspresowa S22 Elbląg – Grzechotki). Wraz z nowo budowanym przejściem Grzechotki – Mamonowo II będzie to najkrótsza droga z zachodu na wschód Europy. Obecnie trwa przebudowa na odcinku Elbląg-Wschód – Jazowa w kierunku Gdańska. Dzięki dotacjom z Unii Europejskiej rozbudowywany jest Port Morski, sieć tramwajowa, a także odbudowywane Stare Miasto. Jednocześnie budowane są nowe osiedla mieszkaniowe: Modrzewina-Północ, Krasny Las, Dąbrowa oraz przemysłowa Modrzewina-Południe. Elbląg jest jednym z najlepiej spenetrowanych archeologicznie polskich miast. Dzięki temu elbląskie muzeum posiada liczne unikalne w skali światowej eksponaty (np. średniowieczną windę).

Komunikacja

Przyszli mieszkańcy inwestycji El Tower mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 260 metrów od inwestycji El Tower znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Lotnicza - Fredry.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji El Tower znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 14 w Elblągu w odległości 110 m, Przedszkole nr 18 w Elblągu w odległości 170 m, Ośrodek Szkoleniowy Aktywizacji Zawodowej w odległości 280 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji El Tower składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 160 m znajduje się Biedronka, w odległości 380 m znajduje się Supermarket, w odległości 500 m znajduje się Falkon.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji El Tower w odległości 60 m znajduje się Boisko, w odległości 120 m znajduje się Boisko, w odległości 330 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 03.04.2020
Data aktualizacji: 11.03.2021
El Invest logo

El Invest

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Mielczarskiego 49, Elbląg

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 11:00 - 17:00
 • Wtorek: 11:00 - 17:00
 • Środa: 11:00 - 17:00
 • Czwartek: 11:00 - 17:00
 • Piątek: 11:00 - 17:00
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: