Przystań

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż Guderskiego 26B, oferowane bezpośrednio przez

Ekolan S.A.

Gdańsk, Chełm, Guderskiego 26B

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 3 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Przystań

6 zdjęć

Przystań
Przystań
Przystań
Przystań

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2015 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 7 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają od 1 do 2 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (25 miejsc)

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Sielskie otoczenie da się połączyć z miejską architekturą. Projektanci Przystani nadali tym szeregowym domom całkowicie współczesny charakter. Prostą formę wkomponowali w spokojne naturalne otoczenie. Dzięki wielkim oknom można się nim cieszyć o każdej porze. Do dyspozycji rodziny jest dwustumetrowa przestrzeń. Na dole duża kuchnia ze spiżarnią i jadalnią oraz salon z kominkiem. Na górze sypialnie z wyjściem do ogródka i łazienka. Plus taras z widokiem na jezioro. Prowadząc własną firmę, warto na parterze urządzić gabinet, studio czy pracownię.

Planowane oddanie do użytkowania: grudzień 2014/marzec 2015

Inwestycja Przystań znajduje się w Chełmie (6.3 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez Ekolan S.A.

Inwestycja Przystań została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 7 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Przystań nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Ekolan S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (25 miejsc)

Lokalizacja inwestycji

Gdańsk Południe to dawna (do 2011 roku) dzielnica Chełm i Gdańsk Południe, która dziś dzieli się na Chełm, Ujeścisko i Jasień. Dzielnica ma powierzchnię 30 km kw i jest zamieszkana przez 71 tys. osób. Z dzielnicą graniczą miejskie dzielnice Matarnia, Brętowo, Piecki-Migowo, Siedlce, Śródmieście, Orunia, Kokoszki a także gminy podmiejskie Kolbudy i Pruszcz Gdański. Na krajobraz obszaru składają się Potok Oruński i duże Jezioro Jasień, położone na zachodzie. Dodatkowo Chełm wyróżnia się górzystym terenem – znajduje się tu najbardziej stroma trasa tramwajowa w Polsce. Znajduje się tu też obwodnica Trójmiasta będąca częścią drogi ekspresowej S6, a także drogi krajowe 221 i 222. Gdańsk Południe to głównie nowoczesne osiedla mieszkalne i bloki a dobrą komunikację z resztą miasta zapewniają tramwaje i autobusy miejskie.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Przystań?

Na terenie Gdańska Południe znajduje się trójmiejska obwodnica, trasa W-Z a także drogi krajowe 221 i 222. Cały obszar jest dobrze skomunikowany z resztą miasta tramwajami, kilkunastoma autobusami dziennymi i czterema autobusami nocnymi. Jako część Pomorskiej Kolei Metropolitalnej planowana jest też stacja Gdańsk Jasień położona na terenie Gdańska Południe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Przystań mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 90 metrów od inwestycji Przystań znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Baśniowa.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Przystań znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Przystań znajduje się 15 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: przedszkole w odległości 650 m, przedszkole w odległości 660 m, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6 w odległości 680 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Przystań jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia na Wzgórzu w odległości 620 m, Stomatolog w odległości 840 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Przystań składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 200 m znajduje się Biedronka, w odległości 460 m znajduje się Żabka, w odległości 500 m znajduje się Piekarnia Konkol.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Przystań w odległości 120 m znajduje się boisko / kort, w odległości 250 m znajduje się centrum sportowe, w odległości 280 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data aktualizacji: 27.09.2022

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: