For You

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezEBUDDom

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 1914 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Activ Park Budynek C(0.5 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz, ul. Wyzwolenia (11.5 km od centrum Bydgoszczy)
  Ceny od: 5 567/m2
  Activ Park Budynek C
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 15
  Powierzchnia: 26 - 94 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Dla inwestora 5 ofert
  Budstol Invest Sp. z o.o.
 • Activ Park Budynek D(0.5 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz, ul. Wyzwolenia 114 (11.5 km od centrum Bydgoszczy)
  Ceny od: 5 906/m2
  Activ Park Budynek D
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 23
  Powierzchnia: 33 - 77 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 6 ofert
  Budstol Invest Sp. z o.o.
 • Divertimento(2 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz, ul. Przybory (10.3 km od centrum Bydgoszczy)
  Divertimento
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 22
  Powierzchnia: 40 - 85 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 3 oferty
  Folwark Deweloper Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Obecnie trwa budowa II etapu inwestycji FOR YOU. Inwestycję stanowi budynek wielorodzinny, którego tworzą dwa trzony połączone halą garażową. W każdym z nich znajdować się będzie 33 mieszkania 2, 3 i 4-pokojowe. Na poziomie parteru planowana jest hala garażowa z 38-ma miejscami parkingowymi. Dzięki temu osiedle będzie wolne od zaparkowanych tuż pod oknami pojazdów, które oprócz hali znajdą miejsce na ogólnodostępnym parkingu, umieszczonym przed wjazdem na teren inwestycji. Zaprojektowane osiedle doskonale wkomponowuje się w ciche, otaczające je tereny zielone.W inwestycji zastosowano ciekawe rozwiązania takie jak miejsca postojowe dla samochodów elektrycznych, wspólna pralnia i suszarnia wyposażona w wysokiej klasy urządzenia czy też elektroniczne sterowanie ciepłem, mające niebagatelny wpływ na obniżenie kosztów utrzymania.Budynki posiadać będą cichobieżne windy, komórki lokatorskie i miejsca na wózki/rowery na każdym piętrze. Z dala od zgiełku ulicy zaprojektowano plac zabaw dla dzieci, a dla nieco starszej młodzieży - strefę fitness.Inwestycja została zaprojektowana bez barier architektonicznych. Wejścia do klatek są na poziomie hali garażowej (parter), skąd od razu można podjechać windą na odpowiednie piętro.Zakończenie II etapu planowane jest na połowę 2019 roku.FOR YOU: KOMFORT APARTAMENTU, CENA MIESZKANIA.

Inwestycja For You znajduje się w Bydgoszczy, ul. Gryfa Pomorskiego (12 km od centrum Bydgoszczy), została zrealizowana przez dewelopera EBUDDom.

Inwestycja For You została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Aktualnie w inwestycji For You pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 72 metrów kwadratowych w cenie od 4 790 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper EBUDDom przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne (38 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie przynależne do mieszkań, komórki na piętrach od 1-6.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Elewacja
Tynki: - garaż - elewacja systemowa lekka mokra, - lokale mieszkalne ściany - tynki gipsowe w pomieszczeniach suchych (tynki maszynowe) i cementowo-wapienne w pomieszczeniach mokrych (łazienki), - lokale mieszkalne sufity – przecierka na stropach Filigran, zatarta na gładko, - klatki schodowe - tynki gipsowe, - komórki lokatorskie - nie przewiduje się tynków. Malowanie: Piwnice - garaż bez malowania, - pomieszczenia techniczne bez tynku malowane farbą lateksową lub akrylową. Kondygnacje nadziemne - klatki schodowe, przedsionki: całość ścian i sufitów malowane farbą akrylową, - mieszkania (wszystkie pomieszczenia) pozostawione do indywidualnego wykończenia przez właściciela, - komórki lokatorskie malowane na biało.
Stolarka okienna
- mieszkania - pcv, profil sześciokomorowy, szklone potrójnie z trzema uszczelkami, - parapety okienne wewnętrzne – pcv, - parapety okienne zewnętrzne – z blachy cynkowanej powlekanej gr. 0,75 mm.
Drzwi zewnętrzne
- wewnętrzne w mieszkaniach montowane indywidualnie przez właściciela, - wejściowe do mieszkań - antywłamaniowe klasy „C”, - wejściowe do budynku - aluminium „ciepłe” z szybą bezpieczną, - brama garażowa - z napędem elektrycznym sterowana zdalnie pilotem.
Posadzka
Wszystkie posadzki oddylatowane od ścian po obwodzie pomieszczenia - garaż - kostka betonowa gr. 8 cm, - pomieszczenia gospodarcze, magazynowe, porządkowe, węzeł c.o., komórki lokatorskie wykończone farbą żywiczną, - mieszkania - posadzki cementowe do samodzielnego wykończenia przez właściciela, - balkony - płytka tarasowa /gres, - klatki schodowe, przedsionki, śluzy - cienkowarstwowa posadzka wylewana /gres.
Ściany
Część podziemna: - garaż - ściany pierwszej kondygnacji żelbetowe gr. 24 cm wylewane na mokro, - garaż - ściany zewnętrzne ocieplone styropianem o gr. 5 cm, sufity pomiędzy garażem a pierwszą kondygnacją mieszkalną ocieplone wełną mineralną gr. 15 cm. Część nadziemna: - ściany zewnętrzne i wewnętrzne nośne murowane z cegły wapienno-piaskowej SILKA gr. 24 cm, na zaprawie cienkowarstwowej, ściany zewnętrzne ocieplone styropianem o gr.15 cm, - pozostałe ściany wydzielające mieszkania gr. 25 cm z pustaków ceramicznych na zaprawie cienkowarstwowej, - ścianki działowe w mieszkaniach z cegły wapienno piaskowych SILKA gr. 8 cm lub 12 cm, - komórki lokatorskie - bloczki wapienno-piaskowe SILKA gr. 8 cm, powyżej 160 cm ażurowe.
Instalacje
Instalacja wod-kan - kompletna armatura wodociągowo-kanalizacyjna (bez białego montażu) z przynależnymi wodomierzami mieszkaniowymi (usytuowanymi w szafkach przy każdym z mieszkań na klatce schodowej). Instalacja gazowa - brak. Instalacja elektryczna - w każdym mieszkaniu znajduje się 3-fazowe podłączenie dla kuchenki elektrycznej, włączniki i gniazdka z osprzętem ABB zgodne z projektem. Instalacja domofonowa - jest.
Ogrzewanie
Miejskie. Elektroniczne sterowanie ciepłem w mieszkaniu.
Wentylacja
Mieszkania wyposażone w wentylację hybrydową.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada: przynależne do mieszkań, komórki na piętrach od 1-6.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (38 miejsc): w hali garażowej na poz. 0.
Udogodnienia: plac zabaw, winda, rowerownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las.

Lokalizacja inwestycji For You

Wszystko czego potrzebujesz – blisko Ciebie! Bez przesiadek dotrzesz do najważniejszych dzielnic w mieście, a ciszę i kontakt z naturą zachowasz dla siebie. Inwestycja FOR YOU znajduje się w pobliżu nowej linii tramwajowej, najbliższy przystanek - Andersa/Gieryna, znajduje się 300 m od niej. Okolice zachęcają do aktywnego spędzania wolnego czasu, czy to do spaceru z rodziną, dziećmi, czy też do eksplorowania ich rowerem. Niedaleko budowy znajduje się wiele przydatnych punktów usługowych ważnych w życiu codziennym jak sklepy, przychodnie, kościoły, poczta. Dla miłośników jeździectwa nieopodal mieści się stadnina koni. Rodziców z pewnością ucieszy fakt budowy nowej Szkoły Podstawowej, w której przewidziano przedszkole oraz halę sportową; jej wykonawcą jest m.in. „EBUD – Przemysłówka Sp. z o.o.”. Budowa nowej szkoły urozmaici i tak już bogatą ofertę szkół znajdujących się w tej okolicy.

Bydgoszcz to niemal 360-tysięczne miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Jego powierzchnia wynosi 175,98 km2. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta - liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się 15 szkół wyższych, teatr, filharmonia, opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu 11 szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowana z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a 10 dróg wojewódzkich i 4 krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna. Przechodząca tędy magistrala kolejowa łączy Śląsk z miejscowościami nadmorskimi.

Komunikacja

Bydgoszcz leży wśród arterii komunikacyjnych o znaczeniu regionalnym i krajowym. Przez miasto przechodzą 4 drogi krajowe (nr 5, 10, 25, 80). W promieniu 15 km biegnie 10 dróg wojewódzkich (nr 223, 244, 246, 249, 256, 394, 397, 546, 551, 597). Bydgoszcz przecina też trasa europejska E261. Mieści się tu czynny port lotniczy, a tutejsza magistrala kolejowa łączy południe kraju z miejscowościami nadbałtyckimi. Na terenie całego miasta kursują autobusy i tramwaje miejskie. Po Bydgoszczy można też pływać – taką opcję zapewniają tramwaje wodne. Nie brakuje również wypożyczalni rowerów i samochodów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji For You mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 290 metrów od inwestycji For You znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bora-Komorow. / Braci Baż..

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji For You znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Borowik w odległości 360 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji For You składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 480 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji For You w odległości 180 m znajduje się Boisko, w odległości 280 m znajduje się Ośrodek Rekreacji Konnej, w odległości 510 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 30.01.2017

Data aktualizacji: 02.03.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie