Osiedle Słoneczny Sad

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Geodetów, oferowane bezpośrednio przez

Dream Home Sp. z o.o.

piaseczyński, Józefosław, ul. Geodetów 11

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 35 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Słoneczny Sad

9 zdjęć

Osiedle Słoneczny Sad
Osiedle Słoneczny Sad
Osiedle Słoneczny Sad
Osiedle Słoneczny Sad

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las
  • rezerwat przyrody

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 16 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają od 2 do 3 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

https://www.dom1.pl/images/standard_wykonania_B1-B8.pdf https://www.dom1.pl/images/standard_wykonania_B13-B16.pdf

Ogrzewanie

Ogrzewanie podłogowe na parterze i 1 piętrze (piec gazowy).

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rzeka, rezerwat przyrody

Opis inwestycji

Osiedle Słoneczny Sad jest naszą nową ofertą skierowaną do osób poszukujących prestiżowego osiedla zapewniającego wygodę życia i komfortowy wypoczynek z dogodnym dojazdem do Warszawy!

Domy zaprojektowane są w centrum Józefosławia, w sąsiedztwie osiedla domów jednorodzinnych i szkółki oferującej drzewa i krzewy ozdobne.

Atrialny układ Osiedla Słoneczny Sad zapewni trochę intymności i odprężenia swoim mieszkańcom, oferując wewnętrzne ogródki i tarasy, idealne miejsce do wspólnego spożywania posiłków, czy też wieczornych pogawędek w gronie rodziny czy przyjaciół.

Wnętrze osiedla stanowić będą ogrody otoczone budynkami, dodatkowo każdy taras i ogród ma zaprojektowane murowane ogrodzenie od strony dwóch sąsiednich ogródków. Pozwali to na wygodę korzystania z uroków strefy prywatnej niedostępnej dla sąsiadów w centrum osiedla domków jednorodzinnych. Wewnętrzna część osiedla stworzy pełną zieleni enklawę.

Funkcjonalnie zaprojektowane wnętrza domów, doskonale doświetlone wnętrza i bliskość infrastruktury miejskiej, to wygodna codzienność i komfortowy wypoczynek.

JASNE I BEZPIECZNE ZASADY FINANSOWANIA!

Ceny już od 799 000zł!

Osiedle Słoneczny Sad będzie realizowane w czterech etapach.

Każdy etap składa się z czterech domów.

Pierwszy etap zakończony w grudniu 2020r.

Kolejne etapy w realizacji.

Termin zakończenia kolejnego etapu to grudzień 2021r.

W okolicy znajdują się liczne punkty usługowe i sklepy, szkoły podstawowe, przedszkola, poczta, centra handlowe: Józefosław i Auchan, są to dodatkowe atuty naszej propozycji.

Dogodna lokalizacja Józefosławia pozwala na szybki dojazd samochodem do Warszawy (do Dworca Centralnego-15km) oraz dojazd autobusem do kolejki podmiejskiej lub stacji metra.

Słoneczny Sad to wyjątkowe osiedle!

Zadzwoń do nas! Umów się na prezentację!

Pomożemy spełnić marzenie o Twoim wyjątkowym domu!

Inwestycja Osiedle Słoneczny Sad znajduje się w Józefosławiu, ul. Geodetów 11 (1.3 km od Warszawy), sprzedaż prowadzi Dream Home Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Słoneczny Sad została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 16 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Słoneczny Sad nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Józefosław jest miejscowością przynależącą do gminy Piaseczno w powiecie piaseczyńskim, w województwie mazowieckim. Tereny Józefosławia usytuowane są przy południowej granicy Lasu Kabackiego, zaś atutem lokalizacji jest bliskość Warszawy – odległość do centrum stolicy wynosi zaledwie 15 km. Zamieszkuje tam obecnie ok. 7 tys. osób, lecz liczba ta wciąż wzrasta, toteż dynamicznie rozwija się nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Na obszarze Józefosławia występują zarówno domy jednorodzinne bądź wille, jak i niskie bloki. Architekturę mieszkaniową otacza malowniczy, zielony pejzaż, a mieszkańców przyciąga kameralny, zaciszny charakter miejsca. W miejscowości tej znajdują się typowo wiejskie zabudowania oraz grunty orne. Główna arteria to ulica Wilanowska, w pobliżu której zlokalizowane jest Centrum Handlowe Józefosław (Marcredo Compact). Na terenie miejscowości Józefosław kursują autobusy warszawskiej komunikacji miejskiej, a także autobusy PKS.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Słoneczny Sad?

Najważniejszą arterią w Józefosławiu jest ul. Wilanowska, przy której znajdują się obiekty handlowo-usługowe. Odległość ze wsi do centrum Warszawy wynosi zaledwie 15 km, a dojechać można za pomocą strefowej linii autobusowej nr 739 działającej w ramach warszawskiej komunikacji miejskiej bądź za pomocą autobusów PKS.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Słoneczny Sad mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 50 metrów od inwestycji Osiedle Słoneczny Sad znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Agatowa 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Słoneczny Sad znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Słoneczny Sad znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Punkt Przedszkolny Stumilowy Las w odległości 310 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Słoneczny Sad składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 330 m znajduje się Galeria handlowa, w odległości 360 m znajduje się Auchan.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Słoneczny Sad w odległości 370 m znajduje się Boisko, w odległości 410 m znajduje się Boisko, w odległości 420 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 02.03.2020
Data aktualizacji: 01.03.2022
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: