Osiedle Słoneczny Sad

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDream Home Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Osiedle Słoneczny Sad dostępnych jest 12 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Pow. działki
Cena (brutto)
B1
5
198 m²
319 m2
B2
5
220 m²
298 m2
B3
5
220 m²
298 m2
B4
5
198 m²
298 m2
B5
5
198 m²
327 m2
B6
5
220 m²
327 m2
B7
5
220 m²
327 m2
B8
5
198 m²
323 m2
B9
5
198 m²
410 m2
B10
5
198 m²
265 m2
B11
5
198 m²
278 m2
B12
5
198 m²
500 m2

Opis Inwestycji

Osiedle Słoneczny Sad jest naszą nową ofertą skierowaną do osób poszukujących prestiżowego osiedla zapewniającego wygodę życia i komfortowy wypoczynek z dogodnym dojazdem do Warszawy!Domy zaprojektowane są w centrum Józefosławia, w sąsiedztwie osiedla domów jednorodzinnych i szkółki oferującej drzewa i krzewy ozdobne.Atrialny układ Osiedla Słoneczny Sad zapewni trochę intymności i rozprężenia swoim mieszkańcom, oferując wewnętrzne ogródki i tarasy, idealne miejsce do wspólnego spożywania posiłków czy też wieczornych pogawędek w gronie rodziny czy przyjaciół.Wnętrze osiedla stanowić będą ogrody, które zostaną otoczone budynkami, dodatkowo każdy taras i ogród ma zaprojektowane murowane ogrodzenie od strony dwóch sąsiednich ogródków. Pozwali to na wygodę korzystania z uroków sfery intymności niedostępnej dla sąsiadów w centrum osiedla domków jednorodzinnych. Wewnętrzna część osiedla stworzy pełną zieleni enklawę.Funkcjonalnie zaprojektowane wnętrza domów, doskonale doświetlone wnętrza i bliskość infrastruktury miejskiej, to wygodna codzienność i komfortowy wypoczynek.JASNE I BEZPIECZNE ZASADY FINANSOWANIA!Osiedle Słoneczny Sad będzie realizowane w czterech etapach. Każdy etap będzie składał się z czterech domów.Pierwszy etap zakończymy w październiku 2020r, drugi etap w grudniu 2020r, trzeci i czwarty etap budowy zakończymy na przełomie I i II kwartału 2021 r.W okolicy znajdują się liczne punkty usługowe i sklepy, szkoły podstawowe, przedszkola, poczta, centra handlowe: Józefosław i Auchan, są to dodatkowe atuty naszej propozycji.Dogodna lokalizacja Józefosławia pozwala na szybki dojazd samochodem do Warszawy (do Dworca Centralnego-15km) oraz dojazd autobusem do kolejki podmiejskiej lub stacji Metra.Słoneczny Sad to wyjątkowe osiedle!Zadzwoń do nas! Umów się!Pomożemy spełnić marzenie o Twoim wyjątkowym domu!

Inwestycja Osiedle Słoneczny Sad znajduje się w Józefosławiu, ul. Geodetów 11 (1.3 km od Warszawy), sprzedaż prowadzi Dream Home Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Słoneczny Sad jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 16 nowych domów w tym 8 domów typu bliźniak, 4 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Słoneczny Sad pozostało na sprzedaż 12 nowych domów o powierzchniach od 198 do 220 metrów kwadratowych.

Dostępne są domy:

  • 5-pokojowe o powierzchni od 198 do 220 m2 (12 domów)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 16 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne domy:aktualnie dostępnych jest 12 domów w tym 8 domów typu bliźniak, 4 domy typu dom szeregowy.
Powierzchnie domów:od 198 do 220 m2.
Powierzchnie działek:od 265 do 500 m2.
Liczba pokoi:dostępne są domy 5-pokojowe.
Ceny domów (brutto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Słoneczny Sad

Józefosław jest miejscowością przynależącą do gminy Piaseczno w powiecie piaseczyńskim, w województwie mazowieckim. Tereny Józefosławia usytuowane są przy południowej granicy Lasu Kabackiego, zaś atutem lokalizacji jest bliskość Warszawy – odległość do centrum stolicy wynosi zaledwie 15 km. Zamieszkuje tam obecnie ok. 7 tys. osób, lecz liczba ta wciąż wzrasta, toteż dynamicznie rozwija się nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Na obszarze Józefosławia występują zarówno domy jednorodzinne bądź wille, jak i niskie bloki. Architekturę mieszkaniową otacza malowniczy, zielony pejzaż, a mieszkańców przyciąga kameralny, zaciszny charakter miejsca. W miejscowości tej znajdują się typowo wiejskie zabudowania oraz grunty orne. Główna arteria to ulica Wilanowska, w pobliżu której zlokalizowane jest Centrum Handlowe Józefosław (Marcredo Compact). Na terenie miejscowości Józefosław kursują autobusy warszawskiej komunikacji miejskiej, a także autobusy PKS.

Komunikacja

Najważniejszą arterią w Józefosławiu jest ul. Wilanowska, przy której znajdują się obiekty handlowo-usługowe. Odległość ze wsi do centrum Warszawy wynosi zaledwie 15 km, a dojechać można za pomocą strefowej linii autobusowej nr 739 działającej w ramach warszawskiej komunikacji miejskiej bądź za pomocą autobusów PKS.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Słoneczny Sad mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 110 metrów od inwestycji Osiedle Słoneczny Sad znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Agatowa 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Słoneczny Sad znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Punkt Przedszkolny Stumilowy Las w odległości 310 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Słoneczny Sad składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 200 m znajduje się Delikatesy Zosia, w odległości 230 m znajduje się Amicus, w odległości 300 m znajduje się Delikatesy Gaja.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Słoneczny Sad w odległości 370 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 02.03.2020

Data aktualizacji: 02.03.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie