Osiedle Panorama

- Komfortowy, własny DOM w cenie mieszkania !

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Dozbud Development

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Ceny od: 3 014 zł/m2

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Osiedle Panorama dostępne są 2 oferty

Liczba pokoi
Powierzchnia
Cena
Rzut Numer Pokoje Pow. Pow. działki Cena
A1 4 110,00 m2
350 000 zł3 014 zł/m2
A2 4 110,00 m2
350 000 zł3 014 zł/m2

Dom o którym marzysz jest właśnie tutaj!

Mamy przyjemność zaoferować Państwu Nowy dom pod Warszawą w nieprawdopodobnie niskiej cenie.
Nowy Dom nad Zalewem Zegrzyńskim, dom blisko Serocka, zlokalizowany w malowniczym otoczeniu lasów, w sąsiedztwie doskonałych dróg dojazdowych to już prawdziwa rzadkość. Sąsiedztwo szybkich dróg krajowych i bliskość Stolicy powodują duże zainteresowanie inwestycją przez osoby pracujące w Warszawie, lecz ceniące sobie chwile odpoczynku w blasku zachodzącego słońca nad zalewem zegrzyńskim, lub sobotniej wyprawy na grzyby.

Panorama Serock, to kameralne osiedle nowych domów jednorodzinnych dwulokalowych. Ludzie są tu mili i przyjaźni, brak wielkomiejskiego tłoku, a bliskie sąsiedztwo pomników przyrody, rezerwatu Jadwisin i znanego w całej Polsce wąwozu Szaniawskiego sprzyja spacerom. Jest to doskonałe miejsce dla rodzin z dziećmi – bezpieczeństwo i możliwość spędzania czasu na świeżym powietrzu jest niezaprzeczalnym atutem osiedla. Budowane osiedle, to jedno z ostatnich miejsc w okolicach Warszawy mogących stać się enklawą radości wśród smutnych betonowych podwarszawskich osiedli.

Oferowany przez firmę Dozbud Development nowy dom, to dwulokalowy budynek w typie zabudowy jednorodzinnej, umiejscowiony na dużej działce, pozwalający w doskonałej cenie połączyć wszystkie zalety domów jednorodzinnych z dostępnością infrastruktury i niskich kosztach utrzymania. Na parterze oferowanego domu znajdą Państwo przestronny, jasny pokój dzienny z aneksem kuchennym, przedsionek pozwalający oddzielić strefę wypoczynku od podwórza, toaletę, oraz niezwykle przydatny w każdym gospodarstwie domowym schowek pod schodami. Na drugiej kondygnacji przewidziano miejsce dla trzech sypialni, oraz łazienki. Taki rozkład pozwala oddzielić strefę „prywatną” od pierwszej kondygnacji mogącej stać się centrum rozrywki i odpoczynku dla rodziny. Nowy dom pod Warszawą, a zwłaszcza nad Zalewem Zegrzyńskim może stać się bazą wypadową dla całej rodziny. Przemyślane ułożenie okien pozwala cieszyć się maksymalną ilością światła słonecznego, przy zachowaniu prywatności i dyskrecji. Właściwie dobrana, spójna dla całego osiedla, kolorystyka elewacji oraz grafitowe dachy pozwalają wtopić bryłę domu w otaczającą przyrodę. Blachodachówka pozwoli klientom cieszyć się wiele lat szczelnym, solidnym dachem, bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Nowy Dom pod Warszawą, oprócz rewelacyjnych właściwości praktycznych, powinien być także ekonomiczny w utrzymaniu, dlatego też, ściany zewnętrzne zbudowane są z pustaka ceramicznego typu „U”, a wewnętrzne z pustaków ceramicznych typu „MAX” oraz cegły. Zastosowane izolacje, dobrej jakości stolarka, a także przemyślany system ogrzewania za pomocą kotła dwufunkcyjnego i grzejników typu Purmo czynią nieruchomość łatwą i tanią w utrzymaniu. Oprócz przyłącza gazowego, Deweloper Dozbud Development zadbał, aby w każdej kuchni znajdowało się gniazdo 380V, dając klientom możliwość wyboru rodzaju kuchenki na której będą mogli przyrządzić pyszną kolację w swoim nowym domu. To co dodatkowo wyróżnia nasze nowe domy spośród szarej konkurencji jest własne ujęcie wody dla każdego budynku. Każdy z naszych domów nad zalewem zegrzyńskim posiada własną studnię! Niezależność, ekonomika, oraz szacunek dla środowiska naturalnego tego rozwiązania, powodują duże zainteresowanie klientów, którzy chcą zapewnić sobie i swojej rodzinie wodę najwyższej jakości.

CENA JUŻ OD 350 000 !!!

Jest to jedna z kilku inwestycji firmy Dozbud Development, która oferuje zarówno komfortowe apartamenty na Warszawskim Wawrze (Apartamenty Widoczna), piękne osiedle domów w Góraszce, jak i mieszkania w apartamentowcu przy ul. Kordiana. Szczegóły znajdą Państwo na stronie , mailowo

Inwestycja Osiedle Panorama znajduje się w Serocku, ul. Wyzwolenia 65 (14,1 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Dozbud Development.

Inwestycja Osiedle Panorama została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 37 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Panorama pozostały na sprzedaż 2 nowe domy jednorodzinne o powierzchni 110 metrów kwadratowych w cenie od 350 000 zł.

Dostępne są domy:

 • 4-pokojowe o powierzchni 110 m2 w cenie od 350 000 zł (2 domy).

Aktualnie w inwestycji Osiedle Panorama w sprzedaży znajdują się 2 domy, które można zakupić korzystając z dopłaty rządowej z programu Mieszkanie dla Młodych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Dozbud Development przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.
Liczba domów: cała inwestycja składa się z 37 domów.
Liczba kondygnacji: domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń: w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski, standard deweloperski podwyższony.
Czytaj więcej

Zapewniamy deweloperski standard wykończenia budynków
- Podjazdy utwardzone.
- Działka ogrodzona ogrodzeniem panelowym, ocynkowanym, niemalowanym. -
- Około 400 m2 działki, na każdy lokal
- Bramy do posesji otwierane ręcznie dwuskrzydłowe + furtka.

Instalacje:
- Media: gaz, energia, kanalizacja.
- Woda: ujęcie własne - własna studnia głębinowa
- sanitarna łącząca z instalacją deszczową
- elektryczna w ziemi - zasilająca poszczególne domy
Ściany:
Ściany zewnętrzne zbudowane są z pustaka ceramicznego typu „U”, a wewnętrzne z pustaków ceramicznych typu „MAX” oraz cegły pełnej.
Parapety zewnętrzne:
Parapety zewnętrzne wykonane z blachy, kolorystycznie dobrane do pokryć dachowych.
Ogrzewanie:
Przemyślany system ogrzewania za pomocą kotła dwufunkcyjnego i grzejników typu Purmo.
Elewacja:
- ocieplenie płytami styropianowymi
- tynk silikatowy o podwyższonej odporności (mozaikowy)
- każdy budynek w trzech kolorach (biały + 2 wybrane kolory z gamy 9 kolorów, zmienne dla wszystkich budynków)
Dach:
- 2-spadowy, z blacho dachówki w kolorze grafitowym
- Podbitka z blachy trapezowej
- Orynnowanie w rurze PCV
- Odpływ z rynien w kierunku terenów zielonych
Konstrukcja budynku:
Stropy w systemie Teriva (belki żelbetowe – konstrukcja nośna oraz pustaki betonowe stanowiące wypełnienie). Budynek wykonany z cegły ceramicznej, elementy betonowe prefabrykowane.
Stolarka okienna:
Okna zewnętrzne PCV w brązowej okleinie, aby znakomicie komponowały się z całością budynku.
Drzwi zewnętrzne:
Drzwi zewnętrzne GERDA spełniające standardy jakości i bezpieczeństwa.
Balkony:
Wygodne balkony, w trosce o komfort mieszkańców izolowane termicznie.
Posadzka:
Posadzka oparta o szlichty ułożone na warstwie izolacji, zapewniająca komfort akustyczny oraz cieplny mieszkańców.
Wyposażenie kuchni:
Deweloper Dozbud Development zadbał, aby w każdej kuchni znajdowało się gniazdo 380V, dając klientom możliwość wyboru rodzaju kuchenki na której będą mogli przyrządzić pyszną kolację w swoim nowym domu.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże: domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: przystań dla łodzi, teren ogrodzony, internet, własne ujęcie wody, patio / dziedziniec.
Przyroda: w okolicy inwestycji znajduje się park, las, jezioro, rzeka, staw, rezerwat przyrody.

Aktualna oferta

Dostępne domy: aktualnie dostępne są 2 domy.
Powierzchnie domów: 110 m2.
Liczba pokoi: dostępne są domy 4-pokojowe.
Ceny domów:
 • kształtują się na poziomie 350 000 zł,
 • koszt metra kwadratowego wynosi 3 014 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu: informacja u dewelopera.
Program dopłat MDM: dostępne są 2 domy, które można nabyć z rządowa dopłatą do kredytu z programu MDM.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Panorama

W bliskim sąsiedztwie osiedla znajdą się budynki mieszkalno-hotelowe, gastronomiczno-usługowe, oraz budynki o charakterze rekreacyjnym gdzie zlokalizowane będą m.in.: basen, salony spa&wellnes, restauracje, centrum kongresowe, sale bankietowe, siłownia i fitness, korty do squash’a i tenisa. Kompleks będzie posiadał własną plażę i przystań wodną ze sprzętem pływającym.

Usytuowany w centralnej części Niziny Mazowieckiej, w widłach Wisły i Narwi, powiat legionowski zajmuje powierzchnię ok. 389 km2 i jest najgęściej zaludnionym powiatem w Polsce. Duża liczba ludności sięgająca ok. 108 tys. wynika z atrakcyjności miejsca: malowniczego krajobrazu, spokoju okolic, bliskości Warszawy oraz dobrych połączeń komunikacyjnych ze stolicą. Powiat legionowski to popularne miejsce wypoczynku, bowiem znaczna część jego terenu leży w obrębie Warszawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu. Znajduje się tutaj 10 rezerwatów przyrody, a strefami rekreacji są ośrodki wypoczynkowe nad Zalewem Zegrzyńskim, m.in. Dzika Plaża z kąpieliskiem w Nieporęcie oraz plaża, molo i kąpielisko w Serocku. Na terenie powiatu dominuje niska zabudowa, zaś rozwijają się: rolnictwo, usługi i handel. Dogodnym sposobem komunikacji z Warszawą są linie Szybkiej Kolei Miejskiej (S3 i S9) i linie autobusowe. Przebiegają tędy drogi krajowe nr 61 i nr 62 oraz trasa europejska E77.

Komunikacja

Przez teren powiatu legionowskiego przebiega trasa europejska E77 oraz drogi krajowe: nr 61 (Warszawa – Pojezierze Mazurskie) i nr 62 (Strzelno – Siemiatycze). Biegnie tędy również linia kolejowa nr 9, łącząca Warszawę z Gdańskiem. Powiat jest dobrze skomunikowany ze stolicą zarówno poprzez linie autobusowe, jak i kolejowe: Szybkiej Kolei Miejskiej (S3, S9) oraz Kolei Mazowieckich.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Panorama znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne "Nasza Lokomotywa" w odległości 400 m.

Data publikacji: 28 lutego 2014 14:03

Data aktualizacji: 31 sierpnia 2018 11:09

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj o ofertę

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Ilość pokoi, która mnie interesuje:

Pokoje
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+
Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Szukam atrakcyjnego kredytu
 • Biuro sprzedaży
 • ul. Kopernika 38 lok. 1-2
  05-091 Ząbki

+48 22 ...

+48 609...

 • Biuro sprzedaży
 • ul. Kopernika 38 lok. 1-2
  05-091 Ząbki

+48 605...

Wiadomości powiązane z Dozbud Development

Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Budowlanego Roku 2014

Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Budowlanego Roku 2014

Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Budowlanego 2013

Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Budowlanego 2013

Dziękujemy

document icon

Przekazaliśmy deweloperowi Dozbud Development Twoją prośbę o kontakt w sprawie nieruchomości Osiedle Panorama

Deweloper skontaktuje się z Tobą mailowo lub telefonicznie

Znajdziemy dla Ciebie