Domy w Serocku

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDozbud Development

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 2 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Panorama(0.1 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż legionowski, Serock, ul. Wyzwolenia 65 (14.1 km od Warszawy)
  Osiedle Panorama
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba domów: 1
  Powierzchnia: 110 m2
  Liczba pokoi: 4
  Dozbud Development

Opis Inwestycji

Domy Serock – Firma DOZBUD DEVELOPMENT oferuje domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Serock w malowniczym otoczeniu Zalewu Zegrzyńskiego, tylko 20 min. od granic Warszawy.Połączenie ciszy, leśnego terenu, bliskości czystej wody z wpisanym w krajobraz nowoczesnym budownictwem osiedla i funkcjonalnie zaprojektowanymi wnętrzami zadowolą nawet najbardziej wymagającego klienta. Na terenie osiedla powstanie 37 domów o pow. 112-115 m2 w zabudowie bliźniaczej. Niewątpliwym atutem osiedla jest planowany do budowy przez DOZBUD DEVELOPMENT kompleks rekreacyjno-wypoczynkowy z bezpośrednim dostępem do Zalewu Zegrzyńskiego.W bliskiej okolicy budynków, znajdą się budynki mieszkalno-hotelowe, gastronomiczno-usługowe oraz budynki o charakterze rekreacyjnym, gdzie zlokalizowane będą między innymi: basen, salony SPA&Wellnes, restauracje, centrum kongresowe, sale bankietowe, siłownia i fitness, korty do squash’a i tenisa.

Inwestycja Domy w Serocku znajduje się w Serocku, ul. Wyzwolenia (14.2 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Dozbud Development.

Inwestycja Domy w Serocku została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 37 nowych domów w tym 8 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Domy w Serocku pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 111 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Dozbud Development przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 37 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski,standard deweloperski podwyższony
Zapewniamy deweloperski standard wykończenia budynków - Podjazdy utwardzone. - Działka ogrodzona ogrodzeniem panelowym, ocynkowanym, niemalowanym. - - Około 400 m2 działki, na każdy lokal - Bramy do posesji otwierane ręcznie dwuskrzydłowe + furtka.
Konstrukcja budynku
Stropy w systemie Teriva (belki żelbetowe – konstrukcja nośna oraz pustaki betonowe stanowiące wypełnienie). Budynek wykonany z cegły ceramicznej, elementy betonowe prefabrykowane.
Dach
- 2-spadowy, z blachodachówki w kolorze grafitowym - Podbitka z blachy trapezowej - Orynnowanie w rurze PCV - Odpływ z rynien w kierunku terenów zielonych
Elewacja
Tynk o podwyższonej odporności, kolorystyka budynków dobrana do okoliczności przyrody wokół.
Stolarka okienna
Okna zewnętrzne PCV w brązowej okleinie, aby znakomicie komponowały się z całością budynku.
Drzwi zewnętrzne
Drzwi zewnętrzne GERDA spełniające standardy jakości i bezpieczeństwa.
Balkony
Wygodne balkony, w trosce o komfort mieszkańców izolowane termicznie. Bezpieczne balustrady zabezpieczone przeciwkorozyjnie.
Posadzka
Izolowane warstwy szlichtowe spełniające oczekiwania termiczne i akustyczne.
Ściany
Ściany zewnętrzne zbudowane są z pustaka ceramicznego typu „U”, a wewnętrzne z pustaków ceramicznych typu „MAX” oraz cegły pełnej.
Parapety zewnętrzne
Parapety zewnętrzne wykonane z blachy, kolorystycznie dobrane do pokryć dachowych.
Ogrzewanie
Wygodne, ekologiczne i czyste ogrzewanie za pomocą ekonomicznego pieca dwufunkcyjnego.
Wyposażenie kuchni
Deweloper Dozbud Development zadbał, aby w każdej kuchni znajdowało się gniazdo 380V, dając klientom możliwość wyboru rodzaju kuchenki na której będą mogli przyrządzić pyszną kolację w swoim nowym domu.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, przystań dla łodzi, teren ogrodzony, własne ujęcie wody, własna kotłownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las, jezioro, rzeka.

Lokalizacja inwestycji Domy w Serocku

Osiedle domów jednorodzinnych w miejscowości Serock, powiat legionowski. Jedynie 20 min. od granic Warszawy. 1. Położenie osiedla w malowniczym otoczeniu w widłach Bugu i Narwi nad Zalewem Zegrzyńskim. 2. Bezpośrednie sąsiedztwo leśnego terenu i czystej wody.

Usytuowany w centralnej części Niziny Mazowieckiej, w widłach Wisły i Narwi, powiat legionowski zajmuje powierzchnię ok. 389 km2 i jest najgęściej zaludnionym powiatem w Polsce. Duża liczba ludności sięgająca ok. 108 tys. wynika z atrakcyjności miejsca: malowniczego krajobrazu, spokoju okolic, bliskości Warszawy oraz dobrych połączeń komunikacyjnych ze stolicą. Powiat legionowski to popularne miejsce wypoczynku, bowiem znaczna część jego terenu leży w obrębie Warszawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu. Znajduje się tutaj 10 rezerwatów przyrody, a strefami rekreacji są ośrodki wypoczynkowe nad Zalewem Zegrzyńskim, m.in. Dzika Plaża z kąpieliskiem w Nieporęcie oraz plaża, molo i kąpielisko w Serocku. Na terenie powiatu dominuje niska zabudowa, zaś rozwijają się: rolnictwo, usługi i handel. Dogodnym sposobem komunikacji z Warszawą są linie Szybkiej Kolei Miejskiej (S3 i S9) i linie autobusowe. Przebiegają tędy drogi krajowe nr 61 i nr 62 oraz trasa europejska E77.

Komunikacja

Przez teren powiatu legionowskiego przebiega trasa europejska E77 oraz drogi krajowe: nr 61 (Warszawa – Pojezierze Mazurskie) i nr 62 (Strzelno – Siemiatycze). Biegnie tędy również linia kolejowa nr 9, łącząca Warszawę z Gdańskiem. Powiat jest dobrze skomunikowany ze stolicą zarówno poprzez linie autobusowe, jak i kolejowe: Szybkiej Kolei Miejskiej (S3, S9) oraz Kolei Mazowieckich.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Domy w Serocku znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne "Nasza Lokomotywa" w odległości 400m.

Data publikacji: 07.04.2015

Data aktualizacji: 20.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie