Domy w Serocku

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Dozbud Development

legionowski, Serock, ul. Wyzwolenia

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 2 oferty w najbliższej okolicy!

Domy w Serocku

10 zdjęć

Domy w Serocku
Domy w Serocku
Domy w Serocku
Domy w Serocku

Najbliższe inwestycje

  • Osiedle Panorama

    Dozbud Development

Opis Inwestycji

Domy Serock – Firma DOZBUD DEVELOPMENT oferuje domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Serock w malowniczym otoczeniu Zalewu Zegrzyńskiego, tylko 20 min. od granic Warszawy.

Połączenie ciszy, leśnego terenu, bliskości czystej wody z wpisanym w krajobraz nowoczesnym budownictwem osiedla i funkcjonalnie zaprojektowanymi wnętrzami zadowolą nawet najbardziej wymagającego klienta. Na terenie osiedla powstanie 37 domów o pow. 112-115 m2 w zabudowie bliźniaczej. Niewątpliwym atutem osiedla jest planowany do budowy przez DOZBUD DEVELOPMENT kompleks rekreacyjno-wypoczynkowy z bezpośrednim dostępem do Zalewu Zegrzyńskiego.

W bliskiej okolicy budynków, znajdą się budynki mieszkalno-hotelowe, gastronomiczno-usługowe oraz budynki o charakterze rekreacyjnym, gdzie zlokalizowane będą między innymi: basen, salony SPA&Wellnes, restauracje, centrum kongresowe, sale bankietowe, siłownia i fitness, korty do squash’a i tenisa.

Inwestycja Domy w Serocku znajduje się w Serocku, ul. Wyzwolenia (14.2 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Dozbud Development.

Inwestycja Domy w Serocku została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 37 nowych domów w tym 8 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Domy w Serocku pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 111 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Dozbud Development przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 37 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski, standard deweloperski podwyższony
Zapewniamy deweloperski standard wykończenia budynków - Podjazdy utwardzone. - Działka ogrodzona ogrodzeniem panelowym, ocynkowanym, niemalowanym. - - Około 400 m2 działki, na każdy lokal - Bramy do posesji otwierane ręcznie dwuskrzydłowe + furtka.

Konstrukcja budynku

Stropy w systemie Teriva (belki żelbetowe – konstrukcja nośna oraz pustaki betonowe stanowiące wypełnienie). Budynek wykonany z cegły ceramicznej, elementy betonowe prefabrykowane.

Dach

- 2-spadowy, z blachodachówki w kolorze grafitowym - Podbitka z blachy trapezowej - Orynnowanie w rurze PCV - Odpływ z rynien w kierunku terenów zielonych

Elewacja

Tynk o podwyższonej odporności, kolorystyka budynków dobrana do okoliczności przyrody wokół.

Stolarka okienna

Okna zewnętrzne PCV w brązowej okleinie, aby znakomicie komponowały się z całością budynku.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi zewnętrzne GERDA spełniające standardy jakości i bezpieczeństwa.

Balkony

Wygodne balkony, w trosce o komfort mieszkańców izolowane termicznie. Bezpieczne balustrady zabezpieczone przeciwkorozyjnie.

Posadzka

Izolowane warstwy szlichtowe spełniające oczekiwania termiczne i akustyczne.

Ściany

Ściany zewnętrzne zbudowane są z pustaka ceramicznego typu „U”, a wewnętrzne z pustaków ceramicznych typu „MAX” oraz cegły pełnej.

Parapety zewnętrzne

Parapety zewnętrzne wykonane z blachy, kolorystycznie dobrane do pokryć dachowych.

Ogrzewanie

Wygodne, ekologiczne i czyste ogrzewanie za pomocą ekonomicznego pieca dwufunkcyjnego.

Wyposażenie kuchni

Deweloper Dozbud Development zadbał, aby w każdej kuchni znajdowało się gniazdo 380V, dając klientom możliwość wyboru rodzaju kuchenki na której będą mogli przyrządzić pyszną kolację w swoim nowym domu.

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, przystań dla łodzi, teren ogrodzony, własne ujęcie wody, własna kotłownia
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las, jezioro, rzeka

Lokalizacja inwestycji

Osiedle domów jednorodzinnych w miejscowości Serock, powiat legionowski. Jedynie 20 min. od granic Warszawy. 1. Położenie osiedla w malowniczym otoczeniu w widłach Bugu i Narwi nad Zalewem Zegrzyńskim. 2. Bezpośrednie sąsiedztwo leśnego terenu i czystej wody.

Serock położony jest w województwie mazowieckim, nad Jeziorem Zegrzyńskim. Leży wzdłuż wysokiego brzegu Narwi. Odległość od centrum Warszawy wynosi około 40 km. Powierzchnia miasta zajmuje 13,43 km2 i zamieszkuje ją ok. 4 tysięcy osób. Serock stanowi głównie miejsce rekreacyjno-wypoczynkowe. Zlokalizowane są tu ośrodki wczasowe i konferencyjno-szkoleniowe. Znajduje się tutaj niewielki rynek, Bulwar Nadwiślański, plaża miejska oraz przystań żeglugi pasażerskiej. Klimatyczna i zadbana okolica zachęca zarówno mieszkańców, jak i turystów do licznych spacerów i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Funkcjonuje tutaj także Centrum Kultury i Czytelnictwa - aktywnie prowadzony ośrodek, w którym regularnie odbywają się spektakle, spotkania autorskie bądź występy kabaretowe.

Komunikacja

Znajduje się tutaj droga krajowa nr 61, która łączy Warszawę z Augustowem, natomiast droga krajowa nr 62 przebiega przez Serock i Wierzbicę. Ponadto miasto posiada połączenie autobusowe z: Warszawą, Legionowem, Pułtuskiem, Ostrołęką, Szczytnem, Olsztynem, Mrągowem i Przasnyszem.

Data publikacji: 07.04.2015
Data aktualizacji: 20.08.2019

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: