Dolna

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Dolna/Pocztowa, oferowane bezpośrednio przez Dombud S.A.

Gliwice, ul. Dolna/Pocztowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 489 ofert w najbliższej okolicy!

Dolna

2 zdjęcia

Dolna

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Majowe etap III
  od: 7 200 zł/m2

  Osiedle Majowe etap III

  MAJ Inwestycje Sp. z o.o.

  Mieszkanie Gliwice
  ul. Górna 45
  2.9 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2022
  • Metraż: 31-78 m2
  • Mieszkań: 14
  • Pokoje: 1-4
 • Apartamenty Dąbrowskiego
  od: 7 200 zł/m2

  Apartamenty Dąbrowskiego

  Hreit

  Mieszkanie Gliwice
  ul. Dąbrowskiego
  1.3 km od centrum
  • Oddanie: 1 kw. 2024
  • Metraż: 26-90 m2
  • Mieszkań: 186
  • Pokoje: 1-5
 • Apartamenty Mikołowska

  Apartamenty Mikołowska

  Acatom Sp. z o.o. Sp.k.

  Mieszkanie Gliwice
  ul. Mikołowska
  0.4 km od centrum
  • Oddanie: 1 kw. 2023
  • Metraż: 36-96 m2
  • Mieszkań: 127
  • Pokoje: 2-5

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski

Opis Inwestycji

Nowe osiedle mieszkaniowe realizowane jest w Gliwicach przy ulicy Dolnej/Pocztowej, składać się będzie z 4 budynków mieszkalnych z garażami usytuowanymi pod budynkami (mieszkania o powierzchni od 46,87 m² do 63,60 m²). W cenie, do każdego mieszkania przynależeć będzie komórka lokatorska. Budynki zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie i komforcie ich mieszkańców. Mieszkania mają status bezczynszowych - pełna własność. Inwestycja zostanie oddana do użytkowania w tzw. standardzie deweloperskim, który pozwala na indywidualną aranżację wnętrz wedle uznania przyszłego właściciela. Na życzenie klienta wykańczamy mieszkania "pod klucz".

OFERUJEMY MIESZKANIA W PROGRAMIE MDM !!!

Inwestycja Dolna znajduje się w Gliwicach, ul. Dolna/Pocztowa (2.7 km od centrum Gliwic), została zrealizowana przez Dombud S.A.

Inwestycja Dolna została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Aktualnie w inwestycji Dolna nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Dombud S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: na parterze budynków.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja zlokalizowana jest w cichej i spokojnej okolicy, bezpośrednio przy osiedlu znajduje się skwer, plac zabaw, szkoła podstawowa nr 11, sklep. Położenie osiedla umożliwia doskonałą komunikację w kierunku: centrum Gliwic, Wrocławia, Katowic, Mikołowa - w pobliżu węzeł Sośnica, trasa DTŚ, droga nr 44.

Gliwice są miastem powiatowym, należącym do Metropolii Silesia. Leżą w południowo-zachodniej części kraju, nad rzeką Kłodnicą. Ich obszar wynosi 134,2 km2, a zamieszkuje je ponad 190 000 osób. Zabudowa miasta ulega stałym modyfikacjom wskutek rozbudowy sektora mieszkalnego. Przybywa głównie domów jednorodzinnych. Jeśli chodzi o nieruchomości komercyjne, to z reguły w ciekawy sposób adaptowane są do tych celów stare budynki. Gliwice to ośrodek przemysłowy, biznesowy, edukacyjny i kulturalny, oferujący mieszkańcom dostęp do wszystkich niezbędnych instytucji. Znajduje się tu cenione w Europie Centrum Onkologii, działa 18 galerii, 7 muzeów, ponad 80 szkół i 11 zespołów szkół, swoją siedzibę ma tu Politechnika Śląska. Miasto ma bogatą infrastrukturę sportową i handlową. W Gliwicach znajduje się największy polski węzeł autostradowy Gliwice-Sośnica. 43 km stąd mieści się lotnisko. Dzięki transportowi drogowemu, kolejowemu i wodnemu, obszar jest świetnie skomunikowany z resztą kraju, a 198 przystanków komunikacji miejskiej zapewnia doskonałe połączenia z resztą Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego.

Komunikacja

W Gliwicach znajduje się największy węzeł komunikacyjny kraju w postaci autostrad A1 i A4, które wraz z drogą krajową nr 44 przecinają się na wschodzie miasta. Ponadto biegną tędy drogi krajowe nr 78 i 88 oraz wojewódzkie nr 408, 901 i 902, a tuż przy południowej i wschodniej granicy przebiega droga wojewódzka nr 921. Gliwicki dworzec kolejowy obsługuje pociągi lokalne i ogólnopolskie. 43 km od miasta znajduje się lotnisko Katowice-Pyrzowice, z którego odbywają się loty do 29 miast. Dzięki Kanałowi Gliwickiemu, miasto łączy się Odrą z portem w Szczecinie. Gliwice są połączone komunikacją miejską z całym GOP, a w mieście znajduje się 198 przystanków.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Dolna?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Dolna mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Dolna znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ligota Zabrska Dolna.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Dolna znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Dolna znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 11 w Gliwicach w odległości 200 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Dolna w odległości 40 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 160 m znajduje się Boisko, w odległości 160 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.10.2015
Data aktualizacji: 01.04.2018

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: