Kamienica Poema II

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDom Ełcki Morusiewicz

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 239 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Ul. Ogrodowa(0.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż ełcki, Ełk, ul. Ogrodowa (0.4 km od centrum Ełku)
  Ceny od: 4 750/m2
  Ul. Ogrodowa
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 18
  Powierzchnia: 42 - 72 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  KTK Piech Sp.J
 • Komfort House - Etap E(1.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż ełcki, Ełk, ul. Czesława Miłosza 4 (1.8 km od centrum Ełku)
  Ceny od: 4 990/m2
  Komfort House - Etap E
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 8
  Powierzchnia: 52 - 76 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  Rutkowski Development Sp. J.
 • Modern House(1.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż ełcki, Ełk, ul. Gen. Bora-Komorowskiego 10 (1.4 km od centrum Ełku)
  Ceny od: 4 090/m2
  Modern House
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 62
  Powierzchnia: 36 - 98 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Rutkowski Development Sp. J.

Opis Inwestycji

Kamienica Poema II

Kamienica „Poema II” zlokalizowana jest przy ul. Mickiewicza 37 B w Ełku. To kontynuacja hitu sprzedaży jakim jest Kamienica „Poema”.Inwestycja różni się znacząco od poprzednich realizacji. To nowy standard, ponieważ naszym klientom oferujemy mieszkania w pełnym wykończeniu. W standardzie mieszkania ściany są wyszpachlowane i pomalowane na biało, w łazience oraz kuchni położona została glazura i terakota. Mieszkania posiadają również drzwi wewnętrzne oraz podłogi z paneli, a łazienka została wyposażona w wannę, umywalkę z szafką oraz sedes.W tym kameralnym budynku znajduje się jedynie 15 mieszkań położonych na 3 piętrach: I, II i poddaszu. Mieszkania są 2-3 pokojowe i posiadają różnorodne powierzchnie od 31 do 48 m2. Na parterze budynku znajdują się natomiast dwa przestronne lokale usługowe.Kamienica „Poema II” to idealne miejsce dla osób chcących mieszkać blisko centrum, a zarazem z dala od zgiełku głównych ulic.Oddanie budynku planowane jest na III kwartał 2016 r.

Inwestycja Kamienica Poema II znajduje się w Ełku, ul. Mickiewicza 37B (0.5 km od centrum Ełku), została zrealizowana przez dewelopera Dom Ełcki Morusiewicz.

Inwestycja Kamienica Poema II została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 15 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Kamienica Poema II pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Dom Ełcki Morusiewicz przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne (18 miejsc)

W inwestycji znajduje się 15 komórek lokatorskich Komórki lokatorskie (piwnice) przynależą do każdego mieszkania..

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 15 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
wykończenie pod klucz
Inwestycja różni się znacząco od poprzednich realizacji. To nowy standard, ponieważ naszym klientom oferujemy mieszkania w pełnym wykończeniu. W standardzie mieszkania ściany są wyszpachlowane i pomalowane na biało, w łazience oraz kuchni położona została glazura i terakota. Mieszkania posiadają również drzwi wewnętrzne oraz podłogi z paneli, a łazienka została wyposażona w wannę, umywalkę z szafką oraz sedes.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada (15): Komórki lokatorskie (piwnice) przynależą do każdego mieszkania..
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (18 miejsc).
Udogodnienia: usługi w budynku.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się jezioro.

Lokalizacja inwestycji Kamienica Poema II

1km – ścisłe centrum miasta 550m – dworzec 130m – przystanek 200m – duży sklep spożywczy 600m – szkoła 1km – przedszkole

Ełk to drugie pod względem wielkości miasto woj. warmińsko-mazurskiego. Leży na Pojezierzu Ełckim, nad Jeziorem Ełckim i rzeką Ełk, w otoczeniu innych zbiorników wodnych i lasów. Jego powierzchnia wynosi 21,0 km2, a mieszka tu ok. 60 100 osób. Ciekawa jest zabudowa Ełku, w którego starszej części pojawiają się zabytkowe, secesyjne i eklektyczne kamienice, a sąsiadują z nimi osiedla bloków mieszkaniowych wzniesione w II połowie XXw. Idylliczna okolica coraz częściej przyciąga jednak inwestorów i prywatne osoby budujące domy jedno- i wielorodzinne. Infrastruktura społeczna miasta jest dostosowana do potrzeb mieszkańców. Mieści się tu 7 podstawówek, 4 gimnazja i 7 zespołów szkół ponadgimnazjalnych. Są też szkoły policealne i wyższe. W Ełku znajdują się dwa szpitale i ponad 20 aptek. Jest tu galeria handlowa, teatr tańca, a w centrum kultury działa kino. Miasto ma też cztery muzea. Na zaplecze sportowe Ełku składa się m.in. stadion, lodowisko, plaża miejska, skatepark. Miasto aż z trzech stron otoczone jest drogami krajowymi, co zapewnia dobre połączenia z resztą Polski. Funkcjonuje tu komunikacja miejska.

Komunikacja

Ełk z trzech stron otoczony jest obwodnicą. Od wschodu jest to droga krajowa nr 65, natomiast od północy i północnego zachodu jest to DK 16. Do miasta wbiega też droga wojewódzka nr 656. Działa tu transport kolejowy, kursują autobusy PKS Suwałki i istnieje komunikacja miejska, na którą składa się 16 linii autobusowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kamienica Poema II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 30 metrów od inwestycji Kamienica Poema II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Mickiewicza-WKU.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kamienica Poema II znajduje się się 14 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Białymstoku z/s w Ełku w odległości 290 m, Liceum Ogólnokształcące Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Białymstoku z/s w Ełku w odległości 290 m, Technikum Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Białymstoku z/s w Ełku w odległości 290 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Kamienica Poema II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Lekarz w odległości 70 m, OPTIMA w odległości 280 m, Aldent S.C. w odległości 290 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kamienica Poema II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 80 m znajduje się Archelan, w odległości 150 m znajduje się Biedronka, w odległości 250 m znajduje się Owoce & Warzywa.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kamienica Poema II w odległości 200 m znajduje się Boisko, w odległości 210 m znajduje się Boisko, w odległości 430 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 15.04.2016

Data aktualizacji: 29.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie