Ul. Ogrodowa

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezKTK Piech Sp.J

Ceny od: 5 000 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Ul. Ogrodowa dostępnych jest 5 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
2.M-11
3
53,2 m²
2
2.M-15
3
59 m²
1
2.M-17
3
53,5 m²
2
2.M-18
3
53,5 m²
2
2.M-5
4
71,5 m²
2

Opis Inwestycji

Przedstawiamy Państwu mieszkania w nowo powstającym kompleksie budynków wielorodzinnych przy ul.Ogrodowej w Ełku.W pierwszym etapie w/w przedsięwzięcia realizowane są dwa z pięciu bloków, w których oferujemy 36 mieszkań usytuowanych na trzech kondygnacjach w opcji 2, 3 lub 4 pokojowej, każde zaprojektowane tak aby zapewnić jak największy komfort lokatorom.Mając na uwadze potrzeby przyszłych mieszkańców zaprojektowano lokale o zróżnicowanym metrażu (od 42,20 mkw do 76,80 mkw) oraz funkcjonalnym rozkładzie, największe posiadają dwie łazienki.Wszystkie lokale posiadają przynależne balkony, a te na parterze tarasy i ogrody.Tereny między budynkami zostały zaprojektowane tak, aby stworzyć strefę dla najmłodszych oraz zapewnić spokój i kontakt z naturą.Lokalizacja inwestycji pośród „niskiej zabudowy” jednocześnie nieopodal centrum , pozwala na dogodne połączenie z najważniejszymi punktami miasta( szpital, służba zdrowia, szkoły, przedszkola, sklepy itd.).I etap (blok nr 1 i 2) – termin oddania I kwartał 2021r.

Inwestycja Ul. Ogrodowa znajduje się w Ełku, ul. Ogrodowa (0.4 km od centrum Ełku), jest realizowana przez dewelopera KTK Piech Sp.J.

Inwestycja Ul. Ogrodowa jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 36 nowych mieszkań. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Ul. Ogrodowa pozostało na sprzedaż 5 mieszkań o powierzchniach od 53 do 72 metrów kwadratowych w cenie od 5 000 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 53 do 59 m2 w cenie od 242 060 zł (4 mieszkania)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 72 m2 w cenie od 336 050 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper KTK Piech Sp.J przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 36 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: ogólnodostępne na terenie działki.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 5 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 53 do 72 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 242 060 do 336 050 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 5 000 do 5 150 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Ul. Ogrodowa

Ełk to drugie pod względem wielkości miasto woj. warmińsko-mazurskiego. Leży na Pojezierzu Ełckim, nad Jeziorem Ełckim i rzeką Ełk, w otoczeniu innych zbiorników wodnych i lasów. Jego powierzchnia wynosi 21,0 km2, a mieszka tu ok. 60 100 osób. Ciekawa jest zabudowa Ełku, w którego starszej części pojawiają się zabytkowe, secesyjne i eklektyczne kamienice, a sąsiadują z nimi osiedla bloków mieszkaniowych wzniesione w II połowie XXw. Idylliczna okolica coraz częściej przyciąga jednak inwestorów i prywatne osoby budujące domy jedno- i wielorodzinne. Infrastruktura społeczna miasta jest dostosowana do potrzeb mieszkańców. Mieści się tu 7 podstawówek, 4 gimnazja i 7 zespołów szkół ponadgimnazjalnych. Są też szkoły policealne i wyższe. W Ełku znajdują się dwa szpitale i ponad 20 aptek. Jest tu galeria handlowa, teatr tańca, a w centrum kultury działa kino. Miasto ma też cztery muzea. Na zaplecze sportowe Ełku składa się m.in. stadion, lodowisko, plaża miejska, skatepark. Miasto aż z trzech stron otoczone jest drogami krajowymi, co zapewnia dobre połączenia z resztą Polski. Funkcjonuje tu komunikacja miejska.

Komunikacja

Ełk z trzech stron otoczony jest obwodnicą. Od wschodu jest to droga krajowa nr 65, natomiast od północy i północnego zachodu jest to DK 16. Do miasta wbiega też droga wojewódzka nr 656. Działa tu transport kolejowy, kursują autobusy PKS Suwałki i istnieje komunikacja miejska, na którą składa się 16 linii autobusowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ul. Ogrodowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 300 metrów od inwestycji Ul. Ogrodowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ełk Wąskotorowy.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ul. Ogrodowa znajduje się się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Gimnazjum dla Dorosłych w Ełku w odległości 370 m, LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH PASCAL W EŁKU w odległości 380 m, STACJONARNA POLICEALNA SZKOŁA MEDYCZNA PASCAL W EŁKU w odległości 380 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Ul. Ogrodowa jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ "Specmed" w odległości 420 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ul. Ogrodowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 280 m znajduje się Tesco, w odległości 460 m znajduje się Brama Mazur, w odległości 460 m znajduje się Intermarche.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ul. Ogrodowa w odległości 440 m znajduje się Rona.

Data publikacji: 19.11.2019

Data aktualizacji: 17.01.2021

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie