Jeziorna Towers-budynek C

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDom Ełcki Morusiewicz

Ceny od: 4 950 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Jeziorna Towers-budynek C dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
21
4
102,66 m²
5

Opis Inwestycji

„Jeziorna Towers” to nowoczesny kompleks 4 budynków średniowysokich znajdujących się przy ul. Kolbego w Ełku, w otoczeniu zieleni, ciszy i spokoju. Bliskość jeziora, promenady oraz przepięknych terenów zielonych to niewątpliwie największy atut inwestycji.APARTAMENTY Z WIDOKIEM NA JEZIORONa ostatnich kondygnacjach zaprojektowane zostały wyjątkowe, przestronne apartamenty z dużymi tarasami z których rozpościera się niepowtarzalny widok na jezioro.Apartamenty są jasne, dobrze doświetlone, dzięki dużym przesuwnym drzwiom tarasowym a podwyższając standard zainstalowaliśmy w każdym salonie klimatyzator.DWUPOZIOMOWY PARKING PODZIEMNYPod budynkami znajduje się dwupoziomowy parking podziemny z garażami oraz miejscami postojowymi, dzięki czemu na pewno każdy wybierze coś dla siebie.PIĘKNE, CICHE I ERGONOMICZNE MIESZKANIADo wyboru przyszłych mieszkańców zaprojektowane zostały ergonomiczne, przemyślane mieszkania o różnorodnej wielkości z przestronnymi balkonami i tarasami, a duże drzwi tarasowe i okna zapewnią odpowiednie nasłonecznienie.Mieszkania „Jeziorna Towers” są ciche i ciepłe, dzięki użytym materiałom wysokiej jakości, spełniające najostrzejsze wymogi pod względem izolacyjności cieplnej oraz ochrony akustycznej. Zastosowanie energooszczędnych materiałów zapewnia niskie koszty utrzymania mieszkania, a zainstalowana nowoczesna instalacja teletechniczna jest dużym udogodnieniem każdego lokalu.KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWOBezpieczeństwo naszych mieszkańców zapewniają wideodomofony oraz drzwi z certyfikatem antywłamaniowym klasy B, a spokojna i zielona okolica zagwarantuje odpowiedni odpoczynek.Do wszystkich kondygnacji można dotrzeć cichobieżnymi windami znajdującymi się w każdym budynku, a biegi klatek schodowych wykończone są w granicie. Zaprojektowany został również nowoczesny plac zabaw dla dzieci oraz miejsca rekreacyjne dla wypoczynku mieszkańców.BOGATA INFRASTRUKTURAW najbliższej okolicy „Jeziorna Towers” znajduje się przedszkole i szkoła podstawowa z halą sportową. Natomiast na osiedlu Jeziorna znajdziemy szereg sklepów handlowych, market spożywczy oraz wiele innych niezbędnych usług.Bliskość głównej arterii wyjazdowej zapewnia bardzo dobrą komunikację z centrum miasta.

Inwestycja Jeziorna Towers-budynek C znajduje się w Ełku, ul. Św. M. M. Kolbe (3.6 km od centrum Ełku), została zrealizowana przez dewelopera Dom Ełcki Morusiewicz.

Inwestycja Jeziorna Towers-budynek C została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 44 nowych mieszkań w tym 3 lokale typu apartament, znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 7 do null kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Jeziorna Towers-budynek C pozostało na sprzedaż 1 mieszkanie o powierzchni 103 metrów kwadratowych w cenie od 4 950 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 103 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Dom Ełcki Morusiewicz przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 44 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, klimatyzacja, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda, videodomofon.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las, jezioro.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne jest 1 mieszkanie w tym.
Powierzchnie mieszkań: 103 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • koszt metra kwadratowego wynosi 4 950 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Jeziorna Towers-budynek C

Ełk to drugie pod względem wielkości miasto woj. warmińsko-mazurskiego. Leży na Pojezierzu Ełckim, nad Jeziorem Ełckim i rzeką Ełk, w otoczeniu innych zbiorników wodnych i lasów. Jego powierzchnia wynosi 21,0 km2, a mieszka tu ok. 60 100 osób. Ciekawa jest zabudowa Ełku, w którego starszej części pojawiają się zabytkowe, secesyjne i eklektyczne kamienice, a sąsiadują z nimi osiedla bloków mieszkaniowych wzniesione w II połowie XXw. Idylliczna okolica coraz częściej przyciąga jednak inwestorów i prywatne osoby budujące domy jedno- i wielorodzinne. Infrastruktura społeczna miasta jest dostosowana do potrzeb mieszkańców. Mieści się tu 7 podstawówek, 4 gimnazja i 7 zespołów szkół ponadgimnazjalnych. Są też szkoły policealne i wyższe. W Ełku znajdują się dwa szpitale i ponad 20 aptek. Jest tu galeria handlowa, teatr tańca, a w centrum kultury działa kino. Miasto ma też cztery muzea. Na zaplecze sportowe Ełku składa się m.in. stadion, lodowisko, plaża miejska, skatepark. Miasto aż z trzech stron otoczone jest drogami krajowymi, co zapewnia dobre połączenia z resztą Polski. Funkcjonuje tu komunikacja miejska.

Komunikacja

Ełk z trzech stron otoczony jest obwodnicą. Od wschodu jest to droga krajowa nr 65, natomiast od północy i północnego zachodu jest to DK 16. Do miasta wbiega też droga wojewódzka nr 656. Działa tu transport kolejowy, kursują autobusy PKS Suwałki i istnieje komunikacja miejska, na którą składa się 16 linii autobusowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Jeziorna Towers-budynek C mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 70 metrów od inwestycji Jeziorna Towers-budynek C znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - numer przystanku: 17.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Jeziorna Towers-budynek C jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Specmed w odległości 370 m, Ginekolog w odległości 420 m, NZOZ "Panmed" w odległości 460 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Jeziorna Towers-budynek C składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 120 m znajduje się Gama, w odległości 300 m znajduje się Biedronka, w odległości 400 m znajduje się Nemo.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Jeziorna Towers-budynek C w odległości 200 m znajduje się Boisko, w odległości 500 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 05.10.2018

Data aktualizacji: 12.08.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie