Jeziorna Towers-budynek C

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Dom Ełcki Morusiewicz

ełcki, Ełk, ul. Św. M. M. Kolbe

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 213 ofert w najbliższej okolicy!

Jeziorna Towers-budynek C

16 zdjęć

Jeziorna Towers-budynek C
Jeziorna Towers-budynek C
Jeziorna Towers-budynek C
Jeziorna Towers-budynek C

Najbliższe inwestycje

 • Jeziorna Towers 2 - budynek F
  od: 4 700 zł/m2

  Dom Ełcki Morusiewicz

 • Mono Apartamenty
  od: 6 890 zł/m2

  Rutkowski Development Sp. J.

Opis Inwestycji

„Jeziorna Towers” to nowoczesny kompleks 4 budynków średniowysokich znajdujących się przy ul. Kolbego w Ełku, w otoczeniu zieleni, ciszy i spokoju. Bliskość jeziora, promenady oraz przepięknych terenów zielonych to niewątpliwie największy atut inwestycji.

APARTAMENTY Z WIDOKIEM NA JEZIORO

Na ostatnich kondygnacjach zaprojektowane zostały wyjątkowe, przestronne apartamenty z dużymi tarasami z których rozpościera się niepowtarzalny widok na jezioro.

Apartamenty są jasne, dobrze doświetlone, dzięki dużym przesuwnym drzwiom tarasowym a podwyższając standard zainstalowaliśmy w każdym salonie klimatyzator.

DWUPOZIOMOWY PARKING PODZIEMNY

Pod budynkami znajduje się dwupoziomowy parking podziemny z garażami oraz miejscami postojowymi, dzięki czemu na pewno każdy wybierze coś dla siebie.

PIĘKNE, CICHE I ERGONOMICZNE MIESZKANIA

Do wyboru przyszłych mieszkańców zaprojektowane zostały ergonomiczne, przemyślane mieszkania o różnorodnej wielkości z przestronnymi balkonami i tarasami, a duże drzwi tarasowe i okna zapewnią odpowiednie nasłonecznienie.

Mieszkania „Jeziorna Towers” są ciche i ciepłe, dzięki użytym materiałom wysokiej jakości, spełniające najostrzejsze wymogi pod względem izolacyjności cieplnej oraz ochrony akustycznej. Zastosowanie energooszczędnych materiałów zapewnia niskie koszty utrzymania mieszkania, a zainstalowana nowoczesna instalacja teletechniczna jest dużym udogodnieniem każdego lokalu.

KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO

Bezpieczeństwo naszych mieszkańców zapewniają wideodomofony oraz drzwi z certyfikatem antywłamaniowym klasy B, a spokojna i zielona okolica zagwarantuje odpowiedni odpoczynek.

Do wszystkich kondygnacji można dotrzeć cichobieżnymi windami znajdującymi się w każdym budynku, a biegi klatek schodowych wykończone są w granicie. Zaprojektowany został również nowoczesny plac zabaw dla dzieci oraz miejsca rekreacyjne dla wypoczynku mieszkańców.

BOGATA INFRASTRUKTURA

W najbliższej okolicy „Jeziorna Towers” znajduje się przedszkole i szkoła podstawowa z halą sportową. Natomiast na osiedlu Jeziorna znajdziemy szereg sklepów handlowych, market spożywczy oraz wiele innych niezbędnych usług.

Bliskość głównej arterii wyjazdowej zapewnia bardzo dobrą komunikację z centrum miasta.

Inwestycja Jeziorna Towers-budynek C znajduje się w Ełku, ul. Św. M. M. Kolbe (3.6 km od centrum Ełku), została zrealizowana przez dewelopera Dom Ełcki Morusiewicz.

Inwestycja Jeziorna Towers-budynek C została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 44 nowych mieszkań w tym 3 lokale typu apartament, znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 7 do null kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Jeziorna Towers-budynek C pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 103 metrów kwadratowych w cenie od 4 950 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Dom Ełcki Morusiewicz przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 44 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, klimatyzacja, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda, videodomofon
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las, jezioro

Lokalizacja inwestycji

Ełk to drugie pod względem wielkości miasto woj. warmińsko-mazurskiego. Leży na Pojezierzu Ełckim, nad Jeziorem Ełckim i rzeką Ełk, w otoczeniu innych zbiorników wodnych i lasów. Jego powierzchnia wynosi 21,0 km2, a mieszka tu ok. 60 100 osób. Ciekawa jest zabudowa Ełku, w którego starszej części pojawiają się zabytkowe, secesyjne i eklektyczne kamienice, a sąsiadują z nimi osiedla bloków mieszkaniowych wzniesione w II połowie XXw. Idylliczna okolica coraz częściej przyciąga jednak inwestorów i prywatne osoby budujące domy jedno- i wielorodzinne. Infrastruktura społeczna miasta jest dostosowana do potrzeb mieszkańców. Mieści się tu 7 podstawówek, 4 gimnazja i 7 zespołów szkół ponadgimnazjalnych. Są też szkoły policealne i wyższe. W Ełku znajdują się dwa szpitale i ponad 20 aptek. Jest tu galeria handlowa, teatr tańca, a w centrum kultury działa kino. Miasto ma też cztery muzea. Na zaplecze sportowe Ełku składa się m.in. stadion, lodowisko, plaża miejska, skatepark. Miasto aż z trzech stron otoczone jest drogami krajowymi, co zapewnia dobre połączenia z resztą Polski. Funkcjonuje tu komunikacja miejska.

Komunikacja

Ełk z trzech stron otoczony jest obwodnicą. Od wschodu jest to droga krajowa nr 65, natomiast od północy i północnego zachodu jest to DK 16. Do miasta wbiega też droga wojewódzka nr 656. Działa tu transport kolejowy, kursują autobusy PKS Suwałki i istnieje komunikacja miejska, na którą składa się 16 linii autobusowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Jeziorna Towers-budynek C mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 70 metrów od inwestycji Jeziorna Towers-budynek C znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - numer przystanku: 17.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Jeziorna Towers-budynek C jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Specmed w odległości 370 m, Ginekolog w odległości 420 m, NZOZ "Panmed" w odległości 460 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Jeziorna Towers-budynek C składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 120 m znajduje się Gama, w odległości 300 m znajduje się Biedronka, w odległości 400 m znajduje się Nemo.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Jeziorna Towers-budynek C w odległości 200 m znajduje się Boisko, w odległości 500 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 05.10.2018
Data aktualizacji: 27.10.2020
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: