Inwestycja przy ul. Orzeszkowej

Oferta archiwalna

Ełk, ul. Orzeszkowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 256 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Inwestycja przy ul. Orzeszkowej

2 zdjęcia

Inwestycja przy ul. Orzeszkowej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 6 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Zwieńczeniem kompleksu trzech budynków przy ul. Elizy Orzeszkowej, które były wykonane w latach 2007/2010 jest Kamienica “Mała Orzeszkowa”.

Stanowi ona dopełnienie Osiedla Orzeszkowa, które zamyka teren inwestycyjny w tym rejonie.

Inwestycja rozpocznie się wiosną 2013 r, przy ul. Elizy Orzeszkowej w Ełku.

Jest to ekskluzywna kamienica położona w odległości 350 m od dworca PKP/PKS i mniej wiecej takiej samej odległości od Jeziora Ełckiego na którym znajduje się zabytkowy most, a nieopodal ruiny Zamku Krzyżackiego.

Budynek będzie wykonany z najwyższej jakości materiałów, elewacja będzie pokryta tynkiem strukturalnym z elementami klinkieru, a dach będzie kryty dachówką.

W budynku będzie 8 mieszkań (do każdego z mieszkań przynależeć będzie komórka lokatorska) i dwa lokale użytkowe.

Kamienica “Mała Orzeszkowa” będzie oddana do użytkowania w 2014 roku.

Inwestycja Inwestycja przy ul. Orzeszkowej znajduje się w Ełku, ul. Orzeszkowa null została zrealizowana przez Dom Ełcki Morusiewicz.

Inwestycja Inwestycja przy ul. Orzeszkowej została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 6 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Inwestycja przy ul. Orzeszkowej nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Dom Ełcki Morusiewicz nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Ełk to drugie pod względem wielkości miasto woj. warmińsko-mazurskiego. Leży na Pojezierzu Ełckim, nad Jeziorem Ełckim i rzeką Ełk, w otoczeniu innych zbiorników wodnych i lasów. Jego powierzchnia wynosi 21,0 km2, a mieszka tu ok. 60 100 osób. Ciekawa jest zabudowa Ełku, w którego starszej części pojawiają się zabytkowe, secesyjne i eklektyczne kamienice, a sąsiadują z nimi osiedla bloków mieszkaniowych wzniesione w II połowie XXw. Idylliczna okolica coraz częściej przyciąga jednak inwestorów i prywatne osoby budujące domy jedno- i wielorodzinne. Infrastruktura społeczna miasta jest dostosowana do potrzeb mieszkańców. Mieści się tu 7 podstawówek, 4 gimnazja i 7 zespołów szkół ponadgimnazjalnych. Są też szkoły policealne i wyższe. W Ełku znajdują się dwa szpitale i ponad 20 aptek. Jest tu galeria handlowa, teatr tańca, a w centrum kultury działa kino. Miasto ma też cztery muzea. Na zaplecze sportowe Ełku składa się m.in. stadion, lodowisko, plaża miejska, skatepark. Miasto aż z trzech stron otoczone jest drogami krajowymi, co zapewnia dobre połączenia z resztą Polski. Funkcjonuje tu komunikacja miejska.

Komunikacja

Ełk z trzech stron otoczony jest obwodnicą. Od wschodu jest to droga krajowa nr 65, natomiast od północy i północnego zachodu jest to DK 16. Do miasta wbiega też droga wojewódzka nr 656. Działa tu transport kolejowy, kursują autobusy PKS Suwałki i istnieje komunikacja miejska, na którą składa się 16 linii autobusowych.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Inwestycja przy ul. Orzeszkowej?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Inwestycja przy ul. Orzeszkowej mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Inwestycja przy ul. Orzeszkowej znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ełk Wąskotorowy.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Inwestycja przy ul. Orzeszkowej znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Inwestycja przy ul. Orzeszkowej znajduje się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Sportowych w Ełku w odległości 60 m, Liceum Ogólnokształcące w odległości 60 m, Szkoła Podstawowa Sportowa nr 6 w odległości 60 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Inwestycja przy ul. Orzeszkowej składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 110 m znajduje się Netto, w odległości 390 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Inwestycja przy ul. Orzeszkowej w odległości 100 m znajduje się Centrum sportowe, w odległości 110 m znajduje się Centrum sportowe, w odległości 160 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Inwestycje w pobliżu w Ełku

Oferty w Ełku

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: