Wille Taneczna

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDom Development S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 27 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Poloneza(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Ursynów, Osiedle Wyczółki, ul. Poloneza (9.2 km od centrum Warszawy)
  Poloneza
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 27
  Powierzchnia: 58 - 84 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Arche Sp. z o.o.
 • Roentgena(0.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Ursynów, Stary Imielin, ul. Roentgena (9.4 km od centrum Warszawy)
  Roentgena
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 76 m2
  Liczba pokoi: 3
  Yuniversal Development
 • Zięby III(0.9 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Ursynów, Stary Imielin, ul. Zięby 40A (8.9 km od centrum Warszawy)
  Zięby III
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 12
  Powierzchnia: 96 - 143 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  Arche Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Wille Taneczna

Osiedle mieszkaniowe Wille Taneczna obejmuje 12 kameralnych dwupiętrowych budynków wielorodzinnych z jedną kondygnacją podziemną, którą zajmuje garaż ze 129 miejscami postojowymi, komórki lokatorskie i boksy na rowery. Architektura osiedla doskonale wpisze się w otaczający krajobraz. Modernistyczną stylistykę i minimalistyczną formę budynków podkreślą duże tafle szkła, kontrastowe połączenia koloru białego z beżowym na elewacjach, a bryły rozrzeźbią tarasy na ostatnich kondygnacjach. Dzięki przemyślanemu układowi urbanistycznemu osiedla, większość mieszkań posiada widok na uroczy i malowniczy Kanał Grabowski. W przestrzeni wspólnej zaprojektowaliśmy bogate aranżacje zieleni i elementy małej architektury. W centralnej części działki znajdą się miejsca do rekreacji z funkcjonalnym placem zabaw dla dzieci.To, co wyróżnia osiedle, to fuzja najnowocześniejszych rozwiązań architektonicznych, modernistycznej stylistyki i naturalnej przyrody. Z przestronnych tarasów i balkonów przyszli mieszkańcy będą mogli podziwiać wyjątkowe widoki i dziewicze pejzaże. Tuż za „miedzą” rozciągają się tereny zielone i płynie z wolna Kanał Grabowski, będący wraz z pobliskim Jeziorem Grabowskim chronionym korytarzem ekologicznym. Jednocześnie wygodę mieszkania w dużym mieście daje doskonała infrastruktura Ursynowa i najnowsze rozwiązania komunikacyjne okolicy.

Inwestycja Wille Taneczna znajduje się na Grabowie, ul. Taneczna 61 (9.2 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Dom Development S.A..

Inwestycja Wille Taneczna została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 119 nowych mieszkań. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Wille Taneczna pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Dom Development S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie cena: 12 000 zł.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 12 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 119 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada: cena: 12 000 zł.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, TV kablowa, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Wille Taneczna

Usytuowany na południu Warszawy Ursynów zajmuje zarówno pod względem obszaru, jak i liczby mieszkańców, trzecie miejsce wśród największych dzielnic stolicy. Na powierzchni liczącej ok. 44 km2 mieszka ok. 148 tys. ludzi, lecz dzielnica nie jest zatłoczona. Sprzyja temu obecność przestrzeni naturalnego krajobrazu: Rezerwatu Las Kabacki i polodowcowego Jeziora Imielińskiego, a także miejskiej zieleni, jak: Park Romana Kozłowskiego, Gucin Gaj czy Ogród Botaniczny PAN. Ursynów to największe w stolicy skupisko osiedli mieszkaniowych, jednakże zabudowa jest niejednolita. Dominują blokowiska, na Moczydle i Ursynowie Zachodnim znajdują się osiedla domków jednorodzinnych, zaś w Wolicy występują domy reprezentujące dawne budownictwo podmiejskie. Na terenie dzielnicy znajdują się tory do wyścigów konnych, Arena Ursynów oraz Park Kultury w Powsinie. Do Śródmieścia można dojechać metrem, które odjeżdża z pięciu stacji, a głównymi arteriami są: Al. KEN, Al. Jana Anody Rodowicza czy ul. Puławska.

Komunikacja

Główną osią Ursynowa jest Al. KEN, a inne ważne arterie to: Al. Jana Anody Rodowicza oraz ulice: Puławska, Nowoursynowska i Dolina Służewiecka. Na terenie dzielnicy znajduje się 5 stacji metra, które stanowi podstawowy środek komunikacji z centrum miasta. Ponadto na Ursynowie kursują autobusy umożliwiające dojazd do Śródmieścia lub do przystanków metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wille Taneczna mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 110 metrów od inwestycji Wille Taneczna znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kondracka 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wille Taneczna znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 100 w odległości 190 m, Przedszkole nr 159 w odległości 330 m, i love montessori w odległości 360 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Wille Taneczna jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Lekarz w odległości 310 m, Stomatologia w odległości 330 m, Przychodnia Grabów w odległości 340 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wille Taneczna składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 390 m znajduje się Delikatesy Bazylia.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wille Taneczna w odległości 210 m znajduje się Boisko, w odległości 220 m znajduje się Boisko, w odległości 230 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 25.07.2016

Data aktualizacji: 29.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie