Osiedle Jagiellońska

6 zdjęć

Osiedle Jagiellońska
Osiedle Jagiellońska
Osiedle Jagiellońska
Osiedle Jagiellońska

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle Jagiellońska dostępnych jest 88 ofert

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (88)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Piętra

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • winda
 • wózkarnia
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • inteligentny dom

Rekreacja

 • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 6 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 114 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

balkon, ogródek, taras.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 88 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 38 do 112 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4, 5-pokojowe.

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Osiedle Jagiellońska znajduje się 25 ofert rekomendowanych do zakupu pod przyszły wynajem.

Opis inwestycji

Zamieszkaj na Osiedlu Jagiellońska i korzystaj z bliskości natury. Okoliczna zieleń i tereny rekreacyjne nad Wisłą ucieszą amatorów aktywnego wypoczynku, a wygodny dostęp do arterii komunikacyjnych i transportu publicznego umożliwi sprawne poruszanie się po mieście. Osiedle Jagiellońska to komfortowe miejsce z niepowtarzalnym klimatem.

NOWOCZESNA ARCHITEKTURA

Osiedle Jagiellońska tworzą 6-7 piętrowe budynki zaprojektowane w nowoczesnym stylu. Swój atrakcyjny wygląd zawdzięczają zróżnicowanej kolorystyce elewacji i szklanym balustradom balkonowym. Oryginalny charakter wnętrz to efekt zastosowania wysokiej jakości materiałów i detali nawiązujących do sąsiedztwa Wisły. W projekcie osiedla uwzględniono stworzenie zielonego patio z placem zabaw dla dzieci.

W ofercie znalazły się mieszkania o zróżnicowanych metrażach i funkcjonalnych rozkładach, pozwalających na ciekawe aranżacje wnętrz. Każdy z lokali na piętrze posiadać będzie przestronny balkon, a te na parterze – przydomowe ogródki. Dodatkowo, dla wybranych mieszkań dostępne będą tarasy znajdujące się na dachu budynku. Dla wygody mieszkańców zaprojektowano garaż podziemny i boksy lokatorskie.

Inwestycja Osiedle Jagiellońska znajduje się na Pelcowiźnie, ul. Jagiellońska 55 (4.5 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez Dom Development S.A.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 114 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 6 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Jagiellońska w sprzedaży jest 88 nowych mieszkań o powierzchni od 38 do 112 metrów kwadratowych.

Dostępne są mieszkania:

 • 2-pokojowe o powierzchni od 38 do 41 m2 (25 mieszkań)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 56 do 74 m2 (36 mieszkań)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 75 do 84 m2 (19 mieszkań)
 • 5-pokojowe o powierzchni od 95 do 112 m2 (8 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców Dom Development S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

W SĄSIEDZTWIE WISŁY - sąsiedztwo cennych przyrodniczo terenów nad Wisłą oraz licznych miejsc do rekreacji - ul. Jagiellońska i pobliskie Rondo Starzyńskiego, zapewniające dobrą komunikację, w tym szybki dojazd do metra - CH Galeria Nowa Praga i CH Galeria Wileńska w okolicy - bliskość ul. Ząbkowskiej z klimatycznymi kawiarniami i restauracjami, w tym Centrum Praskie Koneser - osiedle z zielonym dziedzińcem i placem zabaw oraz oryginalnym wystrojem wnętrz, nawiązującym do bliskości rzeki ZNAKOMITA LOKALIZACJA Położenie Osiedla Jagiellońska zapewnia bardzo dobre skomunikowanie z innymi częściami miasta: - bliskość Ronda Starzyńskiego z licznymi liniami autobusowymi, tramwajowymi i kolejowymi, - 6 min autobusem do węzła przesiadkowego przy Dworcu Wileńskim ze stacją kolejową i II linią metra, - szybki dostęp do dworca kolejowego Warszawa Gdańska i znajdującej się obok stacji I linii metra Dworzec Gdański, - 10 min samochodem przez Most Gdański do ścisłego centrum Warszawy, - 2 km do trasy S8 pozwalającej na komfortowy wyjazd ze stolicy. DZIELNICA PEŁNA ATRAKCJI Osiedle Jagiellońska położone jest w sąsiedztwie cennych przyrodniczo terenów nad Wisłą i licznych miejsc do rekreacji, umożliwiających aktywny wypoczynek na łonie natury. Po drugiej stronie ul. Jagiellońskiej zlokalizowane jest CH Galeria Nowa Praga z ofertą wyposażenia wnętrz oraz popularnym kompleksem rozrywkowym Hula Kula. Kilka minut spacerem wystarczy, by dotrzeć do warszawskiego ZOO. Ponadto, w odległości 6 min jazdy autobusem znajdują się ulice Targowa i Ząbkowska, czyli serce Pragi z jej klimatycznymi kawiarniami i restauracjami oraz CH Galeria Wileńska.

Praga-Północ to niewielka, położona na prawym brzegu Wisły, dzielnica Warszawy, która słynie z przedwojennej architektury, a także cieszy się popularnością ze względu na relikty tzw. warszawskiego folkloru. Wzdłuż ulicy Targowej usytuowane zostały najstarsze, stylowe kamienice, we wnętrzach których znajdują się obecnie galerie sztuki, pracownie artystyczne, kawiarnie i restauracje. Zabytkowa architektura stanowi także część zabudowy Nowej Pragi oraz Szmulowizny, lecz występują tu także rozległe socrealistyczne blokowiska. Nowe inwestycje mieszkaniowe powstają natomiast w malowniczym rejonie Portu Praskiego. Największymi kompleksami przyrodniczymi na terenie dzielnicy są Park Praski i Ogród Zoologiczny. Znajduje się tu również kino i aż 4 teatry. Z Pragi-Północ jest zaledwie 10 minut drogi do centrum miasta, gdzie można dotrzeć tramwajem, autobusem, a także drugą linią metra. Ważne arterie dzielnicy to Al. Solidarności i ulice: Targowa, Jagiellońska, Szwedzka.

Komunikacja

Wewnątrz dzielnicy kursują lokalne linie tramwajowe, zaś autobusy pełnią rolę uzupełniającą. Ulice łączące Pragę-Północ z innymi dzielnicami rozchodzą się promieniście od ronda Starzyńskiego. Znajdują się tu 2 dworce kolejowe, a także – 3 stacje II linii metra.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Jagiellońska?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Jagiellońska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 240 metrów od inwestycji Osiedle Jagiellońska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - PIMOT 02.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Jagiellońska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 350 m znajduje się Metropol Dom i Wnętrze, w odległości 380 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Jagiellońska w odległości 80 m znajduje się Boisko, w odległości 400 m znajduje się Hulakula.

Data publikacji: 27.06.2022
Data aktualizacji: 03.10.2022

Nasi użytkownicy chwalą tego dewelopera za szybką odpowiedź na zapytania

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Pelcowiźnie

Oferty na Pelcowiźnie

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: