Grafitowe Zabrze

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Marii Skłodowskiej-Curie, oferowane bezpośrednio przez DMT PROGRESS

Zabrze, ul. Marii Skłodowskiej-Curie

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 3 oferty w najbliższej okolicy!

Grafitowe Zabrze

5 zdjęć

Grafitowe Zabrze
Grafitowe Zabrze
Grafitowe Zabrze
Grafitowe Zabrze

Opis Inwestycji

Grafitowe Zabrze to kameralne osiedle 60 mieszkań w najwyższym standardzie i o różnym metrażu, zaprojektowane w eleganckim, modernistycznym stylu. Jego główną cechą jest wysoka funkcjonalność i inteligencja zastosowanych rozwiązań

Co to oznacza w praktyce?

Osiedla powinny być projektowane dla ludzi i z myślą o ich potrzebach. Nie ma tu miejsca na ekstrawaganckie eksperymenty formalne. Nie ma też miejsca na chaotycznie rozplanowane mieszkania. Grafitowe Zabrze składa się z dwóch 30-mieszkaniowych segmentów, które zapewniają pod każdym względem najwyższy komfort mieszkalny. Każde mieszkanie – nieważne, czy jest to kawalerka, czy apartament – zostało dokładnie przemyślane i tak zaprojektowane, aby wykorzystać w pełni przestrzeń i zagospodarować ją jak najlepiej.

Dlaczego GRAFITOWE Zabrze?

Grafitowe Zabrze należy do grupy kolorowych osiedli, które powoli i sukcesywnie powstają na Śląsku dzięki wyobraźni i doświadczeniu Simple Architecture. Jego kolor nawiązuje do węgla, charakterystycznego elementu Śląska, a zarazem jest bardzo elegancką dominantą, która uszlachetnia design osiedla. Dodatkowo, harmonia starannie dobranych detali, takich jak rolety zewnętrzne, czy przestronne loggie, nadają temu miejscu wyjątkowego charakteru. Ale wyjątkowość Grafitowego Zabrza to nie tylko oryginalna, lekka bryła – to także jego otoczenie. W przestrzeń osiedla wpleciono ze smakiem i wyczuciem elementy architektury zielonej, co zaskakująco kontrastuje z minimalistyczną kolorystyką elewacji, czyniąc z Grafitowego Zabrza wdzięczną enklawę w samym sercu miasta.

Sztuka inspirowania życiem

Architektura Grafitowego Zabrza nawiązuje do modernistycznego stylu zwanego „Bauhausem”, wywodzącego się z Niemiec. Jego główne założenia to: funkcjonalność, dążenie do zorganizowania przestrzeni tak, aby pozytywnie wpływała na samopoczucie, a także wprowadzanie do formy architektonicznej elementów związanych z życiem ludzi, dla których jest ona dedykowana. W świetle założeń Bauhausu, projektant nie tylko tworzy samą budowlę, ale też przestrzeń do satysfakcjonującego życia społecznego.

Inwestycja Grafitowe Zabrze znajduje się w Zabrzu, ul. Marii Skłodowskiej-Curie (1.6 km od centrum Zabrza), została zrealizowana przez dewelopera DMT PROGRESS.

Inwestycja Grafitowe Zabrze została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 60 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Grafitowe Zabrze pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper DMT PROGRESS przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 60 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne: Cena: 20000 zł.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Zabrze to należące do Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego miasto powiatowe położone nad rzekami Kłodnicą i Bytomką. Jego powierzchnia wynosi 80,4 km2 i zajmuje tereny Wyżyny Śląskiej oraz Kotliny Raciborskiej. Liczba jego mieszkańców to ok. 177 200 osób. Miasto składa się z 18 dzielnic. Jako jeden z najbardziej uprzemysłowionych ośrodków Polski, Zabrze cechuje się industrialną zabudową z licznymi zakładami oraz osiedlami bloków mieszkalnych tworzonych z myślą o pracownikach. Mimo to ok. 30% obszaru zajmują lasy i pola. Na obrzeżach powstają domy jednorodzinne. W Zabrzu znajdują się 4 szpitale, w tym jeden kliniczny. Podstawową opiekę medyczną oferuje tu 31 przychodni. Rozwinięte jest zaplecze oświatowe, które tworzy m.in. 31 przedszkoli, 21 podstawówek, 7 gimnazjów i 30 zespołów szkół. Czas wolny można spędzić w jednym z 8 parków miejskich. Znajduje się tu także 12 ogólnodostępnych boisk. W mieście są dwa kina, teatr, filharmonia.

Komunikacja

Przez Zabrze biegnie autostrada A4, która jest częścią międzykontynentalnej trasy E40 i która tuż za południowo-zachodnią granicą miasta krzyżuje się z autostradą A1. Biegną tędy także drogi krajowe nr 78, 88 i 94 oraz drogi wojewódzkie 921 i 902. Ta druga jest częścią Drogowej Trasy Średnicowej łączącej miasta należące do GOP. W mieście funkcjonuje 6 linii Tramwajów Śląskich i 26 linii strefowych autobusów GOP-u. Znajduje się tu dworzec autobusowy oraz 5 stacji kolejowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Grafitowe Zabrze mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 230 metrów od inwestycji Grafitowe Zabrze znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zabrze Curie-Skłodowskiej.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Grafitowe Zabrze znajduje się się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Miejska Bursa Szkolna w Zabrzu w odległości 190 m, Zespół Szkół Spożywczych im.dr Bronisława Hagera w Zabrzu w odległości 250 m, Branżowa szkoła I stopnia nr 5 w odległości 250 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Grafitowe Zabrze składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 210 m znajduje się Kaufland, w odległości 370 m znajduje się Delikatesy „Małgosia”, w odległości 390 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Grafitowe Zabrze w odległości 430 m znajduje się Boisko, w odległości 440 m znajduje się Orlik, w odległości 460 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 18.02.2014
Data aktualizacji: 24.11.2017
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: