Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Dworskie Zacisze

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Dworska, oferowane bezpośrednio przez

Dewi Invest Sp. z o.o.

krakowski, Modlniczka, ul. Dworska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 52 oferty w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Dworskie ZaciszeDworskie Zacisze

4 zdjęcia

Dworskie Zacisze
Dworskie Zacisze
Dworskie Zacisze
Dworskie Zacisze

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2022 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 20 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 267 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

- ława fundamentowa zbrojona betonowa, - ściany fundamentowe z pustaka szalunkowego zalewane betonem, malowane dysperbitem (izolacja przeciwwodna), ocieplone styropianem i zabezpieczone folią kubełkową, - ściany konstrukcyjne z pustaka Porotherm grubości 25 cm docieplone styropianem grubości 15 cm, - elewacja pokryta tynkiem akrylowym, - płyta monolityczna zbrojona wylewana na budowie, - tynki gipsowe, - instalacja CO z rury Pex z rozdzielaczami, - okna PCV z okleiną jednostronną, pakiet trzyszybowy, - drzwi wejściowe, - instalacja elektryczna, wod-kan, gazowa, - wylewki na styropianie zbrojone, podbicie dachu drewniane, kominy systemowe, - poddasze docieplone wełną mineralną o grubości 25 cm, - płyty gipsowe na ruszcie metalowym, - szambo, - ogrzewanie podłogowe w kuchni i łazienkach, - piec dwufunkcyjny kondensacyjny z zamkniętą komorą spalania, - grzejniki - komin do pieca gazowego i kominy wentylacyjne, - wewnętrzne schody, - domofon, - kran na zewnątrz do podlewania ogrodu, - gniazdo elektryczne na zewnątrz domu od strony ogrodu, - przygotowana instalacja pod Internet światłowodowy, - odbiór budynku

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy nie posiadają garaży natomiast przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : zewnętrzne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Opis inwestycji

Osiedle Dworskie Zacisze to nowoczesna i kameralna inwestycja składająca się z 20 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanych w Modlniczce przy ul. Dworskiej.

Cicha, zielona i spokojna okolica, jednorodzinna zabudowa zapewnia wytchnienie od wielkomiejskiego zgiełku.

Nasza oferta skierowana jest do osób ceniących sobie prywatność i komfort, jaki może stworzyć mieszkanie na Osiedlu Dworskie Zacisze. W pobliżu znajduje się Park Krajobrazowy "Dolinki Krakowskie" jest to idealne miejsce do wypoczynku i rekreacji, pozwalające na rodzinne piesze i rowerowe wycieczki.

Osiedle charakteryzuje się zielonym otoczeniem, niską zabudową jednorodzinną, bezpośrednim dostępem do komunikacji miejskiej, lokali handlowo-usługowych oraz placówek oświatowych. W okolicy znajdują się m.in.: szkoła, przedszkole, sklepy, Orlik, przystanek autobusowy, centra handlowe: Futura Park, Leroy Merlin, Galeria Bronowice, Obi, Ikea, Castorama, basen, ośrodek jazdy konnej oraz korty do tenisa.

Lokalizacja zapewni bardzo dobry dojazd do centrum Krakowa, możliwy kilkoma alternatywnymi drogami, uchroni Nas przed staniem w korkach. Szybkie włączenie na autostradę umożliwia podróżowanie w każdym kierunku.

W trosce o bezpieczeństwo i jakość życia mieszkańców teren inwestycji będzie ogrodzony. Walory estetyczne zostały wyeksponowane dzięki nowoczesnej i lekkiej formie architektonicznej. Domy zaprojektowane zostały jako budynki jednopiętrowe Wykonywane są do stanu deweloperskiego. Materiały wykorzystane do budowy domów oraz energooszczędna technologia zapewnią Państwu życie w warunkach zgodnych ze standardami ekologii. Styl architektury zabudowań utrzymany jest w prostej, ale ciepłej i eleganckiej estetyce . W połączeniu z przestronnym funkcjonalnym wnętrzem, pozwoli Państwu poczuć się wyjątkowo. Bardzo funkcjonalne rozkłady domów, duże ogrody od 239 m2 do 586 m2, stwarzają wiele możliwość ich aranżacji z uwzględnieniem wygody i komfortu dla przyszłych mieszkańców.

Inwestycja Dworskie Zacisze znajduje się w Modlniczce, ul. Dworska (1.5 km od Krakowa), została zrealizowana przez Dewi Invest Sp. z o.o.

Inwestycja Dworskie Zacisze została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 20 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Dworskie Zacisze nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Dewi Invest Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Modlniczka to miejscowość leżąca ok. 10 km na północny zachód od Krakowa. Należy do gminy Wielka Wieś w powicie krakowskim. Jej powierzchnia wynosi 5,76 km2, a liczba jej mieszkańców to 1361 osób. To spokojna okolica odległa o ok. 10 km od Ojcowskiego Parku Narodowego i ok. 1 km od Parku Krajobrazowego Dolinki Krakowskie. Poza zabudową mieszkalną z przewagą domów jednorodzinnych, pojawia się tu coraz więcej nieruchomości komercyjnych. W Modlniczce można zrobić zakupy m.in. w galerii handlowej i centrum outletowym. Działa tu przedszkole, szkoła, ośrodek zdrowia. Wieś dysponuje sporym zapleczem terenów idealnych pod inwestycje. Do największych atutów miejscowości należy bliskość przyrody, ale przede wszystkim, jej położenie - niedaleka odległość od Krakowa i ważnych arterii drogowych łączących Modlniczkę z istotnymi ośrodkami miejskimi nie tylko w kraju, ale i w Europie. Przez miejscowość biegnie IV obwodnica Krakowa, niedaleko znajduje się port lotniczy, kursują tu autobusy aglomeracyjne, a w odległości ok. 2-7 km biegną trasy europejskie E40 i E77, autostrada A4 oraz droga krajowa nr 7.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Dworskie Zacisze?

Modlniczka przecina IV obwodnica Krakowa, która częściowo biegnie drogą krajową nr 94. Niespełna 10 km od miejscowości znajduje się Port Lotniczy im. Jana Pawła II, przy którym znajdują się 2 istotne węzły drogowe (droga krajowa 7 i europejska E77 oraz autostrada A4 i europejska E40). Docierają tu 2 linie autobusów aglomeracyjnych z Krakowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Dworskie Zacisze mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2910 metrów od inwestycji Dworskie Zacisze znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zabierzów Rząska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Dworskie Zacisze znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Dworskie Zacisze znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła filialna w Modlniczce w odległości 124 m, szkoła w odległości 134 m, szkoła w odległości 155 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Dworskie Zacisze składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 282 m znajduje się Odido, w odległości 479 m znajduje się Nasz Sklep.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Dworskie Zacisze w odległości 158 m znajduje się boisko / kort, w odległości 169 m znajduje się boisko / kort, w odległości 610 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 21.09.2022
Data aktualizacji: 11.03.2024

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023