Dewi Invest Sp. z o.o. logo

Dewi Invest Sp. z o.o.

Kraków, ul. Wojnicka 2
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Dewi Invest Sp. z o.o. tworzą osoby z 20 letnim doświadczeniem na rynku budowlanym i inwestycyjnym. Mając tak bogate doświadczenie i rekomendacje zadowolonych klientów, postanowili połączyć wspólnie siły, aby zwiększyć swoją pozycję na rynku deweloperskim i zbudować solidną, godną zaufania firmę.

Motto Dewi Invest Sp. z o.o. stanowi odzwierciedlenie podstawowych marzeń człowieka- posiadania własnego mieszkania. Dom jest bowiem symbolem stabilizacji życiowej, gwarantem bezpieczeństwa, miejscem szczęścia.

Firma realizuje własne, kompleksowe projekty inwestycyjne w branży mieszkaniowego budownictwa jedno i wielorodzinnego, obejmujące całość procesu deweloperskiego - począwszy od pozyskania gruntów, poprzez projektowanie we współpracy z renomowanymi biurami architektonicznymi, po uzyskanie prawomocnych zezwoleń na budowę, nadzór nad wykonawstwem budowlanym, aż do przekazania gotowych mieszkań klientom i zarządzania całym obiektem.

Cechy wyróżniające Spółkę Dewi Invest na tle innych przedsiębiorstw budowlanych to między innymi:

- Realizacja inwestycji w oparciu o własne środki finansowe.

- Stała, doświadczona i oddana załoga, począwszy od szeregowych pracowników budowlanych, poprzez fachowych brygadzistów, inżynierów budowlanych na inspektorach nadzoru i kadrze zarządzającej kończąc.

- Współpraca z najlepszymi biurami architektonicznymi.

- Własny dział sprzedaży i obsługi klienta.

- Elastyczność i stała współpraca z klientem na każdym etapie budowy.

Dążenie do doskonałości to nasza pasja. Staramy się, aby w naszych projektach odnaleźli Państwo wszystko to, co dla Was najważniejsze - funkcjonalność, design, prestiż i spokój.

Zakończyliśmy sprzedaż 3 inwestycji

Kontakt

Dewi Invest Sp. z o.o. logo
Dewi Invest Sp. z o.o.
Kraków, ul. Wojnicka 2
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: