Inwestycja przy ul. Gorlickiej etap II

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Gorlicka 80-, oferowane bezpośrednio przez

Dach Bud Sp. z o.o.

Wrocław, Psie Pole, Osiedle Psie Pole, ul. Gorlicka 80- 92

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 201 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Inwestycja przy ul. Gorlickiej etap II

2 zdjęcia

Inwestycja przy ul. Gorlickiej etap II

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2010 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 143 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Opis inwestycji

Gotowy do zamieszkania 5-kondygnacyjny budynek mieszkalny w kształcie litery C na Psim Polu przy ul. Gorlickiej 80-92 we Wrocławiu. Łącznie jest w nim 7 klatek schodowych z szybkobieżnymi windami, które obsługują poziomy od parteru do 4-go piętra. Klucze do mieszkań wydawane są wraz z aktem notarialnym.Na parterze znajduje się garaż wielostanowiskowy z zabudowanymi miejscami parkingowymi z indywidualną bramą oraz dziesięć garaży indywidualnych z bramami o napędzie elektrycznym. W sumie w budynku jest 143 mieszkań. Na ostatniej kondygnacji zaprojektowano mieszkania z tarasami. Ściany zewnętrzne i wewnętrzne budynku murowane są w technologii tradycyjnej z cegły ceramicznej. Stropy typu filigran, dach płaski pokryty papą ze stropodachem wentylowanym, ocieplanym wełną mineralną. Ocieplenie ścian styropianem, tynki strukturalne. Ogrzewanie będzie dostarczane z własnej kotłowni gazowej. Najnowsza inwestycja architekturą i kolorystyką nawiązuje do oddanego do użytku w czerwcu 2009 r. budynku przy Gorlickiej 60-78.

Inwestycja Inwestycja przy ul. Gorlickiej etap II znajduje się na Psim Polu, ul. Gorlicka 80- 92 (7 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Dach Bud Sp. z o.o.

Inwestycja Inwestycja przy ul. Gorlickiej etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2010 roku.

Cały projekt składa się z 143 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Inwestycja przy ul. Gorlickiej etap II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Dach Bud Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Psie Pole to wrocławskie osiedle rozciągające się w północnej części miasta. Zamieszkuje je ponad 93 tysiące mieszkańców, a jego obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz osiedla mieszkaniowe. W południowej części osiedla Psie Pole znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś osiedle otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tego osiedla: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Osiedle jest dobrze skomunikowane dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Inwestycja przy ul. Gorlickiej etap II?

Po wrocławskim Psim Polu porusza się kilka linii tramwajowych i autobusowych, co znacznie ułatwia komunikację. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części osiedla.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Inwestycja przy ul. Gorlickiej etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 890 metrów od inwestycji Inwestycja przy ul. Gorlickiej etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Psie Pole.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Inwestycja przy ul. Gorlickiej etap II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Inwestycja przy ul. Gorlickiej etap II znajduje się 45 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: przedszkole w odległości 160 m, Lotnicze Zakłady Naukowe w odległości 250 m, Przedszkole Planeta Dzieci w odległości 270 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Inwestycja przy ul. Gorlickiej etap II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Barbara i Adam Maliccy w odległości 170 m, Elżbieta Miazga w odległości 210 m, Akson w odległości 620 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Inwestycja przy ul. Gorlickiej etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 40 m znajduje się Żabka, w odległości 110 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 180 m znajduje się Biskupin.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Inwestycja przy ul. Gorlickiej etap II w odległości 130 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 330 m znajduje się boisko / kort, w odległości 340 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: