Broniewskiego 28

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Broniewskiego, oferowane bezpośrednio przez

CSI Development

Pruszków, ul. Broniewskiego 28

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 87 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Broniewskiego 28Broniewskiego 28

8 zdjęć

Broniewskiego 28
Broniewskiego 28
Broniewskiego 28
Broniewskiego 28

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Usługi na terenie osiedla

  • paczkomat

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 50 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (30): Zakup nie jest obowiązkowy Komórki lokatorskie w cenie 15 000 zł

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (52 miejsca) w cenie 35 000 zł : garaże w bryle budynku. Zakup nie jest obowiązkowy

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Broniewskiego 28 w Pruszkowie to połączenie wygodnej infrastruktury w świetnej lokalizacji, innowacyjnej architektury, która zachwyci nowoczesnością i wysokiej jakości wykonaniem.

Inwestycja to nowoczesny budynek wielorodzinny z 50 lokalami mieszkalnymi o metrażach od 26m2 aż do 98m2, miejscami garażowymi w bryle budynku oraz komórkami lokatorskimi.

Projekt w zamyśle ma uniwersalnie wpisywać się w zróżnicowane potrzeby naszych klientów – bez względu na preferencje, każdy inwestor znajdzie tu coś dla siebie. Mieszkania zaprojektowane zostały z myślą o wygodzie każdego z domowników- posiadają przemyślany funkcjonalny układ. Doskonale doświetlone i niezwykle ustawne wnętrza z ogromnym potencjałem aranżacyjnym – pozwolą urządzić się dokładnie tak, jak pragniesz.

Budowa inwestycji rozpoczyna się 05.2021, a zakończenie prac budowlanych planujemy na koniec 2022 roku.

Dzięki pracy znakomitych projektantów, mieszkańcy inwestycji Broniewskiego 28 zaspokoją wszystkie codzienne potrzeby, ciesząc się równocześnie kameralnym, pełnym zieleni otoczeniem. Dla singli, rodzin z dziećmi i inwestorów.

Inwestycja Broniewskiego 28 znajduje się w Pruszkowie, ul. Broniewskiego 28 (2.8 km od Warszawy), została zrealizowana przez CSI Development.

Inwestycja Broniewskiego 28 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 50 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Broniewskiego 28 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców CSI Development przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (52 miejsca) w cenie 35 000 zł

W inwestycji znajduje się 30 komórek lokatorskich Zakup nie jest obowiązkowy.

Lokalizacja inwestycji

Pruszków jest miastem województwa mazowieckiego, usytuowanym w odległości 15 km od centrum Warszawy. Atrakcyjność lokalizacji sprawia, że miasto jest ważnym ośrodkiem przemysłowo-usługowym. Zlokalizowane są tutaj zakłady produkcyjne takich firm, jak: L'Oréal, Herbapol czy Daewoo Electronics Manufacturing Poland, a także znajdują się centra logistyczne, np. Millennium Logistic Park. Zabudowę mieszkaniową stanowią domy jednorodzinne oraz bloki, zaś do zabytków należą liczne pałace i dwory. Zieleń miejska to obszary chronionego krajobrazu, doliny rzek − Utraty i Żbikówki oraz kilka parków. Na uwagę wśród obiektów sportowych zasługuje Arena Pruszków.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Broniewskiego 28?

Przez teren Pruszkowa przebiega autostrada A2 oraz 3 drogi wojewódzkie: nr 701 (Józefów – Ożarów Mazowiecki), nr 718 (Pruszków – Borzęcin Duży) i nr 719 (Warszawa – Pruszków – Żyrardów). W obrębie miasta kursują autobusy lokalnej komunikacji, zaś do położonego w odległości 15 km centrum Warszawy, można dojechać autobusami warszawskiej komunikacji miejskiej bądź pociągami: Warszawskiej Kolei Dojazdowej, Szybkiej Kolei Miejskiej, Kolei Mazowieckich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Broniewskiego 28 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1163 metrów od inwestycji Broniewskiego 28 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Tworki.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Broniewskiego 28 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Broniewskiego 28 znajduje się 19 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: przedszkole w odległości 327 m, przedszkole w odległości 328 m, Pomarańczowa Ciuchcia w odległości 422 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Broniewskiego 28 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Psychoterapii Pruszków w odległości 635 m, Szpital Kolejowy im. Włodzimierza Roeflera w odległości 744 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 816 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Broniewskiego 28 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 345 m znajduje się Lewiatan, w odległości 421 m znajduje się Żabka, w odległości 456 m znajduje się Zbyszko Bis.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Broniewskiego 28 w odległości 853 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 858 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 873 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 23.09.2021
Data aktualizacji: 01.07.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: