Perłowa Przystań etap III

Apartament wakacyjny

apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezCovers Development

Ceny od: 7 500 zł brutto/m2

Rekomendowane pod inwestycje

Apartamenty wakacyjne znajdujące się w inwestycji Perłowa Przystań etap III są przeznaczone pod zakup inwestycyjny z możliwością generowania przychodów z wynajmu lub dla ludzi poszukujących tak zwanego „drugiego domu” do wypoczynku. Oferty w tej inwestycji nie mają gwarantowanej stopy zwrotu.

Dostępne apartamenty

Aktualnie w inwestycji Perłowa Przystań etap III dostępne są 4 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
M.1.0.9
2
38,5 m²
Parter
M.2.0.2
2
38,5 m²
Parter
M.1.1.9
2
38,5 m²
1
M.2.1.1
2
38,5 m²
1

Opis Inwestycji

Jeśli marzysz o własnym mieszkaniu nad morzem lub zastanawiasz się, gdzie bezpiecznie ulokować swoje oszczędności to może Cię zainteresować nasza oferta inwestycyjna Perłowa Przystań w Kołobrzegu. Sprzedajemy apartamenty jako lokale mieszkalne, więc sam wybierzesz, czy planujesz zamieszkać nad morzem, czy oddasz lokal w najem wyspecjalizowanej firmie zapewniającej wysoki dochód z najmu. Doskonała lokalizacja kompleksu 3-piętrowych budynków zapewni spokojny wypoczynek , a jednocześnie pozwoli w kilka minut dotrzeć do plaży, portu czy miejskiej infrastruktury. Wyjątkowy charakter inwestycji zapewnia wspólna przestrzeń zaprojektowana na przestronnej działce z myślą o odpoczynku. Dla mieszkańców przewidziano strefę relaksu z różnorodną roślinnością. W budynkach zaprojektowano cichobieżne windy, eleganckie drzwi wejściowe do mieszkań oraz liczne miejsca postojowe naziemne oraz w hali garażowej podziemnej.

Inwestycja Perłowa Przystań etap III znajduje się w Kołobrzegu, ul. Sienkiewicza 28A (1.5 km od centrum Kołobrzegu), jest realizowana przez dewelopera Covers Development.

Inwestycja Perłowa Przystań etap III jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 72 nowych apartamentów. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Perłowa Przystań etap III pozostały na sprzedaż 4 apartamenty o powierzchni 39 metrów kwadratowych w cenie od 7 500 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 39 m2 w cenie od 288 750 zł (4 apartamenty)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Covers Development przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2022 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba apartamentów:cała inwestycja składa się z 72 apartamentów.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka, morze.
Typ nieruchomości:Apartament wakacyjny

Aktualna oferta

Dostępne apartamenty:aktualnie dostępne są 4 apartamenty.
Powierzchnie apartamentów: 39 m2.
Liczba pokoi:dostępne są apartamenty 2-pokojowe.
Ceny apartamentów (brutto):
  • kształtują się na poziomie 288 750 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 7 500 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Perłowa Przystań etap III

Kołobrzeg jest miastem nadmorskim, przez które przepływa rzeka Parsęta. Jego terytorium wynosi 25,67 km2, a mieszka tu ok. 47 000 osób. To miasto uzdrowiskowe, obfitujące w tereny zielone i obiekty turystyczne. Znajdują się tu trzy rozległe parki, a jednym z ważniejszych obszarów zielonych jest Dolina Parsęty o niezwykłych walorach przyrodniczych. Pod względem architektonicznym Kołobrzeg jest ciekawą mieszanką gotyku, neogotyku i modernizmu. Na obrzeżach widać współczesną zabudowę mieszkalną, tworzone są osiedla domów jednorodzinnych. Miasto wyróżnia się długim molo i Bulwarem J. Szymańskiego rozciągającym się wzdłuż plaży. Infrastruktura społeczna celuje w potrzeby mieszkańców. Działa tu ponad 10 szkół różnego szczebla. W mieście jest szpital, ponad 10 przychodni lekarskich i 30 aptek. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zapewnia dostęp do szeregu obiektów sportowych. Jest tu galeria handlowa, amfiteatr, dwa kina.

Komunikacja

Kołobrzeg leży na drodze krajowej nr 11, ale przechodzą przez nie także drogi wojewódzkie nr 102 i 163. Znajduje się tu port jachtowy z 67 miejscami cumowniczymi. W sezonie letnim z Kołobrzegu odbywają się rejsy na Bornholm. Działa tu komunikacja miejska – jeździ ponad 20 linii autobusowych. Funkcjonuje również przewóz pasażerski PKS, czynne są także dwie linie kolejowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Perłowa Przystań etap III mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 70 metrów od inwestycji Perłowa Przystań etap III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sienkiewicza I.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Perłowa Przystań etap III składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 230 m znajduje się Biedronka, w odległości 250 m znajduje się Żabka, w odległości 290 m znajduje się Netto.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Perłowa Przystań etap III w odległości 440 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 07.04.2020

Data aktualizacji: 05.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie