Siedem Klonów

- Siedem Klonów

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Comfortime Developer

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 13 domów w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Forest Place (1,2 km dalej)

Inwestycja z domami jednorodzinnymi Forest Place znajduje się na Złotnie, ul. Podchorążych 97 (7,2 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez dewelopera E-Dom Invest Sp. z o.o. Sp.k.. Inwestycja Forest Place jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Aktualnie na sprzedaż pozostało 13 nowych domów o powierzchniach od 125 do 139 m2.

Łódź, Złotno, ul. Podchorążych 97 (7,2 km od centrum Łodzi)

Inwestycja polecana

Forest Place
 • Termin oddania: 4 kw. 2019
 • Liczba domów: 13
 • Powierzchnia: 125 - 139 m2
 • Liczba pokoi: 4 - 6
E-Dom Invest Sp. z o.o. Sp.k.
Domy spełniające kryteria

Ogórkowa 39 (2,8 km dalej)

Inwestycja z domami jednorodzinnymi Ogórkowa 39 znajduje się w Rąbieniu, ul. Ogórkowa 39 (0,7 km od Łodzi), sprzedaż prowadzi WGN Nieruchomości Łódź. Inwestycja Ogórkowa 39 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku. Inwestycja składa się z 3 domów jednorodzinnych. Aktualnie na sprzedaż pozostały 3 nowe domy o powierzchni 170 m2.

zgierski, Rąbień, ul. Ogórkowa 39 (0,7 km od Łodzi)
Ceny od: 3 206 zł/m2

Inwestycja polecana

Ogórkowa 39
 • Gotowe do zamieszkania
 • Liczba domów: 3
 • Powierzchnia: 170 m2
 • Liczba pokoi: 5
WGN Nieruchomości Łódź
Domy spełniające kryteria

Osiedle Nowa (3,2 km dalej)

Inwestycja z domami jednorodzinnymi Osiedle Nowa znajduje się w Konstantynowie Łódzkim, ul. Nowa 4 (0,7 km od Łodzi), jest realizowana przez dewelopera Pro-Inwest Sp. z o.o.. Inwestycja Osiedle Nowa jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Aktualnie na sprzedaż pozostało 5 nowych domów o powierzchni 129 m2.

Konstantynów Łódzki, ul. Nowa 4 (0,7 km od Łodzi)
Ceny od: 3 863 zł/m2

Inwestycja polecana

Osiedle Nowa
 • Termin oddania: 2 kw. 2019
 • Liczba domów: 5
 • Powierzchnia: 129 m2
 • Liczba pokoi: 5
Pro-Inwest Sp. z o.o.
Domy spełniające kryteria

Osiedle domów jednorodzinnych przy ul. Szaserów (Polesie) w Łodzi, z dojazdem od ul. Podchorążych 60a będzie stanowić prawdziwą oazę spokoju. To idealne miejsce do wypoczynku oraz aktywnego trybu życia. Na osiedlu znajdować się będą wspólne rozległe tereny wypoczynkowe i rekreacyjne, gdzie znajdzie się m.in. duży plac zabaw dla dzieci oraz aleje spacerowe.

Każdy z domów posiadać będzie obszerną działkę dającą poczucie prywatności i intymności. Wysoki standard wykończenia, w tym elementy ozdobne z klinkieru oraz materiałów imitujących elementy drewniane, nowoczesna architektura, szczególna dbałość o tereny zielone oraz powierzchnie wspólne, zapewnią poczucie komfortu, wygody i luksusu. Bezpieczeństwo zapewniać będzie system monitoringu oraz domofonów.

Poszczególne zespoły zabudowy zorganizowane są wokół wspólnego dziedzińca na których rośnie okazały klon.
Łącznie na terenie osiedla znajdzie się będzie prawie 25 000 m2 powierzchni zielonych

Osiedle powstaje prze współpracy dwóch inwestorów: Comfortime Developer oraz Firma Budowlana Marek Antczak.

Inwestycja Siedem Klonów znajduje się na Złotnie, ul. Podchorążych 60A (6 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera Comfortime Developer.

Inwestycja Siedem Klonów została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 65 nowych domów w tym 9 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Siedem Klonów pozostało na sprzedaż 0 nowych domów jednorodzinnych o powierzchniach od 167 do 222 metrów kwadratowych w cenie od 699 000 zł.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba domów: cała inwestycja składa się z 65 domów.
Liczba kondygnacji: domy posiadają od 1 do 2 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń: w zależności od kondygnacji od 260 do 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.

Informacja w Biurze Sprzedaży, ul. Szaserów 26 (wjazd od ul. Podchorążych 60a)
tel. + 48 727 738 738
tel. + 48 727 738 908
www.siedemklonów.pl

Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Garaże: domy posiadają garaże.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony, internet, tv kablowa, własna kotłownia, patio / dziedziniec.
Przyroda: w okolicy inwestycji znajduje się las.

Lokalizacja inwestycji Siedem Klonów

Łódź Polesie to dzielnica Łodzi o powierzchni 46 km. kw., w której mieszka ok. 140 tys. osób. W centralnym obszarze dzielnicy położony jest Park im. J. Piłsudskiego, dworzec Łódź Kaliska i droga E75. Dzielnicę okala od wschodu rzeka Ner, od południa port lotniczy im. W. Reymonta a od północy ul. Szczecińska i Rąbieńska. Polesie dzieli się na osiedla Złotno, Zdrowie-Mania, Karolew-Retkinia Wschód, Osiedla im. Montwiłła-Mireckiego, Retkinia Zachód, Lublinek, Stare Polesie i Koziny. O jej przyjaznym mieszkańcom charakterze świadczy położony tu największy łódzki park, Ogród Botaniczny, las Lublinek i 5 supermarketów i liczne punkty usługowe. Do tego dochodzi ciekawa oferta szkół wyższych z kampusem Politechniki Łódzkiej na czele.

Komunikacja

Polesie to dzielnica dobrze skomunikowana z resztą miasta dzięki głównym ulicom Konstantynowskiej, Bandurskiego czy drodze E75. Zajezdnia autobusowa umożliwia dostanie się tym środkiem transportu do każdego punktu miasta. Znajduje się tu też stacja kolejowa Łódź Kaliska, z której dojechać można do każdego większego, polskiego miasta. Obok stacji Łódź Kaliska znajduje się też dworzec PKS na którym zatrzymują się ogólnopolskie autobusy prywatne i państwowe. W odległości 200 metrów od inwestycji Siedem Klonów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Złotno - Legnicka (1498).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Siedem Klonów znajduje się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Akademia Malucha w odległości 200 m, Duduś dla Maluchów. Żłobek w odległości 500 m, Szkoła Podstawowa nr 169 w odległości 800 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 950 m Przychodnia Rejonowa nr 34 ZOZ Łódź - Polesie, w odległości 1 150 m Eurodent. Koziarski Jacek, lek. stomatolog, w odległości 1 300 m JMC. Medycyna i stomatologia.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Restauracja Yuca w odległości 350 m, Jadłodajnia u Gawła w odległości 1 150 m, Restauracja Złota Kaczka w odległości 1 200 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Kurkowski Arkadiusz. Centrum sportu i rekreacji w odległości 1 100 m, Siłownia dla kobiet w odległości 1 550 m, MOSiR Wodny Raj w Łodzi w odległości 1 600 m.

Data publikacji: 08 sierpnia 2014 12:23

Data aktualizacji: 24 listopada 2017 13:24

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?
Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a my znajdziemy je dla Ciebie.

Etap 1 z 3

Wybierz lokalizację

Liczba pokoi, która mnie interesuje:

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+

Twój maksymalny budżet

Wiadomości powiązane z Comfortime Developer

Prace wykończeniowe na łódzkich Siedmiu Klonach

Prace wykończeniowe na łódzkich Siedmiu Klonach

Inwestycje FB Antczak nabierają rozpędu na wiosnę

Inwestycje FB Antczak nabierają rozpędu na wiosnę