Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Siedem Klonów

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Podchorążych, oferowane bezpośrednio przez

Comfortime Developer

Łódź, Polesie, Złotno, ul. Podchorążych 60A

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 58 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Siedem KlonówSiedem Klonów

5 zdjęć

Siedem Klonów
Siedem Klonów
Siedem Klonów
Siedem Klonów

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 65 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają od 1 do 2 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 270 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Informacja w Biurze Sprzedaży, ul. Szaserów 26 (wjazd od ul. Podchorążych 60a) tel. + 48 727 738 738 tel. + 48 727 738 908 www.siedemklonów.pl

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Opis inwestycji

Osiedle domów jednorodzinnych przy ul. Szaserów (Polesie) w Łodzi, z dojazdem od ul. Podchorążych 60a będzie stanowić prawdziwą oazę spokoju. To idealne miejsce do wypoczynku oraz aktywnego trybu życia. Na osiedlu znajdować się będą wspólne rozległe tereny wypoczynkowe i rekreacyjne, gdzie znajdzie się m.in. duży plac zabaw dla dzieci oraz aleje spacerowe.

Każdy z domów posiadać będzie obszerną działkę dającą poczucie prywatności i intymności. Wysoki standard wykończenia, w tym elementy ozdobne z klinkieru oraz materiałów imitujących elementy drewniane, nowoczesna architektura, szczególna dbałość o tereny zielone oraz powierzchnie wspólne, zapewnią poczucie komfortu, wygody i luksusu. Bezpieczeństwo zapewniać będzie system monitoringu oraz domofonów.

Poszczególne zespoły zabudowy zorganizowane są wokół wspólnego dziedzińca na których rośnie okazały klon.

Łącznie na terenie osiedla znajdzie się będzie prawie 25 000 m2 powierzchni zielonych

Osiedle powstaje prze współpracy dwóch inwestorów: Comfortime Developer oraz Firma Budowlana Marek Antczak.

Inwestycja Siedem Klonów znajduje się na Złotnie, ul. Podchorążych 60A (6 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez Comfortime Developer.

Inwestycja Siedem Klonów została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 65 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Siedem Klonów nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Comfortime Developer nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Łódź Polesie to dzielnica Łodzi o powierzchni 46 km. kw., w której mieszka ok. 140 tys. osób. W centralnym obszarze dzielnicy położony jest Park im. J. Piłsudskiego, dworzec Łódź Kaliska i droga E75. Dzielnicę okala od wschodu rzeka Ner, od południa port lotniczy im. W. Reymonta a od północy ul. Szczecińska i Rąbieńska. Polesie dzieli się na osiedla Złotno, Zdrowie-Mania, Karolew-Retkinia Wschód, Osiedla im. Montwiłła-Mireckiego, Retkinia Zachód, Lublinek, Stare Polesie i Koziny. O jej przyjaznym mieszkańcom charakterze świadczy położony tu największy łódzki park, Ogród Botaniczny, las Lublinek i 5 supermarketów i liczne punkty usługowe. Do tego dochodzi ciekawa oferta szkół wyższych z kampusem Politechniki Łódzkiej na czele.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Siedem Klonów?

Polesie to dzielnica dobrze skomunikowana z resztą miasta dzięki głównym ulicom Konstantynowskiej, Bandurskiego czy drodze E75. Zajezdnia autobusowa umożliwia dostanie się tym środkiem transportu do każdego punktu miasta. Znajduje się tu też stacja kolejowa Łódź Kaliska, z której dojechać można do każdego większego, polskiego miasta. Obok stacji Łódź Kaliska znajduje się też dworzec PKS na którym zatrzymują się ogólnopolskie autobusy prywatne i państwowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Siedem Klonów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 197 metrów od inwestycji Siedem Klonów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Złotno - Legnicka NŻ.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Siedem Klonów znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Siedem Klonów znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: przedszkole w odległości 231 m, przedszkole w odległości 245 m, szkoła w odległości 747 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Siedem Klonów jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 688 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 817 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 951 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Siedem Klonów składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 468 m znajduje się Delikatesy Chili, w odległości 655 m znajduje się Żabka, w odległości 760 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Siedem Klonów w odległości 401 m znajduje się basen, w odległości 794 m znajduje się boisko / kort, w odległości 816 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 08.08.2014
Data aktualizacji: 18.11.2022

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023