Osiedle Bairda

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezCity Living Polska Development Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 35 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Diamentowe(2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż grodziski, Grodzisk Mazowiecki, ul. Bałtycka 32 (18.8 km od Warszawy)
  Osiedle Diamentowe
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 35
  Powierzchnia: 46 - 77 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  EBB Nieruchomości Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Osiedle Bairda

Nasza nowa inwestycja „Osiedle Bairda” zlokalizowana jest w Grodzisku Mazowieckim na osiedlu Bairda, które posiada pełną infrastrukturę handlowo-usługową, a realizowany budynek znajduje się w dogodnej odległości od szkoły podstawowej, gimnazjum, przedszkola, hali sportowej i boiska piłkarskiego z bieżnią. Natomiast ładnie zagospodarowana okolica zachęca do spacerowania alejkami otoczonymi zielenią, ławeczkami i placami zabaw.Ciekawa i nowoczesna bryła budynku sprawi, że realizowana inwestycja będzie wyróżniać się spośród pozostałych budynków w okolicy. Komfort i wygodę przyszłym mieszkańcom zapewnią dobrze rozplanowane mieszkania z balkonami lub tarasami, przestronne klatki schodowe z windami, miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz lokale usługowe zlokalizowane na parterze budynku. Całość uzupełni przemyślane, nowoczesne wykończenie części wspólnych i estetyczne zagospodarowanie terenu zewnętrznego.Nowo powstający budynek będzie posiadał V kondygnacji nadziemnych oraz I kondygnacje podziemną. Znajdować się będą w nim 64 mieszkania o zróżnicowanym metrażu i rozkładzie, 65 miejsc parkingowych w garażu podziemnym oraz 3 lokale usługowe. W realizowanej inwestycji dostępne będą mieszkania jedno, dwu, trzy i czteropokojowe o metrażach od 31 m2 do 94 m2 posiadające balkony lub tarasy. Część mieszkań posiadać będzie dodatkową antresolę i dwa balkony.Realizowany budynek wykonany zostanie w technologii tradycyjnej, konstrukcja żelbetowa, ściany wypełniające i działowe murowane z pustaka ceramicznego i bloczków multigips, ocieplenie styropian o grubości 15 cm. W klatkach schodowych nowoczesne windy, domofony, skrzynki na listy wbudowane w ścianę, podłogi wykończone gresem antypoślizgowym, a fragmenty ścian w okładzinie z płyt laminowanych, częściowo gres, pozostałe płaszczyzny tynkowane i malowane. Brama wjazdowa do garażu podziemnego automatyczna, wylewka betonowa utwardzona powierzchniowo z malowanymi oznaczeniami, wentylacja mechaniczna.

Inwestycja Osiedle Bairda znajduje się w Grodzisku Mazowieckim, ul. Tadeusza Bairda 38A (16.9 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera City Living Polska Development Sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle Bairda została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 64 nowych mieszkań. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Bairda pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 75 do 98 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper City Living Polska Development Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (65 miejsc)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 64 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 264 do 265 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Wylewka betonowa, tynk gipsowy, okna PCV, parapety z konglomeratu jasnoszarego, drzwi wejściowe antywłamaniowe, grzejniki płytowe, w łazience grzejnik drabinkowy, domofon, instalacje wod-kan, elektryczne, grzewcze, telefoniczna i rtv. Na balkonie gres mrozoodporny, balustrada szklana i oświetlenie.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (65 miejsc): cena: 20 000 zł.
Udogodnienia: winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Bairda

W części miasta, w której realizowana jest inwestycja oprócz ładnie zagospodarowanej przestrzeni miejskiej, znajdziemy także rożnego rodzaju placówki, instytucje i infrastrukturę handlowo-usługową. W najbliższej okolicy znajdują się między innymi: szkoła podstawowa nr 2, gimnazjum nr 2, szkoła społeczna, przedszkole, żłobek, Grodziska hala sportowa, boisko piłkarskie z bieżnią, pawilon kultury z biblioteką, stacja Grodziskiego Roweru Miejskiego, place zabaw, przychodnie lekarskie, apteki, poczta, kościół, sklepy spożywcze, piekarnie, cukiernie, różnego rodzaju lokale usługowe i gastronomiczne, restauracje oraz supermarkety Lidl, Biedronka, Piotr i Paweł. Grodzisk Mazowiecki jest jedną z najprężniej rozwijających się gmin w Polsce i znajduje się: - 30 km od Warszawy - 20 km od trasy Krakowskiej - 15 km od trasy Katowickiej - 10 km od trasy Poznańskiej - 5,5 km od wjazdu na autostradę A2 (do Warszawy ok. 30 minut) Miasto posiada dogodne połączenia komunikacyjne ze stolicą: PKP (30 min.), WKD oraz PKS.

Powiat grodziski w województwie mazowieckim zajmuje powierzchnię ok. 367 km2 i położony jest w odległości 30 km od Warszawy. W skład powiatu wchodzą miasta: Grodzisk Mazowiecki, Milanówek i Podkowa Leśna oraz gminy wiejskie: Baranów, Jaktorów i Żabia Wola. Milanówek oraz Podkowa Leśna z rezerwatem Parów Sójek, to miasta-ogrody słynące z walorów krajobrazowych oraz zabytkowej architektury dworsko-pałacowej. Grodzisk Mazowiecki jest siedzibą powiatu i dawanym uzdrowiskiem, toteż dominuje tu niska zabudowa otoczona parkami. Wsie Baranów i Jaktorów to obszary rolnicze z domami jednorodzinnymi, zaś w Żabiej Woli znajdują się kompleksy leśne z rezerwatami: Skulski Las i Uroczysko Skuły Zachód. Atrakcję powiatu stanowią tereny sportowo-rekreacyjne, m.in. korty tenisowe, tereny do jazdy konnej i zbiorniki do wędkowania, np. Stawy Walczewskiego czy Zalew Grzymek. Dojazd do stolicy umożliwiają linie kolejowe: Warszawa – Skierniewice i Warszawska Kolej Dojazdowa, a także droga wojewódzka nr 719.

Komunikacja

Atutem powiatu grodziskiego jest jego położenie w odległości zaledwie 30 km od Warszawy, a także dogodny dojazd do stolicy dzięki linii kolejowej Warszawa – Skierniewice, linii Warszawskiej Kolei Dojazdowej oraz połączeniom PKS. Arteria, która łączy powiat ze stolicą to droga wojewódzka nr 719 Warszawa – Żyrardów. Przez powiat i przy jego granicach przebiegają ważne trasy: drogi krajowe E67 i E30 oraz droga wojewódzka nr 579.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Bairda mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 280 metrów od inwestycji Osiedle Bairda znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - 3 Maja / Teligi.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Bairda znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 2 w odległości 220 m, Niepubliczny Terapeutyczny Punkt Przedszkolny Tęczowy Domek w odległości 320 m, Przedszkole nr 7 w odległości 450 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Bairda jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Esculap w odległości 130 m, AMEDS w odległości 290 m, NZOZ Optima w odległości 300 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Bairda składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 130 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 140 m znajduje się odido, w odległości 140 m znajduje się AK Otrębusy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Bairda w odległości 160 m znajduje się Hala Sportowa, w odległości 160 m znajduje się Fitness, w odległości 180 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 27.10.2016

Data aktualizacji: 01.01.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie