Olchowa Dolina

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez City House

Gdańsk, Ujeścisko-Łostowice, ul. Olchowa

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 9 ofert w najbliższej okolicy!

Olchowa Dolina

8 zdjęć

Olchowa Dolina
Olchowa Dolina
Olchowa Dolina
Olchowa Dolina

Najbliższe inwestycje

 • Hill Park
  od: 6 875 zł/m2

  KRJ Sp. z o.o.

 • Leśna Dolina

  Alfa Corp

 • EGO

  Pomorskie Domy

Opis Inwestycji

Inwestycja Olchowa Dolina – Gdańsk, ul. Olchowa

• domy wolnostojące o powierzchni ok 220-224m2

• domy w zabudowie szeregowej ok 150 m2

• trzy kondygnacje,

• dwustanowiskowy garaż,

• oddzielna kuchnia,

• wyjście na ogród,

• 3 lub 4 sypialnie,

• 1-2 łazienki + WC,

• 100 m od ulicy Kartuskiej,

• 4 km do centrum Gdańska,

• Termin wydania - I kwartał 2021 roku

Zachęcamy do spotkania w biurze sprzedaży, gdzie szczegółowo omówimy Inwestycję. Będziecie Państwo mieli możliwość zapoznania się z projektem i z przyjemnością pomożemy dokonać najlepszego wyboru nieruchomości spośród naszej oferty.

Inwestycja Olchowa Dolina znajduje się na Ujeścisku-Łostowicach, ul. Olchowa (3.9 km od centrum Gdańska), jest realizowana przez dewelopera City House.

Inwestycja Olchowa Dolina jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 21 nowych domów w tym 10 domów typu dom wolnostojący, 15 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Olchowa Dolina pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchniach od 148 do 226 metrów kwadratowych w cenie od 1 499 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper City House nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2022 roku
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 21 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają od 2 do 3 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Elewacja: - na wysokości ścian parteru i pietra wykończone metodą lekko-mokrą z okładziną z płytki klinkierowej, ocieplone styropianem gr. 20 cm, - na kondygnacji piwnicy wykonane jako wentylowane z okładziną z płyt włókno-cementowych, ocieplone wełną mineralną z welonem gr. 15cm.

Konstrukcja budynku

- fundamenty – ławy fundamentowe monolityczne żelbetowe, - ściany zewnętrzne nośne piwnicy – monolityczne żelbetowe, - ściany zewnętrzne nośne parteru i piętra – z blokczków silikatowych SILKA lub żelbetowe, - stropy między-piętrowe - monolityczne żelbetowe, - słupy i podciągi - monolityczne żelbetowe, - nadproża - monolityczne żelbetowe i prefabrykowane, - schody wewnętrzne - monolityczne żelbetowe, - stropodach nad piętrem - monolityczny żelbetowy, - ściany pomieszczenia gospodarczego - monolityczne żelbetowe, - strop nad pomieszczeniem gospodarczym - monolityczny żelbetowy, - schody zewnętrzne - monolityczne żelbetowe, - ściany działowe murowane z bloczków silikatowych SILKA o grubości gr. 12cm lub 8cm.

Dach

- dach płaski - papa termozgrzewalna modyfikowana: nawierzchniowa i podkładowa, - izolacja termiczna styropian spadkowy oklejony papa podkładową mocowany mechanicznie, - folia paroizolacyjna, - opierzenia blacharskie z blachy powlekanej w kolorze RAL.

Elewacja

- na wysokości ścian parteru i pietra wykończone metodą lekko-mokrą z okładziną z płytki klinkierowej, ocieplone styropianem gr. 20 cm, - na kondygnacji piwnicy wykonane jako wentylowane z okładziną z płyt włókno-cementowych, ocieplone wełną mineralną z welonem gr. 15cm. - parapety zewnętrzne z blachy powlekanej kolor RAL.

Stolarka okienna

wykonane z profili PVC U=1,1W/[m2xK].

Drzwi zewnętrzne

zewnętrzne do pomieszczeń parteru aluminiowe U=1,5W/[m2xK], zewnętrzne do pomieszczeń piwnicy stalowe U=1,6W/[m2xK].

Balkony

brak

Posadzka

podłogi w pokojach, łazience, kuchni i holu– podłoże betonowe pod posadzki.

Ściany

- ściany piwnicy: surowe żelbetowe tynkowane lub tynkowane tynkiem cementowo-wapiennym, - strop piwnicy: tynk mineralny cienkowarstwowy z dociepleniem styropianem, - ściany parteru, piętra oraz stropy: tynki gipsowe mokre maszynowe,

Parapety zewnętrzne

parapety zewnętrzne z blachy powlekanej kolor RAL.

Parapety wewnętrzne

brak

Instalacje

instalacja elektryczna: - podtynkowe przewody miedziane, gniazda i włączniki kompletne, wypusty oświetleniowe zakończone kostką, - moc przyłączeniowa 12,5 kW, licznik pomiarowy zlokalizowany w szafce zlokalizowanej na zewnątrz budynku, - rozdzielnia główna zlokalizowana w piwnicy w klatce schodowej, - oświetlenie – 1 punkt świetlny na pomieszczenie poniżej 16m2, 2 punkty świetlne na pomieszczenie o powierzchni 16m2 lub większej, - gniazda 230V – pokoje, łazienka, 2 gniazda na pomieszczenie poniżej 16m2 , 3 gniazda na pomieszczenie o powierzchni 16m2 lub większej, hall: 1 gniazdo, kuchnia: 2 gniazda nadblatowe, 1 gniazdo do okapu kuchennego, zasilanie 400V – 1 przyłącze w kuchni, garaż – 5 gniazd, pom. techniczne – 3 gniazda, - oświetlenie zewnętrzne – punkt świetlny: nad wejściem do domu, nad garażem, nad oknem balkonowym, w pomieszczeniu gospodarczym zewnętrznym. instalacja grzewcza – piec gazowy dwufunkcyjny (ogrzewanie + CWU), instalacje niskoprądowe – instalacja telefoniczna – 1 gniazdo, instalacja RTV – 1 gniazdo. instalacja wodna – z sieci miejskiej indywidualne opomiarowanie, wewnętrznie doprowadzona do miejsc montażu urządzeń sanitarnych, instalacje wewnętrzne rury plastikowe. instalacja kanalizacyjna – do sieci miejskiej – rury PCV; doprowadzona do miejsc montażu urządzeń sanitarnych (rury w części biegnące po powierzchni ściany, do zabudowy).

Ogrzewanie

domy wolnostojące - ogrzewanie podłogowe domy szeregowe - ogrzewanie grzejnikowe

Wentylacja

- w części mieszkalnej - mechaniczna z rekuperacją – rozprowadzona kanałami do pomieszczeń, - w części piwnicy i garażu grawitacyjna.

Wyposażenie łazienki

brak

Wyposażenie kuchni

brak

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy posiadają garaże
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Gdańsk to miasto o powierzchni 261 km. kw. Z liczbą ludności 462 tysiące mieszkańców, położone na północy Polski w bezpośrednim sąsiedztwie Morza Bałtyckiego (Zatoka Gdańska). Ok 100 m. dzieli granice Gdańska od Pruszcza Gdańskiego, 30 km od Elbląga, 7 km od Sopotu i 12 km od Gdyni. Panorama Gdańska to zarówno przedwojenne zabytki jak i kamienice odbudowane po wojnie, bloki i domki jednorodzinne. Gdańsk składa się z dzielnic Żabia, Oliwa, Zaspa, Brzeźno, Nowy Port, Ujeścisko i Wyspa Sobieszewska. To ważny ośrodek naukowy z Uniwersytetem Gdańskim, Politechniką Gdańską czy Gdańskim Uniwersytetem Medycznym. Za kulturę odpowiada m.in. Filharmonia Bałtycka, Opera Bałtycka, Teatr Wybrzeże, Gdański Teatr Szekspirowski, Muzeum Narodowe a ofertę kulturalną uzupełniają zabytki od średniowiecznych po te najnowsze (Stocznia Gdańska).

Komunikacja

Gdańsk łączy z Gdynią i Sopotem Szybka Kolej Miejska. Dworzec Gdańsk Główny pozwala dojechać do każdego miasta w kraju. Z Gdańska można też dostać się promem do położonego w odległości 22 km Helu a także z miastami położonymi w Szwecji. Przez miasto przebiegają drogi: europejska E28, E75 i E77 a także droga krajowa 91. W Gdańsku kursują też 73 linie autobusów w tym autobusy nocne. Znajduje się tu też Port Lotniczy Gdańsk Rębiechowo – trzeci pod względem wielkości w kraju.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Olchowa Dolina mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 270 metrów od inwestycji Olchowa Dolina znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Pagórkowa.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Olchowa Dolina znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole "Wielka Przygoda" w odległości 280 m, Publiczne Przedszkole Srebrna Kotwica w odległości 610 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Olchowa Dolina w odległości 330 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 17.10.2018
Data aktualizacji: 30.03.2021
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: