Legnicka Street Etap II

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Legnicka, oferowane bezpośrednio przez

Citi Development Sp. z o.o.

Wrocław, Fabryczna, Popowice, ul. Legnicka

Ceny od: 4 920 zł netto/m2
Legnicka Street Etap II

14 zdjęć

Legnicka Street Etap II
Legnicka Street Etap II
Legnicka Street Etap II
Legnicka Street Etap II

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

20 - 331/m2

Przedział pokoi

1

Kondygnacje

9

Budynki

1

Stand. wykończenia

Stan surowy

Stacja kolejowa - Wrocław Popowice - 990 m

Przystanek Tramwajowy - 80 m

Przystanek Autobusowy - 60 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

6 placówek medycznych, 39 placówek edukacyjnych, 68 kawiarni i restauracji, 42 sklepy, 35 obiektów sportowych, 34 place zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • winda
 • Stan surowy
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • klimatyzacja

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 3 kondygnacje podziemne

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 49 lokali użytkowych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 250 do 350 cm wysokości

Standard wykończenia

stan surowy, standard deweloperski

w zależności od kondygnacji

Rodzaj własności:

odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu, odrębna własność z własnością gruntu

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne : w garażu podziemnym przewidziane dla każdego lokalu, istnieje możliwość zakupu więcej niż jednego miejsca

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne lokale:

aktualnie dostępnych jest 31 lokali użytkowych

Powierzchnie lokali użytkowych:

od 20 do 331 m²

Ceny lokali użytkowych:

 • kształtują się w zakresie od 98 056 do 2 533 079 zł
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 4 920 do 14 637 zł

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Legnicka Street Etap II znajdują się 2 oferty rekomendowane do zakupu pod przyszły wynajem

Opis inwestycji

Świadcz usługi w miejscu, które przyciąga

Szukasz idealnego lokalu na siedzibę swojego biznesu? Chciałbyś założyć lub przenieść swój salon kosmetyczny, biuro podróży, kancelarię, gabinet czy restaurację lub firmę o jeszcze innej branży? Zależy Ci na miejscu w centrum miasta, w nowoczesnym, multifunkcyjnym kompleksie? Jeśli tak, to Legnicka Street jest dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem.

W ofertę segmentu biznesowego wpisują się lokale handlowo - usługowe i powierzchnie biurowe. Powierzchnie lokali handlowo - usługowych usytuowane zostały na całym parterze obiektu. Nowoczesna, oszklona fasada z pewnością przyciągnie wielu Klientów ceniących sobie wysoką jakość usług. Położenie obiektu w bliskiej odległości od rynku - serca miasta, daje Ci pewność, że usługi Twojej firmy będą łatwo dostępne dla wszystkich mieszkańców Wrocławia.

Atutem lokalu w Legnicka Street są możliwości ekspozycyjne Twojej firmy - ul. Legnicka to jedna z głównych arterii miasta, przez którą przejeżdża każdego dnia ogromna liczba pojazdów. Witryna Twojego lokalu będzie działała jak dobrze ulokowany billboard reklamowy. A nawet lepiej, gdyż dane adresowe w billboardach często pozostają dla odbiorcy abstrakcją - Twoja reklama powie: " to właśnie tu!", dzięki czemu dobrze zapadnie każdemu w pamięć, a Ty zyskasz nowych Klientów.

Lokale biurowe z przeszkloną fasadą od strony ul. Legnickiej zapewnią Tobie oraz Twoim pracownikom komfort, który z pewnością wpłynie na efektywność pracy. Zaletą wszystkich powierzchni biurowych jest możliwość ich dowolnego podziału. Ponadto lokale biurowe odizolowane są od części mieszkalnej, co gwarantuje spokój i komfort nie tylko pracownikom, ale także mieszkańcom Legnicka Street. Znajdują się one na pierwszym piętrze.

Miejsce inwestycji to samo centrum miasta, z głowy więc będziesz miał długie i męczące dojazdy do pracy. Twoi Klienci spoza Wrocławia na pewno docenią fakt, że odległość pomiędzy Legnicka Street a Autostradową Obwodnicą Wrocławia wynosi zaledwie 7 minut jazdy samochodem, a czas dotarcia do lotniska zajmuje jedynie 10 minut.

Budynek wyposażony jest w trzykondygnacyjny podziemny parking, uwzględniający w pierwszym etapie 212 miejsc postojowych oraz 25 miejsc postojowych naziemnych. W drugim etapie hala garażowa będzie się składać aż z 515 stanowisk postojowych.

Inwestycja Legnicka Street Etap II znajduje się na Popowicach, ul. Legnicka (4 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Citi Development Sp. z o.o.

Inwestycja Legnicka Street Etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 49 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Legnicka Street Etap II w sprzedaży jest 31 nowych lokali użytkowych o powierzchni od 20 do 331 metrów kwadratowych, w cenie od 4 920 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych właścicieli Citi Development Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Praktyczna i wygodna lokalizacja, zwłaszcza dla osób młodych, uczących się i aktywnych zawodowo oraz dla ceniących sobie łatwy i szybki dostęp do wielu atrakcji stolicy Dolnego Śląska.

Pełna infrastruktura wielkiego miasta w zasięgu ręki – w tym wielkopowierzchniowe sklepy, centra handlowe, szkoły, kompleksy biurowe i obiekty sportowe, liczne ośrodki służby zdrowia oraz linie komunikacji miejskiej. W bliskim sąsiedztwie duże parki i rozległe tereny zielone, niedaleko zabytkowa część miasta – Starówka Wrocławska i Ostrów Tumski.

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Legnicka Street Etap II?

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Legnicka Street Etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 990 metrów od inwestycji Legnicka Street Etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Popowice.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Legnicka Street Etap II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Legnicka Street Etap II znajduje się 39 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Bim Bam Bom Niepubliczny Punkt Przedszkolny w odległości 150 m, Publiczne Przedszkole "Sowia Akademia" w odległości 160 m, Punkt Przedszkolny "Horyzonty Wyobraźni" w odległości 210 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Legnicka Street Etap II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Polski Holding Medyczny w odległości 170 m, Zakład Opieki Zdrowotnej w odległości 250 m, Neuromed w odległości 270 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Legnicka Street Etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 10 m znajduje się Żabka, w odległości 40 m znajduje się Hert, w odległości 40 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Legnicka Street Etap II w odległości 190 m znajduje się boisko / kort, w odległości 250 m znajduje się boisko / kort, w odległości 260 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 20.08.2018
Data aktualizacji: 27.11.2023
Citi Development Sp. z o.o. logo

Citi Development Sp. z o.o.

Adres biura sprzedaży:

ul. Ludwika Pasteura 18/1g, 50-367 Wrocław

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 17:00
 • Wtorek: 09:00 - 17:00
 • Środa: 09:00 - 17:00
 • Czwartek: 09:00 - 17:00
 • Piątek: 09:00 - 17:00

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: