Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Eko Park Etap II

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Kwarcowa, oferowane bezpośrednio przez

Capitalia Property Sp. z o.o.

Lublin, ul. Kwarcowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 1914 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Eko Park Etap IIEko Park Etap II

7 zdjęć

Eko Park Etap II
Eko Park Etap II
Eko Park Etap II
Eko Park Etap II

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • klimatyzacja

Rekreacja

 • własny akwen
 • plac zabaw
 • siłownia plenerowa

Przyroda w okolicy

 • las
 • rezerwat przyrody

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 104 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 255 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rezerwat przyrody

Opis inwestycji

Inwestycja będzie położona między ulicą Gęsią, a Jantarową. Osiedle będzie posiadało własny park o powierzchni 1ha, przez który będzie płynął strumyk zakończony oczkiem wodnym. Na terenie parku znajdzie się również duży plac zabaw i zewnętrzna siłownia. Osiedle będzie miało również własną stację uzdatniania wody. Każdy blok będzie posiadał panele fotowoltaiczne oraz stację ładowania samochodów elektrycznych.

Cała inwestycja będzie się składać z 6 bloków.

W pierwszym etapie przewidziano budowę 2 budynków, w których będzie się znajdowało 104 mieszkania.

Istnieje możliwość łączenia mieszkań w 4 pokojowe.

Inwestycja Eko Park Etap II znajduje się w Lublinie, ul. Kwarcowa (6.2 km od centrum Lublina), została zrealizowana przez Capitalia Property Sp. z o.o.

Inwestycja Eko Park Etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 104 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Eko Park Etap II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Capitalia Property Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Lidl, Biedronka, Stokrotka, 2 stacje roweru miejskiego, największa pętla autobusowa w Lublinie, Centrum Medyczne, w 2020 roku na osiedlu powstanie najnowocześniejsza szkoła w Lublinie.

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy, np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to także ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu kilkanaście szkół wyższych, takich jak Politechnika Lubelska, Uniwersytet Medyczny i Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II. Jest tu też kilkanaście szpitali, w tym kilka szpitali wojewódzkich i klinicznych. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, wiele kin i teatrów. Mieści się tu również kilka galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą dwie drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad kilkunastu przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Eko Park Etap II?

Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też kilka dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Eko Park Etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 450 metrów od inwestycji Eko Park Etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Roztocze 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Eko Park Etap II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Eko Park Etap II znajdują się 34 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne "Mali Giganci III" w odległości 124 m, Przedszkole Niepubliczne "Hulajnoga" w Lublinie w odległości 166 m, Żłobek Koralowy Kolorowy Koralik w odległości 205 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Eko Park Etap II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: IMAMED w odległości 519 m, Dental evolution w odległości 554 m, Dental One w odległości 610 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Eko Park Etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 264 m znajduje się Groszek, w odległości 338 m znajduje się Lewiatan, w odległości 352 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Eko Park Etap II w odległości 90 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 287 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 365 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 05.08.2019
Data aktualizacji: 28.06.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023