Eko Park Etap II

Zamieszkaj wśród zieleni!

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezCapitalia Real Estate Gęsia

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Eko Park Etap II dostępnych jest 5 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
B4.M05
3
53,41 m²
Parter
B4.M14
3
59,47 m²
1
B4.M06
3
59,47 m²
Parter
B4.M15
4
66,75 m²
1
B4.M23
4
66,75 m²
2

Opis Inwestycji

Inwestycja będzie położona między ulicą Gęsią, a Jantarową. Osiedle będzie posiadało własny park o powierzchni 1ha, przez który będzie płynął strumyk zakończony oczkiem wodnym. Na terenie parku znajdzie się również duży plac zabaw i zewnętrzna siłownia. Osiedle będzie miało również własną stację uzdatniania wody. Każdy blok będzie posiadał panele fotowoltaiczne oraz stację ładowania samochodów elektrycznych.Cała inwestycja będzie się składać z 6 bloków.W pierwszym etapie przewidziano budowę 2 budynków, w których będzie się znajdowało 104 mieszkania.Istnieje możliwość łączenia mieszkań w 4 pokojowe.

Inwestycja Eko Park Etap II znajduje się w Lublinie, ul. Kwarcowa (6.2 km od centrum Lublina), jest realizowana przez dewelopera Capitalia Real Estate Gęsia.

Inwestycja Eko Park Etap II jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 104 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Eko Park Etap II pozostało na sprzedaż 5 mieszkań o powierzchniach od 53 do 67 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 53 do 59 m2 (3 mieszkania)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 67 m2 (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Capitalia Real Estate Gęsia przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 104 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 255 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon, taras.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: własny akwen, plac zabaw, monitoring, klimatyzacja, TV kablowa, winda, rowerownia, videodomofon, siłownia plenerowa, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rezerwat przyrody.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 5 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 53 do 67 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Eko Park Etap II

Lidl, Biedronka, Stokrotka, 2 stacje roweru miejskiego, największa pętla autobusowa w Lublinie, Centrum Medyczne, w 2020 roku na osiedlu powstanie najnowocześniejsza szkoła w Lublinie.

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Jego obszar wynosi 147,5 km2, a mieszka tu 347 678 osób. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy. Np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu 12 szkół wyższych, a m.in. Politechnika, Uniwersytet Medyczny i KUL. Jest tu też 10 szpitali, w tym dwa wojewódzkie i trzy kliniczne. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, 11 kin i 40 teatrów. Mieści się tu 8 galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą 2 drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad 10 przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też 5 dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Eko Park Etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 450 metrów od inwestycji Eko Park Etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Roztocze 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Eko Park Etap II znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Koralik w odległości 200 m, Niepubliczne Przedszkole Dwujęzyczne ABC w odległości 260 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Eko Park Etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 260 m znajduje się Groszek, w odległości 360 m znajduje się Żabka, w odległości 390 m znajduje się Stokrotka.

Data publikacji: 05.08.2019

Data aktualizacji: 28.12.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie