Carrara

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezCanis Majoris Development

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 797 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Ogrody Królowej Bony IV(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gliwice, ul. Górnych Wałów 23A/B/C (0.6 km od centrum Gliwic)
  Ceny od: 6 500 brutto/m2
  Ogrody Królowej Bony IV
  Termin oddania: 3 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 170
  Powierzchnia: 24 - 78 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Radan Sp. z o.o.
 • Sobieskiego17a(0.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gliwice, ul. Sobieskiego 17a (1.3 km od centrum Gliwic)
  Ceny od: 7 600 brutto/m2
  Sobieskiego17a
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 4
  Powierzchnia: 66 - 115 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  Modern Prestige sp.z o.o.
 • Osiedle Centrum(0.9 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gliwice, ul. Pszczyńska (0.8 km od centrum Gliwic)
  Ceny od: 5 714/m2
  Osiedle Centrum
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 18
  Powierzchnia: 56 - 72 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  P.B.O. Trojan Sp. z o.o.

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

W dogodnej lokalizacji (Nowy Świat/Opawska), w jednej z najbardziej pożądanych części Gliwice, powstaje nowa inwestycja mieszkaniowa – Carrara, która jest doskonałą propozycją dla osób, które pragną zamieszkać w dobrze skomunikowanej okolicy, w centrum , a zarazem mieć ciszę i spokój.Carrara to projekt, który połączy w sobie atrakcyjną lokalizację, wysoki standard wykończenia oraz zróżnicowaną ofertę mieszkaniową. W ramach realizowanej inwestycji powstaną dwa budynki dwuklatkowe o prostych bryłach i elewacjach utrzymanych w bieli, szarościach i ciepłych odcieniach brązu.W inwestycji zaprojektowano 86 mieszkań, o zróżnicowanych metrażach (35,85 - 90,97 mkw.) i układach, od dwóch do czterech pokoi. Wszystkie lokale zaplanowano z troską o ergonomię i wygodę przyszłych mieszkańców. Każde mieszkanie posiada przestronny balkon, bądź taras wraz z przynależnym kawałkiem ogródka. W projekcie przewidziano także komórki lokatorskie, które zwiększą komfort mieszkańców oraz miejsca postojowe zarówno naziemne jak i podziemne. Całość zostanie ogrodzona, natomiast teren wokół budynków porośnięty będzie niebanalna zielenią.

Inwestycja Carrara znajduje się w Gliwicach, ul. Nowy Świat 41 (1.1 km od centrum Gliwic), została zrealizowana przez dewelopera Canis Majoris Development.

Inwestycja Carrara została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 86 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Carrara pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 45 do 90 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Canis Majoris Development przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 86 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Carrara

Gliwice są miastem powiatowym, należącym do Metropolii Silesia. Leżą w południowo-zachodniej części kraju, nad rzeką Kłodnicą. Ich obszar wynosi 134,2 km2, a zamieszkuje je ponad 190 000 osób. Zabudowa miasta ulega stałym modyfikacjom wskutek rozbudowy sektora mieszkalnego. Przybywa głównie domów jednorodzinnych. Jeśli chodzi o nieruchomości komercyjne, to z reguły w ciekawy sposób adaptowane są do tych celów stare budynki. Gliwice to ośrodek przemysłowy, biznesowy, edukacyjny i kulturalny, oferujący mieszkańcom dostęp do wszystkich niezbędnych instytucji. Znajduje się tu cenione w Europie Centrum Onkologii, działa 18 galerii, 7 muzeów, ponad 80 szkół i 11 zespołów szkół, swoją siedzibę ma tu Politechnika Śląska. Miasto ma bogatą infrastrukturę sportową i handlową. W Gliwicach znajduje się największy polski węzeł autostradowy Gliwice-Sośnica. 43 km stąd mieści się lotnisko. Dzięki transportowi drogowemu, kolejowemu i wodnemu, obszar jest świetnie skomunikowany z resztą kraju, a 198 przystanków komunikacji miejskiej zapewnia doskonałe połączenia z resztą Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego.

Komunikacja

W Gliwicach znajduje się największy węzeł komunikacyjny kraju w postaci autostrad A1 i A4, które wraz z drogą krajową nr 44 przecinają się na wschodzie miasta. Ponadto biegną tędy drogi krajowe nr 78 i 88 oraz wojewódzkie nr 408, 901 i 902, a tuż przy południowej i wschodniej granicy przebiega droga wojewódzka nr 921. Gliwicki dworzec kolejowy obsługuje pociągi lokalne i ogólnopolskie. 43 km od miasta znajduje się lotnisko Katowice-Pyrzowice, z którego odbywają się loty do 29 miast. Dzięki Kanałowi Gliwickiemu, miasto łączy się Odrą z portem w Szczecinie. Gliwice są połączone komunikacją miejską z całym GOP, a w mieście znajduje się 198 przystanków.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Carrara mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 30 metrów od inwestycji Carrara znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gliwice Teatr.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Carrara znajduje się się 13 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Biuro Zarządzania Projektami Inwestycyjnymi Samax Elżbieta Ziaja w odległości 120 m, TERAPIA MANUALNA EDUKACJA NOMPT PL w odległości 120 m, CENTRUM KOMPETENCJI PRZY FUNDACJI NA RZECZ ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU ROLNICTWA ZIEMI ŚLĄSKIEJ "RÓJ" w odległości 140 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Carrara jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital Wielospecjalistyczny w odległości 100 m, Szpital Miejski Nr 4 z Przychodnią w odległości 380 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Carrara składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 180 m znajduje się Żabka, w odległości 190 m znajduje się Biedronka, w odległości 330 m znajduje się Delikatesy U Piotra.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Carrara w odległości 120 m znajduje się Boisko, w odległości 160 m znajduje się Boisko, w odległości 180 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 11.10.2018

Data aktualizacji: 31.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie