Bulvar

ZAMIESZKAJ W BULVAR

Apartamenty na sprzedaż ul. Bednarska/Studzienna, oferowane bezpośrednio przez Bulvar Elbląg

Elbląg, ul. Bednarska/Studzienna
Ceny od: 6 000 zł brutto/m2
Bulvar

3 zdjęcia

Bulvar
Bulvar
Bulvar

Dostępne apartamenty

Aktualnie w inwestycji Bulvar dostępnych jest 8 ofert

 • Lista
 • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę
Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
C 1.4
1
26,12 m²
1
A 4.1
3
71,27 m²
5
D 4.7
3
70,37 m²
5
A 4.5
3
75,28 m²
5
B 4.5
3
83,29 m²
5
C 4.8
3
64,34 m²
4
C 2.3
3
64,83 m²
2
REZERWACJA
C 3.3
3
64,84 m²
3
REZERWACJA

Opis Inwestycji

ZAINWESTUJ W ELBLĄGU! BLISKOŚĆ MORZA I KRAINY TYSIĄCA JEZIOR W JEDNYM!

Szukasz luksusowego apartamentu w industrialnym stylu czy nowoczesnego mieszkania z przestronnym tarasem? Chcesz zamieszkać w wyjątkowym miejscu, którego historia intryguje, wzrusza i zaskakuje? A może myślisz o mieszkaniu na ostatnim piętrze nowoczesnego apartamentowca? – zatem BULVAR to Twoje miejsce.

BULVAR to ekskluzywny apartamentowiec w centrum Starego Miasta, stanowiący efekt zderzenia tradycji z nowoczesnością oraz historii z awangardą. Historyczna zabudowa ulicy Studziennej i Bednarskiej kreuje motyw przewodni inwestycji. To wyjątkowe miejsce, w którym nowoczesna architektura przenika przez mury dawnych kamienic, tworząc niepowtarzalną atmosferę i ponadczasową przestrzeń do zamieszkania. Dawne tereny rzemieślniczo-kupieckie zyskują dziś nowe oblicze luksusu i stają się symbolem nowoczesnego i wielokulturowego Elbląga zlokalizowanego rzut beretem od Bałtyku.

BULVAR powstaje w otoczeniu trzech ulic – Studziennej, Bednarskiej i Wodnej. To bez wątpienia najlepsza oraz najbardziej prestiżowa lokalizacja w Elblągu. Miejsce to zapewnia połączenie wygody życia w Centrum z atmosferą zacisza, urokliwych zakątków Starego Miasta. Za tą lokalizacją przemawiają przede wszystkim znikome odległości od największych atrakcji turystycznych, punktów handlowych czy gastronomicznych w Elblągu.

Nowo zaprojektowana część Starego Miasta, poprzez zastosowane detale i elementy architektoniczne, doskonale koresponduje z historycznym charakterem miejsca. Tym samym prezentuje się jako komfortowa i luksusowa przestrzeń, w której znajdą się nowoczesne mieszkania oraz apartamenty o metrażach od 25m2 do 100m2 wzbogacone o balkony, loggie czy tarasy.

Inwestycja Bulvar znajduje się w Elblągu, ul. Bednarska/Studzienna (0.8 km od centrum Elbląga), jest realizowana przez Bulvar Elbląg.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 140 nowych apartamentów znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Bulvar w sprzedaży jest 8 nowych apartamentów o powierzchni od 26 do 83 metrów kwadratowych, w cenie od 6 000 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

 • 1-pokojowe o powierzchni 26 m2 (1 mieszkanie)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 64 do 83 m2 (7 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców Bulvar Elbląg przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (73 miejsca)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2022 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba apartamentów:
cała inwestycja składa się z 140 apartamentów.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
taras, loggia, balkon.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (73 miejsca).
Udogodnienia:
monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda, inteligentny dom, videodomofon, patio / dziedziniec
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się rzeka
Typ nieruchomości:

Aktualna oferta

Dostępne apartamenty:
aktualnie dostępnych jest 8 apartamentów w tym 8 lokali typu apartament.
Powierzchnie apartamentów:
od 26 do 83 m².
Liczba pokoi:
dostępne są apartamenty 1, 3-pokojowe.
Ceny apartamentów:
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 6 000 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Elbląg  – miasto na prawach powiatu w województwie warmińsko-mazurskim, siedziba władz powiatu elbląskiego (Elbląg nie wchodzi w jego skład, stanowi odrębną jednostkę samorządu terytorialnego), a także siedziba gminy Elbląg. Od 1992 – stolica diecezji elbląskiej. Najstarsze miasto w województwie, jedno z najstarszych miast w Polsce (rok założenia 1237, prawa miejskie 1246). Także najniżej położone miasto w Polsce. Miasto leży u ujścia rzeki Elbląg do Zalewu Wiślanego.Według danych z 31 marca 2011 r. miasto miało 124 668 mieszkańców.Największym zakładem w mieście jest Browar wchodzący w skład Grupy Żywiec, ABB (dawny Zamech) oraz Alstom Power. Elbląg to główny ośrodek przemysłu ciężkiego (turbiny, śruby okrętowe itp.), przemysłu spożywczego – browar, również turystycznego (Kanał Elbląski ze słynnymi pochylniami). Największy jednak rozwój miasta przypada na okres od 1 czerwca 1975 do 31 grudnia 1998, kiedy Elbląg był stolicą województwa. Na te lata przypada znaczny napływ ludności do miasta. Oddano niedawno do użytku węzeł Elbląg-Wschód, znacznie skracający szlak z Gdańska i Warszawy do Elbląga i obwodu kaliningradzkiego (tzw. Berlinka, teraz droga ekspresowa S22 Elbląg – Grzechotki). Wraz z nowo budowanym przejściem Grzechotki – Mamonowo II będzie to najkrótsza droga z zachodu na wschód Europy. Obecnie trwa przebudowa na odcinku Elbląg-Wschód – Jazowa w kierunku Gdańska. Dzięki dotacjom z Unii Europejskiej rozbudowywany jest Port Morski, sieć tramwajowa, a także odbudowywane Stare Miasto. Jednocześnie budowane są nowe osiedla mieszkaniowe: Modrzewina-Północ, Krasny Las, Dąbrowa oraz przemysłowa Modrzewina-Południe. Elbląg jest jednym z najlepiej spenetrowanych archeologicznie polskich miast. Dzięki temu elbląskie muzeum posiada liczne unikalne w skali światowej eksponaty (np. średniowieczną windę).

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Bulvar?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Bulvar mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 240 metrów od inwestycji Bulvar znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawska - Orla.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Bulvar znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Bulvar znajduje się się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Warmińsko-Mazurska Biblioteka Pedagogiczna im. K. Wojtyły w Elblągu w odległości 200 m, Szkoła Podstawowa Montessori Elbląg w odległości 270 m, Bursa Szkolna Nr 3 w odległości 430 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Bulvar składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 150 m znajduje się Żabka, w odległości 250 m znajduje się Żabka, w odległości 410 m znajduje się Sklep z warzywami.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Bulvar w odległości 280 m znajduje się Boisko, w odległości 310 m znajduje się boisko, w odległości 330 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.10.2020
Data aktualizacji: 29.11.2021
Bulvar Elbląg logo

Bulvar Elbląg

Biuro sprzedaży

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Kumieli 2 82-300 Elbląg

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 08:00 - 15:00
 • Wtorek: 08:00 - 15:00
 • Środa: 08:00 - 15:00
 • Czwartek: 08:00 - 15:00
 • Piątek: 08:00 - 15:00

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: