Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Żurawia 18 - etap II

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Żurawia, oferowane bezpośrednio przez

Budomex

Kołobrzeg, ul. Żurawia 18

Ceny od: 9 534 zł/m2
Żurawia 18 - etap IIŻurawia 18 - etap II

1 zdjęcie

konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

67 - 81/m2

Przedział pokoi

3 - 4

Kondygnacje

5

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Kołobrzeg Stadion - 511 m

Przystanek Autobusowy - 286 m

Dojazd do centrum: pokaż

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

35 placówek medycznych, 20 placówek edukacyjnych, 21 kawiarni i restauracji, 42 sklepy, 55 obiektów sportowych, 69 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

 • morze

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2022 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 57 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się morze

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępne są 3 mieszkania

Powierzchnie mieszkań:

od 67 do 81 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

 • kształtują się w zakresie od 683 313 do 776 191 zł
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 9 534 do 10 181 zł

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Inwestycja Żurawia 18, powstająca w Kołobrzegu, to 5-kondygnacyjny budynek mieszkalny wielorodzinny, obejmujący 57 lokali mieszkalnych wraz z garażem podziemnym. W ofercie znalazły się 2, 3 i 4-pokojowe mieszkania dostosowane zarówno do potrzeb Klientów indywidualnych jak i Rodzin z dziećmi. Mieszkańcom zapewniono dostęp do miejsc postojowych w garażu podziemnym i na parkingu zewnętrznym. Komunikacja w budynku zapewniona jest przez 2 klatki schodowe wraz z windami. Mieszkania zaprojektowane są funkcjonalnie i komfortowo, umożliwiając elastyczne wykorzystanie wnętrz. Dodatkowo lokale posiadają dostęp do balkonów, loggii i ogródków.

Inwestycja Żurawia 18 - etap II znajduje się w Kołobrzegu, ul. Żurawia 18 (1.3 km od centrum Kołobrzegu), została zrealizowana przez Budomex.

Inwestycja Żurawia 18 - etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 57 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Żurawia 18 - etap II w sprzedaży są 3 nowe mieszkania o powierzchni od 67 do 81 metrów kwadratowych , w cenie od 9 534 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców Budomex nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Żurawia 18 to inwestycja zlokalizowana w prężnie rozwijającej się części miasta między ulicami Żurawią, Mazowiecką i Św. Macieja. Niewątpliwym atutem inwestycji jest atrakcyjna lokalizacja, idealna dla osób ceniących ciszę i spokój z dala od zgiełku miasta, będąca jednocześnie doskonale skomunikowana z głównymi częściami Kołobrzegu tj.: 5 minut od centrum miasta, 2 KM do Katedry i Ratusza, 5 minut do morza, 2 km od plaży zachodniej, 2 km od mola i latarni morskiej, 1 KM od szpitala.

Kołobrzeg jest miastem nadmorskim, przez które przepływa rzeka Parsęta. Nosi miano miasta uzdrowiskowego oraz obfituje w tereny zielone i obiekty turystyczne. Znajduje się tu kilka rozległych parków, a jednym z ważniejszych obszarów zielonych jest Dolina Parsęty o niezwykłych walorach przyrodniczych. Pod względem architektonicznym Kołobrzeg jest ciekawą mieszanką gotyku, neogotyku i modernizmu. Na obrzeżach widać współczesną zabudowę mieszkalną, tworzone są osiedla domów jednorodzinnych. Miasto wyróżnia się długim molo i Bulwarem J. Szymańskiego rozciągającym się wzdłuż plaży. Infrastruktura społeczna celuje w potrzeby mieszkańców. Działa tu kilkanaście szkół różnego szczebla. W mieście jest szpital, przychodnie lekarskie i apteki. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zapewnia dostęp do szeregu obiektów sportowych. Jest tu także galeria handlowa, amfiteatr oraz kina.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Żurawia 18 - etap II?

Kołobrzeg leży na drodze krajowej nr 11, ale przechodzą przez nie także drogi wojewódzkie nr 102 i 163. Znajduje się tu port jachtowy z licznymi miejscami cumowniczymi. W sezonie letnim z Kołobrzegu odbywają się rejsy na Bornholm. Działa tu komunikacja miejska – jeździ kilkadziesiąt linii autobusowych. Funkcjonuje również przewóz pasażerski PKS, czynne są także linie kolejowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Żurawia 18 - etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 286 metrów od inwestycji Żurawia 18 - etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sienkiewicza I.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Żurawia 18 - etap II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Żurawia 18 - etap II znajduje się 20 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Prywatna Szkoła Podstawowa Morska Kraina w odległości 414 m, Morska Kraina w odległości 432 m, szkoła w odległości 444 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Żurawia 18 - etap II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Stomatolog P&P w odległości 253 m, Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska SPZOZ w odległości 342 m, Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska SPZOZ w odległości 356 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Żurawia 18 - etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 193 m znajduje się Tunex, w odległości 269 m znajduje się Lidl, w odległości 286 m znajduje się abc "Maja".

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Żurawia 18 - etap II w odległości 220 m znajduje się boisko / kort, w odległości 310 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 313 m znajduje się GO-KARTS.

Data publikacji: 18.07.2022
Data aktualizacji: 15.07.2024
Budomex logo

Budomex

Adres biura sprzedaży:

ul. Bałtycka 6B/18 78-100 Kołobrzeg

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023