Polanka

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Budnex

Zielona Góra, ul. Polanka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 82 oferty w najbliższej okolicy!

Polanka

1 zdjęcie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Silesia
  od: 5 300 zł/m2

  Agrobex Sp. z o.o.

 • Osiedle Silesia etap II
  od: 5 450 zł/m2

  Agrobex Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

W malowniczej dzielnicy Zielonej Góry – przy ulicy Polanka, powstaje nowoczesne osiedle mieszkaniowe.. Ta wyjątkowa inwestycja będzie doskonałym miejscem do życia zarówno dla mniejszych i większych rodzin, par, jak i singli oraz studentów. Korzystna lokalizacja, nowoczesna architektura, ciekawie rozplanowane mieszkania, dostęp do rozbudowanej infrastruktury miejskiej oraz bliskie sąsiedztwo terenów zielonych z pewnością przypadną do gustu osobom w każdym wieku.

Osiedle będzie składało się z 4 kameralnych 3 piętrowych budynków, w których znajdą się lokale o powierzchni od 33 do 74 mkw. W trosce o wygodę przyszłych nabywców wraz z nimi udostępnione do sprzedaży zostaną indywidualne garaże oraz komórki lokatorskie.

Nowa inwestycja powstanie w atrakcyjnej okolicy, która zapewni komfort realizacji codziennych obowiązków oraz bliski kontakt z przyrodą.

Inwestycja Polanka znajduje się w Zielonej Górze, ul. Polanka (3.6 km od centrum Zielonej Góry), została zrealizowana przez dewelopera Budnex.

Inwestycja Polanka została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 83 nowych mieszkań. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Polanka pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 34 do 72 metrów kwadratowych w cenie od 4 250 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Budnex przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 83 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
winda
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Zielona Góra to miasto będące siedzibą organów samorządu województwa, marszałka i zarządu województwa lubuskiego i Sejmiku Województwa Lubuskiego oraz jednostek im podporządkowanych, starosty powiatu zielonogórskiego oraz władz gminy Zielona Góra. Jest także stolicą diecezji zielonogórsko-gorzowskiej. Wraz z Sulechowem i Nową Solą stanowi tzw. Lubuskie Trójmiasto. Powierzchnia miasta wynosi 58,34 kilometrów kwadratowych. Niezwykła atrakcją miasta są liczne zabytki. W czasie wojny miasto nie uległo wielkim zniszczeniom, dzięki czemu pozostała w nim cała przedwojenna zabudowa miejska. Na szczególną uwagę zasługuje tutaj Stare Miasto oraz przedwojenne wille wzdłuż alei Niepodległości i reprezentacyjnego traktu miejskiego.

Komunikacja

Przez Zieloną Górę przebiegają trzy drogi krajowe (S3, DK27, DK32) i cztery wojewódzkie (DW280, DW281, DW282 i DW283). W mieście transport kolejowy składa się z jednej stacji kolejowej, natomiast komunikacje miejską świadczy MZK Zielona Góra. Składa się na nią 37 linii autobusowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Polanka mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 40 metrów od inwestycji Polanka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Os. Śląskie.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Polanka jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Aldemed centrum medyczne w odległości 230 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Polanka składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 430 m znajduje się Fresh.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Polanka w odległości 470 m znajduje się Boisko, w odległości 480 m znajduje się Boisko, w odległości 520 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2019
Data aktualizacji: 01.10.2019

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: