Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Polanka

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Polanka, oferowane bezpośrednio przez

Budnex

Zielona Góra, ul. Polanka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 75 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

PolankaPolanka

1 zdjęcie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 83 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

W malowniczej dzielnicy Zielonej Góry – przy ulicy Polanka, powstaje nowoczesne osiedle mieszkaniowe.. Ta wyjątkowa inwestycja będzie doskonałym miejscem do życia zarówno dla mniejszych i większych rodzin, par, jak i singli oraz studentów. Korzystna lokalizacja, nowoczesna architektura, ciekawie rozplanowane mieszkania, dostęp do rozbudowanej infrastruktury miejskiej oraz bliskie sąsiedztwo terenów zielonych z pewnością przypadną do gustu osobom w każdym wieku.

Osiedle będzie składało się z 4 kameralnych 3 piętrowych budynków, w których znajdą się lokale o powierzchni od 33 do 74 mkw. W trosce o wygodę przyszłych nabywców wraz z nimi udostępnione do sprzedaży zostaną indywidualne garaże oraz komórki lokatorskie.

Nowa inwestycja powstanie w atrakcyjnej okolicy, która zapewni komfort realizacji codziennych obowiązków oraz bliski kontakt z przyrodą.

Inwestycja Polanka znajduje się w Zielonej Górze, ul. Polanka (3.6 km od centrum Zielonej Góry), została zrealizowana przez Budnex.

Inwestycja Polanka została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 83 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Polanka nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Budnex przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Zielona Góra to miasto będące siedzibą organów samorządu województwa, marszałka i zarządu województwa lubuskiego i Sejmiku Województwa Lubuskiego oraz jednostek im podporządkowanych, starosty powiatu zielonogórskiego oraz władz gminy Zielona Góra. Jest także stolicą diecezji zielonogórsko-gorzowskiej. Wraz z Sulechowem i Nową Solą stanowi tzw. Lubuskie Trójmiasto. Niezwykłą atrakcją miasta są liczne zabytki. W czasie wojny miasto nie uległo wielkim zniszczeniom, dzięki czemu pozostała w nim cała przedwojenna zabudowa miejska. Na szczególną uwagę zasługuje tutaj Stare Miasto oraz przedwojenne wille wzdłuż alei Niepodległości i reprezentacyjnego traktu miejskiego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Polanka?

Przez Zieloną Górę przebiegają trzy drogi krajowe (S3, DK27, DK32) i cztery wojewódzkie (DW280, DW281, DW282 i DW283). W mieście transport kolejowy składa się z jednej stacji kolejowej, natomiast komunikacje miejską świadczy MZK Zielona Góra. Składa się na nią kilkadziesiąt linii autobusowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Polanka mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2237 metrów od inwestycji Polanka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zielona Góra Stary Kisielin.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Polanka znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Polanka znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Miejskie Przedszkole nr 24 - "Wesoła Żyrafa" w odległości 439 m, Zespół Edukacyjny nr 3 w odległości 460 m, szkoła w odległości 502 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Polanka jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Aldemed centrum medyczne w odległości 228 m, Centrum medycyny estetycznej i naczyniowej w odległości 887 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Polanka składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 425 m znajduje się Fresh, w odległości 514 m znajduje się Fitness Club Akton, w odległości 596 m znajduje się Zyguła.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Polanka w odległości 446 m znajduje się boisko / kort, w odległości 458 m znajduje się boisko / kort, w odległości 482 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 27.06.2023

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023