Obywatelska

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Budnex

Zielona Góra, ul. Obywatelska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 82 oferty w najbliższej okolicy!

Obywatelska

3 zdjęcia

Obywatelska
Obywatelska
Obywatelska

Opis Inwestycji

Obywatelska logo

Trwa budowa kompleksu nowoczesnych budynków wielorodzinnych przy ul. Obywatelskiej.

Pierwszy etap obejmuje budynek 5 piętrowy, 7-klatkowy (każda klatka z windą). Klient będzie miał możliwość dokupienia osobnych garaży, stanowisk postojowych oraz komórek lokatorskich (do stanowisk postojowych oraz komórek lokatorskich dostęp poprzez zjazd windy).

Drugi etap obejmuje budynek 5 piętrowy, 7-klatkowy (każda klatka z windą). Klient będzie miał możliwość dokupienia osobnych garaży, stanowisk postojowych oraz komórek lokatorskich (do stanowisk postojowych oraz komórek lokatorskich dostęp poprzez zjazd windy).

Ulica Obywatelska usytuowana jest w zacisznym miejscu Zielonej Góry, które jest bardzo dobrze skomunikowane z pozostałymi częściami miasta. Można stąd szybko dostać się do centrum korzystając z dogodnych połączeń rozwiniętej sieci komunikacji miejskiej lub samochodu.

Obywatelska to inwestycja kierowana zarówno do młodych, aktywnych ludzi poszukujących mieszkania w pobliżu tętniącego życiem centrum miasta, jak również osób ceniących sobie komfort, bezpieczeństwo i nowoczesną estetykę. Firma Budnex znana jest z budowy funkcjonalnych mieszkań, dlatego na tej inwestycji stworzyliśmy lokale o przyjaznym rozkładzie pomieszczeń, bez zbędnej straty metrów kwadratowych. Dzięki temu klient otrzyma mieszkanie, w którym będzie czuł się komfortowo.

Inwestycja Obywatelska znajduje się w Zielonej Górze, ul. Obywatelska (1.9 km od centrum Zielonej Góry), została zrealizowana przez dewelopera Budnex.

Inwestycja Obywatelska została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 312 nowych mieszkań. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Obywatelska pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 73 do 74 metrów kwadratowych w cenie od 3 850 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Budnex przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 312 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Zielona Góra to miasto będące siedzibą organów samorządu województwa, marszałka i zarządu województwa lubuskiego i Sejmiku Województwa Lubuskiego oraz jednostek im podporządkowanych, starosty powiatu zielonogórskiego oraz władz gminy Zielona Góra. Jest także stolicą diecezji zielonogórsko-gorzowskiej. Wraz z Sulechowem i Nową Solą stanowi tzw. Lubuskie Trójmiasto. Powierzchnia miasta wynosi 58,34 kilometrów kwadratowych. Niezwykła atrakcją miasta są liczne zabytki. W czasie wojny miasto nie uległo wielkim zniszczeniom, dzięki czemu pozostała w nim cała przedwojenna zabudowa miejska. Na szczególną uwagę zasługuje tutaj Stare Miasto oraz przedwojenne wille wzdłuż alei Niepodległości i reprezentacyjnego traktu miejskiego.

Komunikacja

Przez Zieloną Górę przebiegają trzy drogi krajowe (S3, DK27, DK32) i cztery wojewódzkie (DW280, DW281, DW282 i DW283). W mieście transport kolejowy składa się z jednej stacji kolejowej, natomiast komunikacje miejską świadczy MZK Zielona Góra. Składa się na nią 37 linii autobusowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Obywatelska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 350 metrów od inwestycji Obywatelska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zespół Szkół Plastycznych.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Obywatelska znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Miejskie Przedszkole nr 19 w odległości 420 m, Zespół Szkół Plastycznych w odległości 450 m, Liceum Plastyczne w odległości 450 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Obywatelska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 170 m znajduje się Żabka, w odległości 290 m znajduje się Promil.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Obywatelska w odległości 300 m znajduje się Orlik, w odległości 500 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 04.04.2016
Data aktualizacji: 29.10.2020

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: