Lewandowskiego

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBudnex

Ceny od: 6 850 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Lewandowskiego dostępne są 4 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
5.0.M8
3
75,55 m²
Parter
517 517 zł6 850 zł/m²
5.1.M16
3
75,55 m²
1
517 517 zł6 850 zł/m²
5.2.M24
3
75,55 m²
2
517 517 zł6 850 zł/m²
5.3.M32
3
75,55 m²
3
517 517 zł6 850 zł/m²

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

Zapraszamy do zakupu ostatnich mieszkań ramach trzeciego etapu inwestycji przy ul. Lewandowskiego, w którym wprowadziliśmy do naszej oferty trzypiętrowy budynek ze 140 mieszkaniami. Budynek składa się z pięciu klatek – każda wyposażona w cichobieżną windę. W ramach tego etapu inwestycji powstaną lokale jedno, dwu i trzypokojowe z aneksem kuchennym lub osobną kuchnią i powierzchni od 37 do 75 m². Warto zaznaczyć, że wszystkie nasze lokale mają balkony lub tarasy, dzięki czemu każdy z naszych klientów może cieszyć się prywatną przestrzenią na świeżym powietrzu. Największe balkony mają blisko 14 m².Warto zaznaczyć, że w ramach realizowanych przez Budnex projektów mieszkaniowych istnieje możliwość łączenia mieszkań, w celu stworzenia lokali o większej powierzchni. Dzięki takiemu rozwiązaniu w Budynku Lewandowskiego III możemy stworzyć wymarzone M o powierzchni nawet 134 m² i dwoma lub trzema balkonami z ekspozycją na dwie strony świata.Projekt zakłada również realizację hali garażowej pod całym budynkiem. Prócz tego w ramach budowy III etapu zakładamy realizację dodatkowych miejsc parkingowych przy drodze dojazdowej do budynku. Docelowo zrealizujemy również plac zabaw na terenie osiedla.Lokalizacja: Inwestycja przy ul. Lewandowskiego to część większego kompleksu mieszkalnego, w ramach którego firma Budnex oddała do użytku już 298 mieszkań. Osiedle powstaje w centrum Szczecina, zaledwie kilka minut drogi od Bramy Portowej. Sąsiedztwo nowopowstającego osiedla to zabudowa wielorodzinna. W pobliżu są też sklepy, apteka, szkoła i uczelnie wyższe. Dzięki rozwiniętej komunikacji miejskiej łatwo dostać się stąd w każde miejsce Szczecina.W ramach czwartego etapu inwestycji przy ul. Lewandowskiego wprowadziliśmy do naszej oferty czteropiętrowy budynek ze 67 mieszkaniami. Budynek składa się z dwóch klatek – każda wyposażona w cichobieżną windę. W ramach tego etapu inwestycji powstaną lokale dwu,trzy i czteropokojowe z aneksem kuchennym i powierzchni od 37 do 74 m². Warto zaznaczyć, że wszystkie nasze lokale mają co najmniej jeden balkon, dzięki czemu każdy z naszych klientów może cieszyć się prywatną przestrzenią na świeżym powietrzu. Największe balkony mają ponad 15 m².Termin zakończenia budowy:etap IIIklatki nr 1 i 2 - do 31.12.2020r.klatki nr 3, 4 i 5 - do 30.06.2021r.etap IVstyczeń 2022r.

Inwestycja Lewandowskiego znajduje się w Nowym Mieście, ul. Lewandowskiego (1.7 km od centrum Szczecina), jest realizowana przez dewelopera Budnex.

Inwestycja Lewandowskiego jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 430 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Lewandowskiego pozostały na sprzedaż 4 mieszkania o powierzchni 76 metrów kwadratowych w cenie od 6 850 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 76 m2 w cenie od 517 517 zł (4 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Budnex przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie zlokalizowane na poziomie -1 lub na półpiętrze.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 430 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada: zlokalizowane na poziomie -1 lub na półpiętrze.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: winda, plac zabaw, internet, TV kablowa.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 4 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań: 76 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się na poziomie 517 517 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 6 850 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:rezerwacja on-line na 7 dni poprzez stronę internetową bezpłatna, następnie umowa rezerwacyjna ( kaucja rezerwacyjna).
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Lewandowskiego

Inwestycja przy ul. Lewandowskiego to część większego kompleksu mieszkalnego, w ramach którego firma Budnex oddała do użytku już 178 mieszkań. Osiedle powstaje w centrum Szczecina, zaledwie kilka minut drogi od Bramy Portowej. Sąsiedztwo nowopowstającego osiedla to zabudowa wielorodzinna. W pobliżu są też sklepy, apteka, szkoła i uczelnie wyższe. Dzięki rozwiniętej komunikacji miejskiej łatwo dostać się stąd w każde miejsce Szczecina.

Śródmieście to centrum Szczecina, które liczy sobie ok. 128 265 mieszkańców. Składa się na nie 10 osiedli, a cała dzielnica jest silnie zróżnicowana pod względem funkcjonalnym. Znajdują się w niej najważniejsze placówki administracyjne miasta, a dominuje zabudowa mieszkaniowa i usługowa. Pojawia się też szereg budynków historycznych, w tym renesansowy Zamek Książąt Pomorskich. Obszary znajdujące się przy Odrze mają charakter typowo przemysłowy. Śródmieście to również kulturalne centrum miasta. Działa tu 7 kin i 7 teatrów, opera oraz filharmonia. Funkcjonuje też ponad 70 szkół, w tym te najważniejsze uczelnie, czyli Politechnika Szczecińska i Akademia Morska. Są tu dwa szpitale i 17 przychodni lekarskich. Mieszkańcy tej części Szczecina mają dostęp do pływalni Floating Arena oraz do dwóch dużych centrów handlowych. W Śródmieściu jest 8 stacji kolejowych. Biegną tędy trzy drogi krajowe i jedna wojewódzka, regularnie kursują autobusy miejskie tramwaje. Rozwija się tu także transport wodny. Wykonywane są rejsy pasażerskie i towarowe.

Komunikacja

Przez centrum Szczecina biegną drogi krajowe nr 10, 13 i 31 oraz droga wojewódzka nr 115. W dzielnicy i jej najbliższej okolicy znajduje się 8 stacji kolejowych, w tym Dworzec Szczecin Główny. Regularnie kursują tu autobusy miejskie. Przez dzielnicę prowadzi 12 tras tramwajowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Lewandowskiego mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 250 metrów od inwestycji Lewandowskiego znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Plac Szyrockiego.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Lewandowskiego znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Centrum Edukacji BTC w odległości 230 m, Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w odległości 330 m, I Liceum Ogólnokształcące w odległości 590 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Lewandowskiego jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Poradnia Ogólna Uniwersytetu Szczecińskiego w odległości 410 m, Tlenomed - komora hiperbaryczna i rehabilitacja w odległości 480 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Lewandowskiego składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 330 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 420 m znajduje się Żabka, w odległości 450 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Lewandowskiego w odległości 240 m znajduje się Calypso, w odległości 430 m znajduje się Boisko, w odległości 430 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 10.04.2017

Data aktualizacji: 30.03.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie