Lewandowskiego

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBudnex

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 242 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Ornament etap III(0.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Szczecin, Śródmieście, Nowe Miasto, ul. Powstańców Śląskich (2 km od centrum Szczecina)
  Ceny od: 6 426/m2
  Ornament etap III
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 4
  Powierzchnia: 52 - 57 m2
  Liczba pokoi: 3
  Ornament Szczecin Sp. z o.o.
 • Ornament etap IV(0.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Szczecin, Śródmieście, Nowe Miasto, ul. Powstańców Śląskich (2 km od centrum Szczecina)
  Ornament etap IV
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 5
  Powierzchnia: 55 - 73 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Ornament Szczecin Sp. z o.o.
 • Sowińskiego 78(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Szczecin, Śródmieście, Nowe Miasto, ul. Sowińskiego 78 (1.4 km od centrum Szczecina)
  Sowińskiego 78
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 148
  Powierzchnia: 34 - 60 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  White Stone

Opis Inwestycji

Zapraszamy do zakupu ostatnich mieszkań ramach trzeciego etapu inwestycji przy ul. Lewandowskiego, w którym wprowadziliśmy do naszej oferty trzypiętrowy budynek ze 140 mieszkaniami. Budynek składa się z pięciu klatek – każda wyposażona w cichobieżną windę. W ramach tego etapu inwestycji powstaną lokale jedno, dwu i trzypokojowe z aneksem kuchennym lub osobną kuchnią i powierzchni od 37 do 75 m². Warto zaznaczyć, że wszystkie nasze lokale mają balkony lub tarasy, dzięki czemu każdy z naszych klientów może cieszyć się prywatną przestrzenią na świeżym powietrzu. Największe balkony mają blisko 14 m².Warto zaznaczyć, że w ramach realizowanych przez Budnex projektów mieszkaniowych istnieje możliwość łączenia mieszkań, w celu stworzenia lokali o większej powierzchni. Dzięki takiemu rozwiązaniu w Budynku Lewandowskiego III możemy stworzyć wymarzone M o powierzchni nawet 134 m² i dwoma lub trzema balkonami z ekspozycją na dwie strony świata.Projekt zakłada również realizację hali garażowej pod całym budynkiem. Prócz tego w ramach budowy III etapu zakładamy realizację dodatkowych miejsc parkingowych przy drodze dojazdowej do budynku. Docelowo zrealizujemy również plac zabaw na terenie osiedla.Lokalizacja: Inwestycja przy ul. Lewandowskiego to część większego kompleksu mieszkalnego, w ramach którego firma Budnex oddała do użytku już 298 mieszkań. Osiedle powstaje w centrum Szczecina, zaledwie kilka minut drogi od Bramy Portowej. Sąsiedztwo nowopowstającego osiedla to zabudowa wielorodzinna. W pobliżu są też sklepy, apteka, szkoła i uczelnie wyższe. Dzięki rozwiniętej komunikacji miejskiej łatwo dostać się stąd w każde miejsce Szczecina.W ramach czwartego etapu inwestycji przy ul. Lewandowskiego wprowadziliśmy do naszej oferty czteropiętrowy budynek ze 67 mieszkaniami. Budynek składa się z dwóch klatek – każda wyposażona w cichobieżną windę. W ramach tego etapu inwestycji powstaną lokale dwu,trzy i czteropokojowe z aneksem kuchennym i powierzchni od 37 do 74 m². Warto zaznaczyć, że wszystkie nasze lokale mają co najmniej jeden balkon, dzięki czemu każdy z naszych klientów może cieszyć się prywatną przestrzenią na świeżym powietrzu. Największe balkony mają ponad 15 m².Termin zakończenia budowy:etap IIIklatki nr 1 i 2 - do 31.12.2020r.klatki nr 3, 4 i 5 - do 30.06.2021r.etap IVstyczeń 2022r.

Inwestycja Lewandowskiego znajduje się w Nowym Mieście, ul. Lewandowskiego (1.7 km od centrum Szczecina), jest realizowana przez dewelopera Budnex.

Inwestycja Lewandowskiego jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 430 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Lewandowskiego pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 76 metrów kwadratowych w cenie od 6 850 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Budnex przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie zlokalizowane na poziomie -1 lub na półpiętrze.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 430 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada: zlokalizowane na poziomie -1 lub na półpiętrze.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: Garaże w cenie 2800-3200 zł/m2 brutto..
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: winda, plac zabaw, internet, TV kablowa.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Lewandowskiego

Inwestycja przy ul. Lewandowskiego to część większego kompleksu mieszkalnego, w ramach którego firma Budnex oddała do użytku już 178 mieszkań. Osiedle powstaje w centrum Szczecina, zaledwie kilka minut drogi od Bramy Portowej. Sąsiedztwo nowopowstającego osiedla to zabudowa wielorodzinna. W pobliżu są też sklepy, apteka, szkoła i uczelnie wyższe. Dzięki rozwiniętej komunikacji miejskiej łatwo dostać się stąd w każde miejsce Szczecina.

Śródmieście to centrum Szczecina, które liczy sobie ok. 128 265 mieszkańców. Składa się na nie 10 osiedli, a cała dzielnica jest silnie zróżnicowana pod względem funkcjonalnym. Znajdują się w niej najważniejsze placówki administracyjne miasta, a dominuje zabudowa mieszkaniowa i usługowa. Pojawia się też szereg budynków historycznych, w tym renesansowy Zamek Książąt Pomorskich. Obszary znajdujące się przy Odrze mają charakter typowo przemysłowy. Śródmieście to również kulturalne centrum miasta. Działa tu 7 kin i 7 teatrów, opera oraz filharmonia. Funkcjonuje też ponad 70 szkół, w tym te najważniejsze uczelnie, czyli Politechnika Szczecińska i Akademia Morska. Są tu dwa szpitale i 17 przychodni lekarskich. Mieszkańcy tej części Szczecina mają dostęp do pływalni Floating Arena oraz do dwóch dużych centrów handlowych. W Śródmieściu jest 8 stacji kolejowych. Biegną tędy trzy drogi krajowe i jedna wojewódzka, regularnie kursują autobusy miejskie tramwaje. Rozwija się tu także transport wodny. Wykonywane są rejsy pasażerskie i towarowe.

Komunikacja

Przez centrum Szczecina biegną drogi krajowe nr 10, 13 i 31 oraz droga wojewódzka nr 115. W dzielnicy i jej najbliższej okolicy znajduje się 8 stacji kolejowych, w tym Dworzec Szczecin Główny. Regularnie kursują tu autobusy miejskie. Przez dzielnicę prowadzi 12 tras tramwajowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Lewandowskiego mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 250 metrów od inwestycji Lewandowskiego znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Plac Szyrockiego.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Lewandowskiego znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Centrum Edukacji BTC w odległości 230 m, Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w odległości 330 m, I Liceum Ogólnokształcące w odległości 590 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Lewandowskiego jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Poradnia Ogólna Uniwersytetu Szczecińskiego w odległości 410 m, Tlenomed - komora hiperbaryczna i rehabilitacja w odległości 480 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Lewandowskiego składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 330 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 420 m znajduje się Żabka, w odległości 450 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Lewandowskiego w odległości 240 m znajduje się Calypso, w odległości 430 m znajduje się Boisko, w odległości 430 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 10.04.2017

Data aktualizacji: 30.03.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie