Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Lewandowskiego etap IV

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Lewandowskiego, oferowane bezpośrednio przez

Budnex

Szczecin, Śródmieście, Nowe Miasto, ul. Lewandowskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 454 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Lewandowskiego etap IVLewandowskiego etap IV

3 zdjęcia

Lewandowskiego etap IV
Lewandowskiego etap IV
Lewandowskiego etap IV

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 430 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada: zlokalizowane na poziomie -1 lub na półpiętrze

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne : Garaże w cenie 2800-3200 zł/m2 brutto.
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Zapraszamy do zakupu ostatnich mieszkań ramach trzeciego etapu inwestycji przy ul. Lewandowskiego, w którym wprowadziliśmy do naszej oferty trzypiętrowy budynek ze 140 mieszkaniami. Budynek składa się z pięciu klatek – każda wyposażona w cichobieżną windę. W ramach tego etapu inwestycji powstaną lokale jedno, dwu i trzypokojowe z aneksem kuchennym lub osobną kuchnią i powierzchni od 37 do 75 m². Warto zaznaczyć, że wszystkie nasze lokale mają balkony lub tarasy, dzięki czemu każdy z naszych klientów może cieszyć się prywatną przestrzenią na świeżym powietrzu. Największe balkony mają blisko 14 m².

Warto zaznaczyć, że w ramach realizowanych przez Budnex projektów mieszkaniowych istnieje możliwość łączenia mieszkań, w celu stworzenia lokali o większej powierzchni. Dzięki takiemu rozwiązaniu w Budynku Lewandowskiego III możemy stworzyć wymarzone M o powierzchni nawet 134 m² i dwoma lub trzema balkonami z ekspozycją na dwie strony świata.

Projekt zakłada również realizację hali garażowej pod całym budynkiem. Prócz tego w ramach budowy III etapu zakładamy realizację dodatkowych miejsc parkingowych przy drodze dojazdowej do budynku. Docelowo zrealizujemy również plac zabaw na terenie osiedla.

Lokalizacja: Inwestycja przy ul. Lewandowskiego to część większego kompleksu mieszkalnego, w ramach którego firma Budnex oddała do użytku już 298 mieszkań. Osiedle powstaje w centrum Szczecina, zaledwie kilka minut drogi od Bramy Portowej. Sąsiedztwo nowopowstającego osiedla to zabudowa wielorodzinna. W pobliżu są też sklepy, apteka, szkoła i uczelnie wyższe. Dzięki rozwiniętej komunikacji miejskiej łatwo dostać się stąd w każde miejsce Szczecina.

W ramach czwartego etapu inwestycji przy ul. Lewandowskiego wprowadziliśmy do naszej oferty czteropiętrowy budynek ze 67 mieszkaniami. Budynek składa się z dwóch klatek – każda wyposażona w cichobieżną windę. W ramach tego etapu inwestycji powstaną lokale dwu,trzy i czteropokojowe z aneksem kuchennym i powierzchni od 37 do 74 m². Warto zaznaczyć, że wszystkie nasze lokale mają co najmniej jeden balkon, dzięki czemu każdy z naszych klientów może cieszyć się prywatną przestrzenią na świeżym powietrzu. Największe balkony mają ponad 15 m².

Termin zakończenia budowy:

etap IV

styczeń 2022r.

Inwestycja Lewandowskiego etap IV znajduje się w Nowym Mieście, ul. Lewandowskiego (1.6 km od centrum Szczecina), została zrealizowana przez Budnex.

Inwestycja Lewandowskiego etap IV została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 430 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Lewandowskiego etap IV nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Budnex przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie zlokalizowane na poziomie -1 lub na półpiętrze.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja przy ul. Lewandowskiego to część większego kompleksu mieszkalnego, w ramach którego firma Budnex oddała do użytku już 178 mieszkań. Osiedle powstaje w centrum Szczecina, zaledwie kilka minut drogi od Bramy Portowej. Sąsiedztwo nowopowstającego osiedla to zabudowa wielorodzinna. W pobliżu są też sklepy, apteka, szkoła i uczelnie wyższe. Dzięki rozwiniętej komunikacji miejskiej łatwo dostać się stąd w każde miejsce Szczecina.

Śródmieście to dzielnica Szczecina, która liczy sobie ok. 128 265 mieszkańców. Składa się na nie 10 osiedli, a cała dzielnica jest silnie zróżnicowana pod względem funkcjonalnym. Dominuje zabudowa mieszkaniowa i usługowa. Pojawia się też szereg budynków historycznych, w tym renesansowy Zamek Książąt Pomorskich. Obszary znajdujące się przy Odrze mają charakter typowo przemysłowy. Śródmieście to również kulturalne centrum miasta. Działają tu kina i teatry, opera oraz filharmonia. Funkcjonuje też ponad 70 szkół, w tym te najważniejsze uczelnie, czyli Politechnika Szczecińska i Akademia Morska. Są tu dwa szpitale i 17 przychodni lekarskich. Mieszkańcy tej części Szczecina mają dostęp do pływalni Floating Arena oraz do dwóch dużych centrów handlowych. Biegną tędy trzy drogi krajowe i jedna wojewódzka, regularnie kursują autobusy miejskie tramwaje.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Lewandowskiego etap IV?

Przez centrum Szczecina biegną drogi krajowe nr 10, 13 i 31 oraz droga wojewódzka nr 115. W dzielnicy i jej najbliższej okolicy znajduje się 8 stacji kolejowych, w tym Dworzec Szczecin Główny. Regularnie kursują tu autobusy miejskie. Przez dzielnicę prowadzi 12 tras tramwajowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Lewandowskiego etap IV mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 600 metrów od inwestycji Lewandowskiego etap IV znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Szczecin Główny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Lewandowskiego etap IV znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Lewandowskiego etap IV znajduje się 40 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Uniwersytet Szczeciński w odległości 77 m, Hala Sportowa WKFiZ Uniwersytetu Szczecińskiego w odległości 91 m, Wydział Kultury Fizycznej i Zdrowia Uniwersytetu Szczecińskiego w odległości 138 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Lewandowskiego etap IV jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Medicover w odległości 456 m, Dermestetic w odległości 469 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 547 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Lewandowskiego etap IV składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 15 m znajduje się Stokrotka, w odległości 317 m znajduje się Żabka, w odległości 334 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Lewandowskiego etap IV w odległości 231 m znajduje się boisko / kort, w odległości 235 m znajduje się boisko / kort, w odległości 249 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 10.04.2017
Data aktualizacji: 20.12.2022

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023