Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Anny Jagiellonki Etap B

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Anny Jagiellonki, oferowane bezpośrednio przez

Budnex

Zielona Góra, ul. Anny Jagiellonki

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 75 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Anny Jagiellonki Etap BAnny Jagiellonki Etap B

4 zdjęcia

Anny Jagiellonki Etap B
Anny Jagiellonki Etap B
Anny Jagiellonki Etap B
Anny Jagiellonki Etap B

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski
  • Wykończenie pod klucz

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 69 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski, wykończenie pod klucz

Możliwość wykończenia pod klucz

Stolarka okienna

okna - pakiet 3 szybowy

Wentylacja

system wentylacji mechanicznej

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne : Ceny stanowisk wahają się od 29,9 tys zł do 35 tys zł.

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Anny Jagiellonki to wyjątkowy projekt, który oferuje wszystko, co jest potrzebne do wygodnego życia w miejskiej przestrzeni. Każdy znajdzie tu coś dla siebie – ofertę rekreacyjną miasta oraz otoczenie terenów zielonych.

W pierwszym etapie nazwanym - Anny Jagiellonki B - dostępne są lokale o metrażu od 29 m² do 73 m². Rozmiar mieszkań, ich rozkład oraz funkcjonalność została zaprojektowana w taki sposób, żeby zapewnić komfort zarówno rodzinom z dziećmi, jak i singlom. Na uwagę zasługuje fakt, że większość mieszkań jest dwustronnych, co daje doskonałe doświetlenie pomieszczeń. Maksymalna liczba sąsiadów na piętrze to 2 do 4. Jest to ogromny atut, który klienci doceniają w naszych projektach.

Anny Jagiellonki zostało zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami z uwzględnieniem nowatorskich rozwiązań takich jak wideodomofony lub stacje ładowania samochodów elektrycznych. Wszystkie te elementy są efektem obserwowania potrzeb klientów i tworzą razem harmonijną przestrzeń do życia.

W sprzedaży dostępne są komórki lokatorskie oraz stanowiska postojowe w hali podziemnej, z dostępem bezpośrednio poprzez zjazd windy. Do wyboru klienci będą mieli opcje z punktem ładowania samochodów elektrycznych lub z parking boxem (miejsce na rower oraz drobiazgi). Ceny stanowisk wahają się od 29,9 tys zł do 35 tys zł.

Inwestycja Anny Jagiellonki Etap B znajduje się w Zielonej Górze, ul. Anny Jagiellonki (2.6 km od centrum Zielonej Góry), została zrealizowana przez Budnex.

Inwestycja Anny Jagiellonki Etap B została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 69 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Anny Jagiellonki Etap B nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Budnex przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Ogromną zaletą inwestycji jest doskonała lokalizacja, dzięki czemu można komfortowo i sprawnie dotrzeć do każdej części miasta oraz skorzystać z pobliskich marketów. W pobliżu znajduje się przedszkole i szkoła.

Zielona Góra to miasto będące siedzibą organów samorządu województwa, marszałka i zarządu województwa lubuskiego i Sejmiku Województwa Lubuskiego oraz jednostek im podporządkowanych, starosty powiatu zielonogórskiego oraz władz gminy Zielona Góra. Jest także stolicą diecezji zielonogórsko-gorzowskiej. Wraz z Sulechowem i Nową Solą stanowi tzw. Lubuskie Trójmiasto. Niezwykłą atrakcją miasta są liczne zabytki. W czasie wojny miasto nie uległo wielkim zniszczeniom, dzięki czemu pozostała w nim cała przedwojenna zabudowa miejska. Na szczególną uwagę zasługuje tutaj Stare Miasto oraz przedwojenne wille wzdłuż alei Niepodległości i reprezentacyjnego traktu miejskiego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Anny Jagiellonki Etap B?

Przez Zieloną Górę przebiegają trzy drogi krajowe (S3, DK27, DK32) i cztery wojewódzkie (DW280, DW281, DW282 i DW283). W mieście transport kolejowy składa się z jednej stacji kolejowej, natomiast komunikacje miejską świadczy MZK Zielona Góra. Składa się na nią kilkadziesiąt linii autobusowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Anny Jagiellonki Etap B mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1785 metrów od inwestycji Anny Jagiellonki Etap B znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zielona Góra Główna.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Anny Jagiellonki Etap B znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Anny Jagiellonki Etap B znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Montessori w odległości 164 m, Przedszkole Ślimaczek w odległości 461 m, Zespół Edukacyjny nr 10 w odległości 501 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Anny Jagiellonki Etap B jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Lekarz rodzinny w odległości 199 m, Gabinet stomatologiczny w odległości 203 m, Przychodnia Rodzinna w odległości 416 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Anny Jagiellonki Etap B składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 459 m znajduje się Funfit II, w odległości 493 m znajduje się Żubr, w odległości 493 m znajduje się Rzepka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Anny Jagiellonki Etap B w odległości 246 m znajduje się Skokoloco - Park Trampolin, w odległości 394 m znajduje się boisko / kort, w odległości 676 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 02.10.2019
Data aktualizacji: 27.06.2023

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023