Osiedle Paryskie

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBudlex Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle Paryskie dostępnych jest 5 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
6.29
2
75,58 m²
3
6.38
2
75,58 m²
4
6.60
3
71,78 m²
2
6.63
3
69,46 m²
2
6.72
3
71,78 m²
5

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

Klasyczna przestrzeń w nowoczesnym wydaniu tak można krótko scharakteryzować kolejne już budynki bydgoskiego osiedla Paryskiego, które powstaje u zbiegu ul. Pestalozziego i Jagiellońskiej.Osiedle nawiązuje do stylu w jakim przebudowany był Paryż w połowie XIX w. Na uwagę zasługuje prosta, elegancka forma, fasady wzbogacone oryginalną metaloplastyką. Dopełnieniem brył budynków są wyróżniające się, stylowo wykończone, szerokie klatki schodowe. Elegancka w formie stylistyka budynków ma być oprawą do funkcjonalnych przestrzeni mieszkań.Komfort mieszkania podnoszą obszerne balkony, windy, podziemne garaże oraz starannie zaprojektowana przestrzeń miedzy budynkami z zielenią, alejkami oraz placem zabaw. Luksusowe osiedle jest ogrodzone i monitorowane.Obecnie trwa budowa 2 ostatnich budynków osiedla w których można znaleźć mieszkania o zróżnicowanych metrażach od małych 35 metrowych po duże apartamenty powyżej 100 m2.

Inwestycja Osiedle Paryskie znajduje się w Bydgoszczy, ul. Pestalozziego (1.6 km od centrum Bydgoszczy), została zrealizowana przez dewelopera Budlex Sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle Paryskie została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 70 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Paryskie pozostało na sprzedaż 5 mieszkań o powierzchniach od 69 do 76 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 76 m2 (2 mieszkania)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 69 do 72 m2 (3 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Budlex Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 70 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, winda, videodomofon.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 5 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 69 do 76 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2, 3-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Paryskie

Bydgoszcz to niemal 360-tysięczne miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Jego powierzchnia wynosi 175,98 km2. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta - liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się 15 szkół wyższych, teatr, filharmonia, opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu 11 szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowana z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a 10 dróg wojewódzkich i 4 krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna. Przechodząca tędy magistrala kolejowa łączy Śląsk z miejscowościami nadmorskimi.

Komunikacja

Bydgoszcz leży wśród arterii komunikacyjnych o znaczeniu regionalnym i krajowym. Przez miasto przechodzą 4 drogi krajowe (nr 5, 10, 25, 80). W promieniu 15 km biegnie 10 dróg wojewódzkich (nr 223, 244, 246, 249, 256, 394, 397, 546, 551, 597). Bydgoszcz przecina też trasa europejska E261. Mieści się tu czynny port lotniczy, a tutejsza magistrala kolejowa łączy południe kraju z miejscowościami nadbałtyckimi. Na terenie całego miasta kursują autobusy i tramwaje miejskie. Po Bydgoszczy można też pływać – taką opcję zapewniają tramwaje wodne. Nie brakuje również wypożyczalni rowerów i samochodów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Paryskie mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 180 metrów od inwestycji Osiedle Paryskie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przystanek autobusowy.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Paryskie znajduje się się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Pałac Młodzieży w odległości 170 m, Akademia Malucha "Perełka" w odległości 180 m, Zespół Szkół Budowlanych w odległości 230 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Paryskie jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum MP w odległości 140 m, Urologiczne Centrum Diagnostyki i Terapii w odległości 330 m, Atma - Centrum Opieki Leczniczej w odległości 380 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Paryskie składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 140 m znajduje się Żabka, w odległości 310 m znajduje się E.Leclerc, w odległości 350 m znajduje się Komfort.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Paryskie w odległości 260 m znajduje się Boisko, w odległości 270 m znajduje się Boisko, w odległości 300 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 17.12.2012

Data aktualizacji: 02.01.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie