Koszarowa 7

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBudlex Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 1781 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Rezydencja No.13(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz, ul. Czerwonego Krzyża 13 (2.6 km od centrum Bydgoszczy)
  Ceny od: 7 895 brutto/m2
  Rezydencja No.13
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 3
  Powierzchnia: 60 - 83 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  EBUDDom
 • Dolina 39(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz, ul. Dolina 39 (1.7 km od centrum Bydgoszczy)
  Dolina 39
  Termin oddania: 3 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 19
  Powierzchnia: 31 - 95 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  FK Deweloper
 • Park Nad Kanałem(0.6 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz, ul. Nakielska 46 (2.3 km od centrum Bydgoszczy)
  Ceny od: 5 500/m2
  Park Nad Kanałem
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 69
  Powierzchnia: 35 - 106 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Dla inwestora 8 ofert
  PRES Grupa Deweloperska

Opis Inwestycji

Nowoczesna bryła, elegancja, nowy standard w bydgoskiej architekturze – tak można powiedzieć o  projekcie realizowanym przy ul. Koszarowej 7 na bydgoskich Błoniach. Powstający tu budynek może intrygować nie tylko swą architektoniczną formą ale też ciekawym detalem oraz wysokim standardem wykończenia części wspólnych. Dodatkowym atutem jest bardzo dobra lokalizacja blisko centrum miasta, spokojna okolica, park w niewielkiej odległości, a także pełna infrastruktura, jak m.in.: sklepy, szkoły, przychodnie potrzebne w codziennym funkcjonowaniu.Zalety:nowoczesna, elegancka architekturaprzestronne tarasykażde mieszkanie posiada piwnicęplac zabawmiejsca parkingowe pod budynkiemstarannie zaprojektowana zieleńbudynek ogrodzony i monitorowanyteren dobrze skomunikowany z centrumnowa infrastruktura drogowaduża przestrzeńcentrum szkolenia NATOw pobliżu wyjazd na Poznań

Inwestycja Koszarowa 7 znajduje się w Bydgoszczy, ul. Koszarowa 7 (2.1 km od centrum Bydgoszczy), została zrealizowana przez dewelopera Budlex Sp. z o.o..

Inwestycja Koszarowa 7 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 47 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Koszarowa 7 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Budlex Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2012 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 47 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Koszarowa 7

Bydgoszcz to niemal 360-tysięczne miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Jego powierzchnia wynosi 175,98 km2. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta - liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się 15 szkół wyższych, teatr, filharmonia, opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu 11 szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowana z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a 10 dróg wojewódzkich i 4 krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna. Przechodząca tędy magistrala kolejowa łączy Śląsk z miejscowościami nadmorskimi.

Komunikacja

Bydgoszcz leży wśród arterii komunikacyjnych o znaczeniu regionalnym i krajowym. Przez miasto przechodzą 4 drogi krajowe (nr 5, 10, 25, 80). W promieniu 15 km biegnie 10 dróg wojewódzkich (nr 223, 244, 246, 249, 256, 394, 397, 546, 551, 597). Bydgoszcz przecina też trasa europejska E261. Mieści się tu czynny port lotniczy, a tutejsza magistrala kolejowa łączy południe kraju z miejscowościami nadbałtyckimi. Na terenie całego miasta kursują autobusy i tramwaje miejskie. Po Bydgoszczy można też pływać – taką opcję zapewniają tramwaje wodne. Nie brakuje również wypożyczalni rowerów i samochodów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Koszarowa 7 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 40 metrów od inwestycji Koszarowa 7 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Połtyna / Szubińska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Koszarowa 7 znajduje się się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół nr 7 im.16. Pułku Ułanów Wielkopolskich w odległości 200 m, Szkoła Podstawowa nr 48 im. 16. Pułku Ułanów Wielkopolskich z Oddziałami Specjalnymi i Sportowymi w odległości 200 m, XVII Liceum Ogólnokształcące dla Słabo Słyszących im. 16. Pułku Ułanów Wielkopolskich w odległości 200 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Koszarowa 7 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Kujawsko-Pomorskie Centrum Pulmonologii w Bydgoszczy w odległości 520 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Koszarowa 7 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 170 m znajduje się U Doroty, w odległości 190 m znajduje się Społem, w odległości 370 m znajduje się Cukiernia Staropolska.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Koszarowa 7 w odległości 190 m znajduje się Boisko, w odległości 220 m znajduje się Boisko, w odległości 260 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 05.06.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie