Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Koszarowa 7

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Koszarowa, oferowane bezpośrednio przez

Budlex Sp. z o.o.

Bydgoszcz, ul. Koszarowa 7

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 1431 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Koszarowa 7Koszarowa 7

4 zdjęcia

Koszarowa 7
Koszarowa 7
Koszarowa 7
Koszarowa 7

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2012 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 47 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Nowoczesna bryła, elegancja, nowy standard w bydgoskiej architekturze – tak można powiedzieć o  projekcie realizowanym przy ul. Koszarowej 7 na bydgoskich Błoniach. Powstający tu budynek może intrygować nie tylko swą architektoniczną formą ale też ciekawym detalem oraz wysokim standardem wykończenia części wspólnych. Dodatkowym atutem jest bardzo dobra lokalizacja blisko centrum miasta, spokojna okolica, park w niewielkiej odległości, a także pełna infrastruktura, jak m.in.: sklepy, szkoły, przychodnie potrzebne w codziennym funkcjonowaniu.

Zalety:

nowoczesna, elegancka architektura

przestronne tarasy

każde mieszkanie posiada piwnicę

plac zabaw

miejsca parkingowe pod budynkiem

starannie zaprojektowana zieleń

budynek ogrodzony i monitorowany

teren dobrze skomunikowany z centrum

nowa infrastruktura drogowa

duża przestrzeń

centrum szkolenia NATO

w pobliżu wyjazd na Poznań

Inwestycja Koszarowa 7 znajduje się w Bydgoszczy, ul. Koszarowa 7 (1.9 km od centrum Bydgoszczy), została zrealizowana przez Budlex Sp. z o.o.

Inwestycja Koszarowa 7 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 47 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Koszarowa 7 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Budlex Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Bydgoszcz to miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się kilkanaście szkół wyższych, teatr, filharmonia i opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu kilkanaście szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowany z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a liczne drogi wojewódzkie i krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Koszarowa 7?

Bydgoszcz leży wśród arterii komunikacyjnych o znaczeniu regionalnym i krajowym. Przez miasto przechodzi kilka dróg krajowych (nr 5, 10, 25, 80). W promieniu 15 km biegną także liczne drogi wojewódzkie (nr 223, 244, 246, 249, 256, 394, 397, 546, 551, 597). Bydgoszcz przecina też trasa europejska E261. Mieści się tu czynny port lotniczy, a tutejsza magistrala kolejowa łączy południe kraju z miejscowościami nadbałtyckimi. Na terenie całego miasta kursują autobusy i tramwaje miejskie. Po Bydgoszczy można też pływać – taką opcję zapewniają tramwaje wodne. Nie brakuje również wypożyczalni rowerów i samochodów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Koszarowa 7 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1647 metrów od inwestycji Koszarowa 7 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bydgoszcz Błonie.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Koszarowa 7 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Koszarowa 7 znajduje się 57 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Nr 7 im. 16 Pułku Ułanów Wielkopolskich w odległości 123 m, szkoła w odległości 134 m, szkoła w odległości 147 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Koszarowa 7 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Kujawsko-Pomorskie Centrum Pulmonologii w Bydgoszczy w odległości 372 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 422 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 450 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Koszarowa 7 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 171 m znajduje się U Doroty, w odległości 174 m znajduje się Społem, w odległości 362 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Koszarowa 7 w odległości 168 m znajduje się boisko / kort, w odległości 190 m znajduje się boisko / kort, w odległości 248 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023