La Perle

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Konstancin-Jeziorna, oferowane bezpośrednio przez Budizol Sp z o.o. S.K.A

Konstancin-Jeziorna, ul. Konstancin-Jeziorna

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 40 ofert w najbliższej okolicy!

La Perle

4 zdjęcia

La Perle
La Perle
La Perle
La Perle

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Kiedy spółka Budizol Sp. z o.o. S.K.A.  stała się właścicielem niezwykłej działki zlokalizowanej w Konstancinie-Jeziornie, nadarzyła się okazja by wprowadzić w życie pomysł o którym rozmawialiśmy miedzy sobą od lat.Dla nas lokalizacja to coś więcej niż tylko miejsce na mapie. Dla nas głównymi czynnikami, które warunkują dobrą lokalizację są walory klimatyczne, malownicza okolica o bogatej szacie roślinnej, a także prestiż. Te wszystkie zalety a nawet więcej, posiada właśnie nasza działka na terenie  miejscowości Konstancina-Jeziorna. Obszar działki to przeszło 4.500,00 m2 z czego ponad 60% stanowić będzie tzw. powierzchnia naturalnie czynna.W ramach projektu powstaną trzy luksusowe i dobrze rozplanowane wille. Wszystkie o nowoczesnej architekturze, która daje poczucie przestronności i otwartości. Osiągnięte to zostanie za sprawą wyjątkowej konstrukcji budynków. Ściany w każdej z nich, na poziomie parteru, będą w przeważającej proporcji skonstruowane ze szkła. Do ich wykonania zostanie użyte specjalne szkło o idealnie dobranych parametrach energetycznych. Mimo tak dużych przestrzeni przeszklonych wille, poprzez ich sytuowanie względem siebie, zapewnią mieszkańcom najwyższy stopień intymności, poczucia pełnej swobody a zarazem bliskości z wszechobecna zielenią.W kompleksie rezydencji La Perle zastosowane zostaną najnowsze rozwiązania technologiczne. Będzie to m.in inteligentny system sterowania domem, dzięki któremu będzie można sterować oświetleniem, ogrzewaniem, klimatyzacją oraz innymi wybranymi urządzeniami np. w garażu lub ogrodzie.Wille zostaną wyposażone w nowatorski system ogrzewania i chłodzenia płaszczyznowego. System ten składać się będzie między innymi z ogrzewania podłogowego oraz ściennego, co pozwoli równomiernie rozprowadzać ciepło po całej przestrzeni pomieszczenia.Każda willa zostanie wyposażona w indywidualny system alarmowy, odkurzacz centralny oraz filtry wody pitnej.Na zewnątrz zainstalowany zostanie system podgrzewania pieszych ciągów komunikacyjnych oraz wjazdu do garażu. Tereny zielone zostaną zaprojektowane przez firmę zajmująca się profesjonalną aranżacją krajobrazu.

Inwestycja La Perle znajduje się w Konstancinie-Jeziornie, ul. Konstancin-Jeziorna (1.6 km od Warszawy), została zrealizowana przez Budizol Sp z o.o. S.K.A.

Inwestycja La Perle została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z undefined nowych domów.

Aktualnie w inwestycji La Perle nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Budizol Sp z o.o. S.K.A przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (3 miejsca)
  • miejsca postojowe podziemne (9 miejsc)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2013 roku.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (3 miejsca).
  • miejsca postojowe podziemne (9 miejsc).
Udogodnienia:
teren ogrodzony
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Lokalizacja inwestycji

Konstancin-Jeziorna to miasto i zarazem uzdrowisko, położone w województwie mazowieckim, w odległości ok. 20 km od centrum Warszawy. Na terenie o powierzchni prawie 18 km2 występuje niejednorodna architektura. Usytuowane pośród ogrodów wille i rezydencje wraz z zabytkami, np. wille: Świt, La Fleur, Natemi czy Pallas Athene, znajdują się w rejonach Konstancina, Skolimowa i Klarysewa. Zabudowa miejska występuje na obszarze Jeziorny, zaś Mirków to tereny postindustrialne z zabytkowymi lub nowoczesnymi blokami, skoncentrowanymi wokół Centrum Handlowego Stara Papiernia. Nowe bloki i budynki wielorodzinne usytuowane są na osiedlu Grapa, a obiekty handlowo-usługowe − przy Al. Wojska Polskiego. Walorem lokalizacji są otaczające tereny zielone: Chojnowski Park Krajobrazowy oraz 5 rezerwatów, a także położone w obrębie miasta parki, zwłaszcza Park Zdrojowy z tężnią solną.

Komunikacja

Na terenie Konstancina-Jeziorny krzyżują się drogi wojewódzkie: nr 721 (Duchnów – Nadarzyn) oraz nr 724 (Warszawa – Góra Kalwaria). W obrębie miasta kursuje 5 strefowych oraz 4 lokalne linie autobusowe komunikacji miejskiej dla aglomeracji warszawskiej. Odległość do portu lotniczego Warszawa/Okęcie wynosi zaledwie 16 km.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji La Perle?

Przyszli mieszkańcy inwestycji La Perle mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 50 metrów od inwestycji La Perle znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Piaseczyńska 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji La Perle znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji La Perle znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Egurrola Dance Studio Agustin Marek Egurrola w odległości 390 m, Niepubliczne Przedszkole Muzyczno-Językowe "Kolorowe Nutki" w odległości 580 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji La Perle składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 20 m znajduje się Top Market, w odległości 30 m znajduje się Piekarnia, w odległości 40 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji La Perle w odległości 260 m znajduje się Boisko, w odległości 400 m znajduje się FIT SENS SIGNATURE BY DIANA KONOPKA.

Data publikacji: 24.05.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: