Akacjowy Zakątek

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBUD-RIM Development

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 213 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Willa Akacja(0.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż pruszkowski, Pruszków, ul. Akacjowa 8 (5.8 km od Warszawy)
  Willa Akacja
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 12
  Powierzchnia: 51 - 77 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Soffia Development
 • Osiedle Imperia III(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż pruszkowski, Pruszków, ul. Staszica (5.4 km od Warszawy)
  Osiedle Imperia III
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 73
  Powierzchnia: 31 - 87 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Yuva Development
 • Stalowa 40(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż pruszkowski, Pruszków, ul. Stalowa 40 (5.2 km od Warszawy)
  Ceny od: 7 970 brutto/m2
  Stalowa 40
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 16
  Powierzchnia: 45 - 120 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dak Invest

Opis Inwestycji

Akacjowy Zakątek to nowoczesny projekt w atrakcyjnej lokalizacji u zbiegu ulicy Akacjowej i Działkowej w Pruszkowie. Budynek został zaprojektowany w celu stworzenia efektywnego i elastycznego środowiska zamieszkania o wysokim standardzie jakościowym i najwyższych walorach architektonicznych.Bryła budynku ma formę prostopadłościanu, architekt wkomponował w niej duże balkony i loggie. Najwyższa kondygnacja ma dach płaski, kaskadowy, nawiązujący do podmiejskiego charakteru oraz otaczającej zabudowy.W kondygnacji podziemnej zlokalizowano dwie samodzielne jednokondygnacyjne hale garażowe z wjazdem bezpośrednio z ul. Działkowej oraz poprzez wewnętrzną drogę dojazdową. Budynek będzie posiadał dwie klatki schodowe wraz z dźwigami osobowymi z poziomu garaży.Na parterze będą znajdowały się lokale usługowo-handlowe związane z obsługą bieżących potrzeb mieszkańców oraz mieszkania z ogródkami.Mieszkania położone na ostatnich kondygnacjach będą posiadały obszerne tarasy.Styl architektury budynku stanowi nowoczesne rozwinięcie istniejącej w otoczeniu zabudowy, wykorzystuje rozwijającą się dynamicznie atmosferę okolicy oraz tworzy przyjazne miejsce do zamieszkania.Proponujemy Państwu niepowtarzalne mieszkania, które poprzez swoje położenie, doskonałą komunikację z Warszawą jak i dostępną infrastrukturę stwarzają unikalne warunki do mieszkania jak również do wypoczynku i rekreacji.W okolicy znajdują się liczne sklepy, restauracje, szkoły i przedszkola. Na tych, którzy preferują aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu czekają szlaki rowerowe biegnące po malowniczych terenach wzdłuż rzeki Utraty. Można tam zwiedzić m.in. ponad stuletnie zabudowania Szpitala Tworkowskiego wraz z okalającym szpital zabytkowym parkiem i pomnikami przyrody, urokliwy Park Potulickich oraz wiele innych zabytków i muzeów.W ofercie mieszkania od 25 m² do 112 m² oraz lokale usługowe.Termin realizacji grudzień 2017 r.

Inwestycja Akacjowy Zakątek znajduje się w Pruszkowie, ul. Działkowa (5.9 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera BUD-RIM Development.

Inwestycja Akacjowy Zakątek została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 61 nowych mieszkań. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Akacjowy Zakątek pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 39 do 83 metrów kwadratowych w cenie od 4 900 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper BUD-RIM Development przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Cena: 2000zł/m2.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 61 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada: Cena: 2000zł/m2.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: Cena garażu: 18000zł.
Udogodnienia: internet, TV kablowa, usługi w budynku, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Akacjowy Zakątek

Pruszków jest miastem województwa mazowieckiego, usytuowanym w odległości 15 km od centrum Warszawy. Atrakcyjność lokalizacji sprawia, że na obszarze ok. 19 km2 mieszka 59 tys. osób, a miasto jest ważnym ośrodkiem przemysłowo-usługowym. Zlokalizowane są tutaj zakłady produkcyjne takich firm, jak: L'Oréal, Herbapol czy Daewoo Electronics Manufacturing Poland, a także znajdują się centra logistyczne, np. Millennium Logistic Park. Zabudowę mieszkaniową stanowią domy jednorodzinne oraz bloki, zaś do zabytków należą liczne pałace i dwory. Zieleń miejska to: obszary chronionego krajobrazu, doliny rzek − Utraty i Żbikówki oraz 5 parków. Na uwagę wśród obiektów sportowych zasługuje kryty Tor Kolarski BGŻ Arena.

Komunikacja

Przez teren Pruszkowa przebiega autostrada A2 oraz 3 drogi wojewódzkie: nr 701 (Józefów – Ożarów Mazowiecki), nr 718 (Pruszków – Borzęcin Duży) i nr 719 (Warszawa – Pruszków – Żyrardów). W obrębie miasta kursują autobusy lokalnej komunikacji (5 linii), zaś do położonego w odległości 15 km centrum Warszawy, można dojechać autobusami warszawskiej komunikacji miejskiej (2 linie) bądź pociągami: Warszawskiej Kolei Dojazdowej, Szybkiej Kolei Miejskiej, Kolei Mazowieckich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Akacjowy Zakątek mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 30 metrów od inwestycji Akacjowy Zakątek znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Akacjowa 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Akacjowy Zakątek znajduje się się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w odległości 230 m, Mali Olimpijczycy w odległości 240 m, Wesoły Słonik w odległości 260 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Akacjowy Zakątek składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 180 m znajduje się Żabka, w odległości 300 m znajduje się ATUT, w odległości 310 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Akacjowy Zakątek w odległości 360 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 12.08.2016

Data aktualizacji: 01.12.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie