Zespół budynków jednorodzinnych

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBtlocum Developer

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 119 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Zaciszny Ołtaszyn(1.4 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Ołtaszyn, ul. Grota Roweckiego 211 (6.8 km od centrum Wrocławia)
  Zaciszny Ołtaszyn
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba domów: 3
  Powierzchnia: 145 m2
  Liczba pokoi: 5
  M3 Invest
 • Liryka Park(2 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż wrocławski, Radomierzyce, ul Lawendowa (0.4 km od Wrocławia)
  Liryka Park
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba domów: 8
  Powierzchnia: 123 - 153 m2
  Liczba pokoi: 5 - 7
  JOT-BE Nieruchomości Sp. z o.o.
 • Zielone Południe(2.2 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż wrocławski, Radomierzyce, ul. Wrocławska (0.7 km od Wrocławia)
  Ceny od: 5 895 brutto/m2
  Zielone Południe
  Termin oddania: 2 kw. 2022
  Liczba domów: 5
  Powierzchnia: 85 - 109 m2
  Liczba pokoi: 4 - 5
  Blockpol Developer Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Zespół budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej przy zbiegu ulic Bratniej i Łagodnej w Wysokiej na granicy z miastem Wrocławiem, dojazd przez ul. Obrońców Poczty Gdańskiej. W najbliższym sąsiedztwie Tor Wyœcigów Konnych na Partynicach, doskonała komunikacja z miastem Wrocław, Centrum Handlowym Bielany, autostradą A4. Budynki w technologii tradycyjnej murowanej. Wszyskie miedia: woda, kanalizacja sanitarna, energia elektryczna, gaz. Termin realizacji stan surowy zamknięty jesień 2014, stan developreski wiosna 2015. Z uwagi na zastosowane rozwiązanie konstrukcyjne, istnieje możliwoœć dowolnej aranżacji pomieszczeń według indywidualnego projektu.

Inwestycja Zespół budynków jednorodzinnych znajduje się w Wysokiej, ul. Bratnia (0.1 km od Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Btlocum Developer.

Inwestycja Zespół budynków jednorodzinnych została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 6 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Zespół budynków jednorodzinnych pozostało na sprzedaż 0 nowych domów0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Btlocum Developer nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 6 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają od 1 do 2 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Zespół budynków jednorodzinnych

Wysoka to podmiejska miejscowość, która od strony południowej sąsiaduje z Wrocławiem oddalonym od niej o zaledwie 8 km. Miejscowość Wysoka należy do gminy Kobierzyce w powiecie wrocławskim, a na jej obszarze zamieszkuje 2367 osób. Wysoka graniczy bezpośrednio z Wrocławskim Torem Wyścigów Konnych, zaś przez jej zachodnie krańce przepływa rzeka Ślęża. Występuje tutaj zarówno wiejska, dawna zabudowa wraz z otaczającymi ją terenami rolnymi, jak i nowe osiedla domów jednorodzinnych i podmiejskie wille. Na rozwój architektury mieszkaniowej w tym rejonie wpływają zaciszne okolice, zielony pejzaż oraz lokalizacja w pobliżu Wrocławia. Niecałe 4 km od centrum handlowo-usługowego w Bielanach Wrocławskich, a w zaledwie 5 minut można dojechać z Wysokiej do Ślęzy, gdzie atrakcją jest Zamek Topacz wraz z Muzeum Motoryzacji i terenami rekreacyjnymi. W pobliżu przebiegają także: autostrada A4 i droga krajowa nr 5. Do Wrocławia kursują autobusy podmiejskie (2 linie) oraz busy PKS Polbus.

Komunikacja

W pobliżu Wysokiej przebiegają ważne arterie: autostrada A4 oraz droga krajowa nr 5 (Nowe Marzy – Wrocław – Lubawka). Do oddalonego o zaledwie 8 km Wrocławia można dojechać autobusem wrocławskiej komunikacji miejskiej (linia nr 612), autobusem podmiejskiej komunikacji gminnej (linia nr 812) bądź busem firmy PKS Polbus. W kilka minut można dojechać z Wysokiej do Bielan Wrocławskich oraz Ślęzy, zaś siedziba gminy – Kobierzyce, znajduje się w odległości 12 km od Wysokiej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zespół budynków jednorodzinnych mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Zespół budynków jednorodzinnych znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wysoka-Chabrowa.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zespół budynków jednorodzinnych znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Punkt Przedszkolny "Chaberek" Aleksandra Hybel w odległości 180 m, Zespół Szkolno- Przedszkolny w Wysokiej w odległości 190 m, Przedszkole Samorządowe w Wysokiej w odległości 190 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Zespół budynków jednorodzinnych składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 350 m znajduje się Biedronka, w odległości 360 m znajduje się Delikatesy L'Escargot.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Zespół budynków jednorodzinnych w odległości 180 m znajduje się Boisko, w odległości 250 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 07.11.2014

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie