Zespół budynków jednorodzinnych

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Bratnia, oferowane bezpośrednio przez Btlocum Developer

wrocławski, Wysoka, ul. Bratnia

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 103 oferty w najbliższej okolicy!

Zespół budynków jednorodzinnych

3 zdjęcia

Zespół budynków jednorodzinnych
Zespół budynków jednorodzinnych
Zespół budynków jednorodzinnych

Opis Inwestycji

Zespół budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej przy zbiegu ulic Bratniej i Łagodnej w Wysokiej na granicy z miastem Wrocławiem, dojazd przez ul. Obrońców Poczty Gdańskiej. W najbliższym sąsiedztwie Tor Wyœcigów Konnych na Partynicach, doskonała komunikacja z miastem Wrocław, Centrum Handlowym Bielany, autostradą A4. Budynki w technologii tradycyjnej murowanej. Wszyskie miedia: woda, kanalizacja sanitarna, energia elektryczna, gaz. Termin realizacji stan surowy zamknięty jesień 2014, stan developreski wiosna 2015. Z uwagi na zastosowane rozwiązanie konstrukcyjne, istnieje możliwoœć dowolnej aranżacji pomieszczeń według indywidualnego projektu.

Inwestycja Zespół budynków jednorodzinnych znajduje się w Wysokiej, ul. Bratnia (0.1 km od Wrocławia), została zrealizowana przez Btlocum Developer.

Inwestycja Zespół budynków jednorodzinnych została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 6 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Zespół budynków jednorodzinnych nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Btlocum Developer nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 6 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają od 1 do 2 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy nie posiadają garaży
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Wysoka to podmiejska miejscowość, która od strony południowej sąsiaduje z Wrocławiem oddalonym od niej o zaledwie 8 km. Miejscowość Wysoka należy do gminy Kobierzyce w powiecie wrocławskim, a na jej obszarze zamieszkuje 2367 osób. Wysoka graniczy bezpośrednio z Wrocławskim Torem Wyścigów Konnych, zaś przez jej zachodnie krańce przepływa rzeka Ślęża. Występuje tutaj zarówno wiejska, dawna zabudowa wraz z otaczającymi ją terenami rolnymi, jak i nowe osiedla domów jednorodzinnych i podmiejskie wille. Na rozwój architektury mieszkaniowej w tym rejonie wpływają zaciszne okolice, zielony pejzaż oraz lokalizacja w pobliżu Wrocławia. Niecałe 4 km od centrum handlowo-usługowego w Bielanach Wrocławskich, a w zaledwie 5 minut można dojechać z Wysokiej do Ślęzy, gdzie atrakcją jest Zamek Topacz wraz z Muzeum Motoryzacji i terenami rekreacyjnymi. W pobliżu przebiegają także: autostrada A4 i droga krajowa nr 5. Do Wrocławia kursują autobusy podmiejskie (2 linie) oraz busy PKS Polbus.

Komunikacja

W pobliżu Wysokiej przebiegają ważne arterie: autostrada A4 oraz droga krajowa nr 5 (Nowe Marzy – Wrocław – Lubawka). Do oddalonego o zaledwie 8 km Wrocławia można dojechać autobusem wrocławskiej komunikacji miejskiej (linia nr 612), autobusem podmiejskiej komunikacji gminnej (linia nr 812) bądź busem firmy PKS Polbus. W kilka minut można dojechać z Wysokiej do Bielan Wrocławskich oraz Ślęzy, zaś siedziba gminy – Kobierzyce, znajduje się w odległości 12 km od Wysokiej.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Zespół budynków jednorodzinnych?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zespół budynków jednorodzinnych mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Zespół budynków jednorodzinnych znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wysoka-Chabrowa.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Zespół budynków jednorodzinnych znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zespół budynków jednorodzinnych znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Punkt Przedszkolny "Chaberek" Aleksandra Hybel w odległości 180 m, Zespół Szkolno- Przedszkolny w Wysokiej w odległości 190 m, Przedszkole Samorządowe w Wysokiej w odległości 190 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Zespół budynków jednorodzinnych składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 350 m znajduje się Biedronka, w odległości 360 m znajduje się Delikatesy L'Escargot.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Zespół budynków jednorodzinnych w odległości 180 m znajduje się Boisko, w odległości 250 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 07.11.2014
Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: