Segmenty Mokra

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez BIURO SPRZEDAŻY

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 49 domów w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Osiedle Skowronka (905 m dalej)

Inwestycja z domami jednorodzinnymi Osiedle Skowronka znajduje się w Ząbkach, ul. Skowronka (0,3 km od Warszawy), jest realizowana przez dewelopera 4K Invest Sp. z o.o.. Inwestycja Osiedle Skowronka jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 16 domów jednorodzinnych. Aktualnie na sprzedaż pozostało 9 nowych domów o powierzchni 142 m2.

Ząbki, ul. Skowronka (0,3 km od Warszawy)
Ceny od: 3 499 zł brutto/m2

Inwestycja polecana

Osiedle Skowronka
 • Termin oddania: 4 kw. 2019
 • Liczba domów: 9
 • Powierzchnia: 142 m2
 • Liczba pokoi: 5 - 6
4K Invest Sp. z o.o.
Domy spełniające kryteria

Segmenty ‘Pod Lasem’ (2,1 km dalej)

Inwestycja z domami jednorodzinnymi Segmenty ‘Pod Lasem’ znajduje się w Ząbkach, ul. Gajowa (1,1 km od Warszawy), sprzedaż prowadzi Expander Nieruchomości. Inwestycja Segmenty ‘Pod Lasem’ jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 40 domów jednorodzinnych. Aktualnie na sprzedaż pozostało 40 nowych domów o powierzchni 96 m2.

Ząbki, ul. Gajowa (1,1 km od Warszawy)

Inwestycja polecana

Segmenty ‘Pod Lasem’
 • Termin oddania: 4 kw. 2020
 • Liczba domów: 40
 • Powierzchnia: 96 m2
 • Liczba pokoi: 5
Expander Nieruchomości
Domy spełniające kryteria

Przyrodnicza (5,4 km dalej)

Inwestycja z domami jednorodzinnymi Przyrodnicza znajduje się na Grodzisku, ul. Przyrodnicza 15 (11,2 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Willa Invest Sp. z o.o.. Inwestycja Przyrodnicza jest w trakcie przygotowań z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 4 domów jednorodzinnych. Aktualnie na sprzedaż pozostały 3 nowe domy o powierzchni 150 m2.

Warszawa, Grodzisk, ul. Przyrodnicza 15 (11,2 km od centrum Warszawy)
Ceny od: 4 500 zł/m2

Inwestycja polecana

Przyrodnicza
 • Termin oddania: 4 kw. 2020
 • Liczba domów: 3
 • Powierzchnia: 150 m2
 • Liczba pokoi: 6
Willa Invest Sp. z o.o.
Domy spełniające kryteria

Jest to nowa inwestycja na rynku deweloperskim charakteryzująca się nowoczesną i funkcjonalną architekturą. Bryła budynków, jak również całe osiedle w skład którego wchodzi 26 segmentów, jest zaprojektowana z myślą o mniejszej i większej rodzinie.

Mamy dwie wielkości segmentów. Mniejsze, 4 pokojowe, rozmieszczone na dwóch poziomach oraz większe, 5 pokojowe, rozmieszczone na trzech poziomach budynku.
Każdy szereg segmentów zawiera dwie wielkości. Każdy klient ma możliwość wyboru odpowiedniej dla siebie wielkości z mniejszym bądź większym ogrodem. Do każdego segmentu przynależy indywidualne miejsce parkingowe.

Wszystkie segmenty mają indywidualne liczniki na media miejskie. Budowa mieści się na ul. Mokrej w Ząbkach wśród zabudowy jednorodzinnej w bardzo kameralnej okolicy.

Koniec prac w pierwszym etapie (14 segmentów) planowany jest na grudzień 2018 r.
Koniec praz w drugim etapie (12 segmentów) planowany jest na kwiecień 2019 r.

Opis powierzchni pomieszczeń jest zawarty w rzutach.

Inwestycja Segmenty Mokra znajduje się w Ząbkach, ul. Mokra (0,4 km od Warszawy), sprzedaż prowadzi BIURO SPRZEDAŻY.

Inwestycja Segmenty Mokra została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 26 nowych domów w tym 26 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Segmenty Mokra pozostało na sprzedaż 0 nowych domów jednorodzinnych o powierzchniach od 75 do 115 metrów kwadratowych w cenie od 473 193 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba domów: cała inwestycja składa się z 26 domów.
Liczba kondygnacji: domy posiadają od 2 do 3 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń: na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Garaże: domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: 1 sztuka do każdego segmentu.
Udogodnienia: teren ogrodzony, internet, videodomofon, własna kotłownia.
Przyroda: w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Segmenty Mokra

Odległości od ważniejszych miejsc:
- Dworzec PKP Ząbki – 900 m (PKP jedzie do Warszawy Wileńskiej 7 minut i mamy bezpośredni dostęp do metra, tramwaju i komunikacji warszawskiej)
- Szkoła Podstawowa – 1 100 m
- Przedszkole Publiczne – 1 500 m
- Basen ząbkowski – 1 900 m

Ząbki to niewielkie miasto o powierzchni 11 km2, które znajduje się w powiecie wołomińskim i należy do aglomeracji warszawskiej. Miasteczko liczy obecnie prawie 31 tys. mieszkańców i zajmuje w Polsce drugie miejsce pod względem tempa wzrostu liczby ludności. O popularności miejsca decyduje zarówno dogodna lokalizacja w odległości 10 km od centrum Warszawy, jak i zaciszne, zielone okolice, bowiem aż 30% obszaru zajmują tereny leśne. Ząbki to miasto-ogród, w którym występuje niska zabudowa: domy jednorodzinne i nowoczesne bloki czterokondygnacyjne, a także zabytkowe wille, np. Willa Ronikierów, Willa inż. Tołłoczki czy Willa Alina. Centrum handlowo-usługowe miejscowości to Pasaż Orla, gdzie mieszczą się sklepy, biblioteka i sale ekspozycyjne Ośrodka Kultury.

Komunikacja

Atutem komunikacyjnym są 2 bezpłatne linie autobusowe, które kursują w obrębie miasteczka. Z pobliską Warszawą Ząbki są połączone 4 liniami autobusowymi warszawskiej komunikacji miejskiej oraz liniami Kolei Mazowieckich. Przez miasto przebiegają 3 drogi wojewódzkie, które umożliwiają dojazd do stolicy lub pobliskich miejscowości: droga nr 629 (Warszawa – Marki), nr 631 (Warszawa – Nowy Dwór Mazowiecki) oraz nr 634 (Warszawa – Tłuszcz). W odległości 400 metrów od inwestycji Segmenty Mokra znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: WARSZAWSKA 01 (ZĄBKI).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Segmenty Mokra znajduje się 21 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Akademia Fantazji w odległości 400 m, Szkoła Muzyczna CONSONARE w odległości 600 m, Kraina Maluszka w odległości 600 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 200 m Kurierzy Zdrowia. Rzewuski M., w odległości 350 m Euro Exclusive, w odległości 500 m Przychodnia Stomatologiczna w Ząbkach.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Sushi Mokuso w odległości 500 m, Świnka. Sklep spożywczy. Szczepaniak M. w odległości 600 m, Kuchnia Edyty w odległości 650 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: OLIMPIK PARK w odległości 400 m, AGA FITNESS  w odległości 750 m, Park im. M. Szuberta w odległości 1 000 m.

Data publikacji: 20 lutego 2018 16:16

Data aktualizacji: 01 czerwca 2019 01:00

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?
Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a my znajdziemy je dla Ciebie.

Etap 1 z 3

Wybierz lokalizację

Liczba pokoi, która mnie interesuje:

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+

Twój maksymalny budżet