Segmenty Mokra

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Mokra, oferowane bezpośrednio przez BIURO SPRZEDAŻY

wołomiński, Ząbki, ul. Mokra

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 6 ofert w najbliższej okolicy!

Segmenty Mokra

2 zdjęcia

Segmenty Mokra

Najbliższe inwestycje

  • Gajowa
    od: 4 900 zł/m2

    Stolmar Development Inwest PB Sp. z o.o. Sp. K.

Opis Inwestycji

Jest to nowa inwestycja na rynku deweloperskim charakteryzująca się nowoczesną i funkcjonalną architekturą. Bryła budynków, jak również całe osiedle w skład którego wchodzi 26 segmentów, jest zaprojektowana z myślą o mniejszej i większej rodzinie.

Mamy dwie wielkości segmentów. Mniejsze, 4 pokojowe, rozmieszczone na dwóch poziomach oraz większe, 5 pokojowe, rozmieszczone na trzech poziomach budynku.

Każdy szereg segmentów zawiera dwie wielkości. Każdy klient ma możliwość wyboru odpowiedniej dla siebie wielkości z mniejszym bądź większym ogrodem. Do każdego segmentu przynależy indywidualne miejsce parkingowe.

Wszystkie segmenty mają indywidualne liczniki na media miejskie. Budowa mieści się na ul. Mokrej w Ząbkach wśród zabudowy jednorodzinnej w bardzo kameralnej okolicy.

Koniec prac w pierwszym etapie (14 segmentów) planowany jest na grudzień 2018 r.

Koniec praz w drugim etapie (12 segmentów) planowany jest na kwiecień 2019 r.

Opis powierzchni pomieszczeń jest zawarty w rzutach.

Inwestycja Segmenty Mokra znajduje się w Ząbkach, ul. Mokra (0.4 km od Warszawy), sprzedaż prowadzi BIURO SPRZEDAŻY

Inwestycja Segmenty Mokra została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 26 nowych domów w tym 26 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Segmenty Mokra pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchniach od 75 do 115 metrów kwadratowych w cenie od 473 193 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 26 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają od 2 do 3 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: 1 sztuka do każdego segmentu.
Udogodnienia:
teren ogrodzony, internet, videodomofon, własna kotłownia
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Odległości od ważniejszych miejsc: - Dworzec PKP Ząbki – 900 m (PKP jedzie do Warszawy Wileńskiej 7 minut i mamy bezpośredni dostęp do metra, tramwaju i komunikacji warszawskiej) - Szkoła Podstawowa – 1 100 m - Przedszkole Publiczne – 1 500 m - Basen ząbkowski – 1 900 m

Ząbki to niewielkie miasto o powierzchni 11 km2, które znajduje się w powiecie wołomińskim i należy do aglomeracji warszawskiej. Miasteczko liczy obecnie prawie 31 tys. mieszkańców i zajmuje w Polsce drugie miejsce pod względem tempa wzrostu liczby ludności. O popularności miejsca decyduje zarówno dogodna lokalizacja w odległości 10 km od centrum Warszawy, jak i zaciszne, zielone okolice, bowiem aż 30% obszaru zajmują tereny leśne. Ząbki to miasto-ogród, w którym występuje niska zabudowa: domy jednorodzinne i nowoczesne bloki czterokondygnacyjne, a także zabytkowe wille, np. Willa Ronikierów, Willa inż. Tołłoczki czy Willa Alina. Centrum handlowo-usługowe miejscowości to Pasaż Orla, gdzie mieszczą się sklepy, biblioteka i sale ekspozycyjne Ośrodka Kultury.

Komunikacja

Atutem komunikacyjnym są 2 bezpłatne linie autobusowe, które kursują w obrębie miasteczka. Z pobliską Warszawą Ząbki są połączone 4 liniami autobusowymi warszawskiej komunikacji miejskiej oraz liniami Kolei Mazowieckich. Przez miasto przebiegają 3 drogi wojewódzkie, które umożliwiają dojazd do stolicy lub pobliskich miejscowości: droga nr 629 (Warszawa – Marki), nr 631 (Warszawa – Nowy Dwór Mazowiecki) oraz nr 634 (Warszawa – Tłuszcz).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Segmenty Mokra mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 380 metrów od inwestycji Segmenty Mokra znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zycha.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Segmenty Mokra znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Technikum Kinematograficzno-Komputerowe w odległości 340 m, XXVII Liceum Ogólnokształcace w odległości 350 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Segmenty Mokra składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 370 m znajduje się Planet, w odległości 400 m znajduje się Łasuch, w odległości 450 m znajduje się Sklep spożywczo-przemysłowy.

Data publikacji: 20.02.2018
Data aktualizacji: 01.06.2019
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: