Pruszków CENTRUM

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez. Biuro Sprzedaży VIVA INVEST Sp. z o.o.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 179 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty Drzymały 3(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż pruszkowski, Pruszków, ul. Drzymały 3 (4.3 km od Warszawy)
  Apartamenty Drzymały 3
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 4
  Powierzchnia: 72 - 81 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  Glif Sp. z o.o.
 • Apartamenty Komorowska 17(1.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż pruszkowski, Pruszków, ul. Komorowska 17 (4.5 km od Warszawy)
  Apartamenty Komorowska 17
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 15
  Powierzchnia: 48 - 93 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Glif Sp. z o.o.
 • Enclave(1.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż pruszkowski, Pruszków, ul. Bolesława Prusa 45 (5 km od Warszawy)
  Enclave
  Termin oddania: 1 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 10
  Powierzchnia: 79 - 100 m2
  Liczba pokoi: 4
  Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Zapraszamy do rezerwacji mieszkań!Bądź pierwszy i wybierz swoje własne mieszkanie już dziś.Oferta specjalna dla 20 pierwszych umów !Nowe Osiedle Pruszków, jest to bezsprzecznie jedna z największych inwestycji mieszkaniowych w podwarszawskim Pruszkowie.Zespół architektów starannie dopracował każdą część budynków tak, aby były one przyjazne dla wszystkich mieszkańców, min. osób niepełnosprawnych.Położenie osiedla: vis a vis stacji PKP oraz Galerii Handlowej - Nowa Stacja - w Pruszkowie.Pruszków może poszczycić się rozwiniętą siecią placówek oświatowych.Miasto prowadzi 9 szkół podstawowych, 15 przedszkoli i 3 żłobki.Na wizerunek miasta ma wpływ aktywnie uprawiany przez mieszkańców sport.W ostatnim czasie w Pruszkowie powstał nowoczesny stadion na 1800 miejsc i dwa boiska treningowe. Przy każdej szkole powstają wielofunkcyjne sale sportowe.Odległość do Centrum Warszawy wynosi zaledwie 15 km !Bliskość tras międzynarodowych i krajowych, lotniska międzynarodowego oraz kolejowego terminalu, są czynnikami dynamizującymi rozwój miasta.Osiedle składać się będzie z 5 budynków mieszkalnych siedmio i ośmiokondygnacyjnych.W podziemnej hali garażowej będą 422 miejsca postojowe, dodatkowo przed budynkiem zaplanowane zostały miejsca zewnętrzne.Na parterze budynku usytuowanego wzdłuż ul. Waryńskiego, zostały zaprojektowane lokale usługowye, dostępne od strony miasta, które dodatkowo wpłyną na bliską dostępność usług.Osiedle Pruszków to bogaty wybór mieszkań o najczęściej poszukiwanych metrażach od 21 do 42 m2 jak również nieco większych, 3-4 pokojowych do 78 m2.Niemalże każde z mieszkań posiada balkon lub taras.Jeżeli oczekujesz wykończenia mieszkania pod klucz, poinformuj nas o tym !Oczekujesz opieki przy zakupie z kredytem?Poinformuj o tym naszego doradcę!Posiadamy kontakty do najlepszych doradców kredytowych na rynku.Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania większej ilości informacji na temat inwestycji.

Inwestycja Pruszków CENTRUM znajduje się w Pruszkowie, ul. Waryńskiego (4.5 km od Warszawy), jest realizowana przez dewelopera . Biuro Sprzedaży VIVA INVEST Sp. z o.o..

Inwestycja Pruszków CENTRUM jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 122 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Pruszków CENTRUM pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 26 do 59 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper . Biuro Sprzedaży VIVA INVEST Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (422 miejsca)
 • miejsca postojowe naziemne (126 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 122 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (422 miejsca).
 • miejsca postojowe naziemne (126 miejsc).
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, staw.

Lokalizacja inwestycji Pruszków CENTRUM

Pruszków jest miastem województwa mazowieckiego, usytuowanym w odległości 15 km od centrum Warszawy. Atrakcyjność lokalizacji sprawia, że na obszarze ok. 19 km2 mieszka 59 tys. osób, a miasto jest ważnym ośrodkiem przemysłowo-usługowym. Zlokalizowane są tutaj zakłady produkcyjne takich firm, jak: L'Oréal, Herbapol czy Daewoo Electronics Manufacturing Poland, a także znajdują się centra logistyczne, np. Millennium Logistic Park. Zabudowę mieszkaniową stanowią domy jednorodzinne oraz bloki, zaś do zabytków należą liczne pałace i dwory. Zieleń miejska to: obszary chronionego krajobrazu, doliny rzek − Utraty i Żbikówki oraz 5 parków. Na uwagę wśród obiektów sportowych zasługuje kryty Tor Kolarski BGŻ Arena.

Komunikacja

Przez teren Pruszkowa przebiega autostrada A2 oraz 3 drogi wojewódzkie: nr 701 (Józefów – Ożarów Mazowiecki), nr 718 (Pruszków – Borzęcin Duży) i nr 719 (Warszawa – Pruszków – Żyrardów). W obrębie miasta kursują autobusy lokalnej komunikacji (5 linii), zaś do położonego w odległości 15 km centrum Warszawy, można dojechać autobusami warszawskiej komunikacji miejskiej (2 linie) bądź pociągami: Warszawskiej Kolei Dojazdowej, Szybkiej Kolei Miejskiej, Kolei Mazowieckich.

W odległości 100 metrów od inwestycji Pruszków CENTRUM znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Dworzec PKP.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Pruszków CENTRUM znajduje się 45 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Misiowa Kraina Punkt Przedszkolny w odległości 200m, Zespół Szkół Ogólnokształcących w odległości 250m, Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w odległości 300m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 150 m znajduje się Apteka Grafitowa Ceny Hurtowe, w odległości 200 m znajduje się Piotr Krasnodębski Gabinet Masażu Leczniczego i Fizykoterapii, w odległości 250 m znajduje się Międzyzakładowa Przychodnia Przemysłowa przy Zakładzie Energetycznym Warszawa-Teren S.A..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 200 m znajduje się Kwiaciarnia Eden. Piotr Skorupski, w odległości 250 m znajduje się Pub Kamienica, w odległości 300 m znajduje się Cyklamen. Kwiaciarnia.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 300 m znajduje się Centrum Rekreacji I Pływania, w odległości 350 m znajduje się Fitness Nrg Club, w odległości 450 m znajduje się La Mosca. Fitness Centre.

Data publikacji: 02.08.2019

Data aktualizacji: 16.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie