Pruszków CENTRUM

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez. Biuro Sprzedaży VIVA INVEST Sp. z o.o.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 259 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Sobieskiego 1(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż pruszkowski, Pruszków, ul. Sobieskiego 1 (4.1 km od Warszawy)
  Sobieskiego 1
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 17
  Powierzchnia: 61 - 87 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  ASUA Sp. z o.o. Sp. K.
 • Klonowa Willa(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż pruszkowski, Pruszków, ul. Ignacego Daszyńskiego 21 (4.7 km od Warszawy)
  Klonowa Willa
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 9
  Powierzchnia: 41 - 55 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Freedom Nieruchomości
 • Osiedle Imperia III(0.9 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż pruszkowski, Pruszków, ul. Staszica (5.4 km od Warszawy)
  Osiedle Imperia III
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 75
  Powierzchnia: 31 - 87 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Yuva Development

Opis Inwestycji

Zapraszamy do rezerwacji mieszkań!Bądź pierwszy i wybierz swoje własne mieszkanie już dziś.Oferta specjalna dla 20 pierwszych umów !Nowe Osiedle Pruszków, jest to bezsprzecznie jedna z największych inwestycji mieszkaniowych w podwarszawskim Pruszkowie.Zespół architektów starannie dopracował każdą część budynków tak, aby były one przyjazne dla wszystkich mieszkańców, min. osób niepełnosprawnych.Położenie osiedla: vis a vis stacji PKP oraz Galerii Handlowej - Nowa Stacja - w Pruszkowie.Pruszków może poszczycić się rozwiniętą siecią placówek oświatowych.Miasto prowadzi 9 szkół podstawowych, 15 przedszkoli i 3 żłobki.Na wizerunek miasta ma wpływ aktywnie uprawiany przez mieszkańców sport.W ostatnim czasie w Pruszkowie powstał nowoczesny stadion na 1800 miejsc i dwa boiska treningowe. Przy każdej szkole powstają wielofunkcyjne sale sportowe.Odległość do Centrum Warszawy wynosi zaledwie 15 km !Bliskość tras międzynarodowych i krajowych, lotniska międzynarodowego oraz kolejowego terminalu, są czynnikami dynamizującymi rozwój miasta.Osiedle składać się będzie z 5 budynków mieszkalnych siedmio i ośmiokondygnacyjnych.W podziemnej hali garażowej będą 422 miejsca postojowe, dodatkowo przed budynkiem zaplanowane zostały miejsca zewnętrzne.Na parterze budynku usytuowanego wzdłuż ul. Waryńskiego, zostały zaprojektowane lokale usługowye, dostępne od strony miasta, które dodatkowo wpłyną na bliską dostępność usług.Osiedle Pruszków to bogaty wybór mieszkań o najczęściej poszukiwanych metrażach od 21 do 42 m2 jak również nieco większych, 3-4 pokojowych do 78 m2.Niemalże każde z mieszkań posiada balkon lub taras.Jeżeli oczekujesz wykończenia mieszkania pod klucz, poinformuj nas o tym !Oczekujesz opieki przy zakupie z kredytem?Poinformuj o tym naszego doradcę!Posiadamy kontakty do najlepszych doradców kredytowych na rynku.Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania większej ilości informacji na temat inwestycji.

Inwestycja Pruszków CENTRUM znajduje się w Pruszkowie, ul. Waryńskiego (4.5 km od Warszawy), sprzedaż prowadzi . Biuro Sprzedaży VIVA INVEST Sp. z o.o.

Inwestycja Pruszków CENTRUM jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 122 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Pruszków CENTRUM pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 26 do 59 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (422 miejsca)
 • miejsca postojowe naziemne (126 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 122 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (422 miejsca).
 • miejsca postojowe naziemne (126 miejsc).
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, staw.

Lokalizacja inwestycji Pruszków CENTRUM

Pruszków jest miastem województwa mazowieckiego, usytuowanym w odległości 15 km od centrum Warszawy. Atrakcyjność lokalizacji sprawia, że na obszarze ok. 19 km2 mieszka 59 tys. osób, a miasto jest ważnym ośrodkiem przemysłowo-usługowym. Zlokalizowane są tutaj zakłady produkcyjne takich firm, jak: L'Oréal, Herbapol czy Daewoo Electronics Manufacturing Poland, a także znajdują się centra logistyczne, np. Millennium Logistic Park. Zabudowę mieszkaniową stanowią domy jednorodzinne oraz bloki, zaś do zabytków należą liczne pałace i dwory. Zieleń miejska to: obszary chronionego krajobrazu, doliny rzek − Utraty i Żbikówki oraz 5 parków. Na uwagę wśród obiektów sportowych zasługuje kryty Tor Kolarski BGŻ Arena.

Komunikacja

Przez teren Pruszkowa przebiega autostrada A2 oraz 3 drogi wojewódzkie: nr 701 (Józefów – Ożarów Mazowiecki), nr 718 (Pruszków – Borzęcin Duży) i nr 719 (Warszawa – Pruszków – Żyrardów). W obrębie miasta kursują autobusy lokalnej komunikacji (5 linii), zaś do położonego w odległości 15 km centrum Warszawy, można dojechać autobusami warszawskiej komunikacji miejskiej (2 linie) bądź pociągami: Warszawskiej Kolei Dojazdowej, Szybkiej Kolei Miejskiej, Kolei Mazowieckich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Pruszków CENTRUM mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 100 metrów od inwestycji Pruszków CENTRUM znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Elektrownia.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Pruszków CENTRUM znajduje się się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Punkt Przedszkolny Misiowa Kraina w odległości 120 m, Liceum Ogólnokształcące w odległości 250 m, NIEPUBLICZNY PUNKT PRZEDSZKOLNY "SŁONECZNA KRAINA III" w odległości 360 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Pruszków CENTRUM jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Medica-med rehabilitacja w odległości 180 m, medica-med - rehabilitacja w odległości 220 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Pruszków CENTRUM składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 140 m znajduje się Piekarnia, w odległości 140 m znajduje się Pączkarnia, w odległości 160 m znajduje się Lewiatan.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Pruszków CENTRUM w odległości 220 m znajduje się Centrum sportowe, w odległości 380 m znajduje się Boisko, w odległości 430 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 02.08.2019

Data aktualizacji: 16.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie